Keystone logo
SEGi University College

SEGi University College

SEGi University College

Sissejuhatus

Esmakordselt avasid SEGi ülikool ja kolledžid oma uksed süsteemse kolledžina 1977. aastal Kuala Lumpuri kaubanduspiirkonna südames, pakkudes ülemaailmselt tunnustatud kutsekvalifikatsiooni. Sellest ajast SEGi on SEGi kogenud märkimisväärset kasvu, kohanedes Malaisia kõrgkoolihariduse ja kutsekvalifikatsioonide nõudlusega. Malaisia ühe suurema erakõrghariduse pakkujana SEGi teenindab nüüd 25 000 üliõpilast viies suuremas ülikoolilinnakus, mis asuvad Kota Damansaras, Kuala Lumpuris, Subang Jayas, Penangis ja Sarawakis.

Tänapäeval on karjääriredelil SEGi tööstuses väga konkurentsivõimeline, seetõttu pakub SEGi nüüd uut läbimurdemeetodit, mida tuntakse PACE või professionaalse ja täiendusõppena. SEGi PACE võimaldab töötavatel täiskasvanutel tõsta oma kvalifikatsioonitaset, arvestades nende töögraafikut, täites seega töö ja eraelu tasakaalu.

Oma veendumusega muuta kvaliteetne haridus kättesaadavaks, oleme pühendunud pakkuma suurepärast haridust innukatele meeltele ja looduslikele annetele, et maksimeerida teie ainulaadseid võimalusi.

Kui soovite oma valdkonna tipptaseme kriteeriumid uuesti määratleda, tahaksime selle kirg teiega omaks võtta. Üheskoos suudame luua vastastikuse usalduse - see on iga SEGi jaoks väga oluline . Võimaldame tervikliku õppimiskogemusega paljulubavaid mõtteid ja avastame pidevalt uusi võimalusi oma elus midagi muuta.

Meie ainulaadsed omadused - kvaliteet, kirg, erksus ja hooldus - on võtme- ja juhtpõhimõtted, mis sillutavad teed nii teie kui ka meie majanduskasvule.

Ligi 4 aastakümne pikkuse küpsusega oleme nüüd oma kaubamärgi lubaduse, mis on "Parim sinus, võimalik". Kas olete valmis sellele teekonnale asuma, et koos midagi muuta?

Asukohad

 • Petaling Jaya

  Jalan Teknologi, 47810, Petaling Jaya

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused