Keystone logo
Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Sissejuhatus

Praegu on Seoul Institute Of The Arts jõudnud punkti, kus ta peab kunstihariduse ja loomingu senise paradigma uuesti läbi mõtlema ja uuendama, et teha järjekordne hüpe maailmatasemel loomingule orienteeritud kunstiülikoolina. Pealegi, olles neljanda tööstusrevolutsiooni ja koroonapandeemia tõttu tohutute muutustega silmitsi, peab Seoul Institute Of The Arts veelgi tugevdama oma iseloomustust ja üleilmastumist, et areneda spetsialiseeritud kunstiõppeasutusena, mille ülemaailmne konkurentsivõime ületab praeguse staatuse.

Sel eesmärgil järgis koolikorporatsioon Dongrangi kunstikeskus asutaja Dong-ringi pärandit ja päris auesimehe Yoo Deok-hyeongi filosoofia ning Seoul Institute Of The Arts kehtestas tulevase kunsti suuna. haridus. Anname endast parima, et juhtida rahvusliku kultuuri ja kunsti arengut ning globaliseerumist loomingu kaudu.

Palume kõigil õppejõududel, üliõpilastel ja vilistlastel töötada koos perena, et Seoul Institute Of The Arts saaks ühe südamega kasvada maailmatasemel kunstiülikooliks, mis põhineb veendumusel ja uhkusel olla „tuttav pere”. Aitäh.

Asukohad

  • Ansan-si

    Ansan-si, Lõuna-Korea

    Programmid

    Küsimused