Keystone logo
Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Sissejuhatus

Miks valida Sheffield Hallam University ?

Te liitute maineka viietärniülikooliga.*

Sunday Times Good University Guide nimetas meid oma 2020. aasta väljaandes õppekvaliteedi aasta ülikooliks. Meil on 2021. aasta QS Starsi tipptaseme reitingus 5 tärni. Ja me valiti Times Higher Education Awards 2022 konkursil aasta ülikooli eelnimekirja.

Teid toetatakse kogu tee

Pakume mitmesuguseid rahvusvahelisi stipendiume, mis aitavad teie õpinguid rahastada, ning toetame teid kandideerimis- ja reisiprotsessis. Seejärel on teil kolmest pühendunud nõustajast koosnev meeskond, kes juhendavad teid ülikoolis. Üks aitab teie õpingutes, üks pakub teile vajalikku isiklikku tuge või nõu ja üks aitab teie karjääris. Oleme teiega igal sammul kooli lõpetamiseni ja pärast seda.

Rakendatud teadmised

Anname teile võimaluse rakendada oma teadmisi reaalses maailmas, valmistades teid ette teie tulevaseks karjääriks. Saate oma õppimist praktikas rakendada praktikate, reaalmaailma projektide ja töökogemuse võimaluste kaudu igal kursuse aastal. Seetõttu on 96% meie õpilastest 15 kuud pärast kooli lõpetamist tööl või edasiõppimas.** Meid valiti 2022. aasta Educate North Awardsil aasta ülikooliks, tunnustades meie lõpetajate arvu, kes jätkavad kvaliteetsetel töökohtadel.

Areneda isiklikult ja professionaalselt

Meie õppejõud osalevad aktiivselt tänapäeva globaalsete väljakutsete uurimisel, alates rahvatervise parandamisest kuni kliimamuutustega võitlemiseni. Tegelikult on 78% meie uuringutest hinnatud rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks.*** Nii saate ekspertide käest teada ja mõistate valitud valdkonna uusimaid arenguid, muutes teid tööandjate silmis silmapaistvaks. Meie kraadiõppe programmides saate ka uurimistööga otse kaasa lüüa, pakkudes teile ainulaadseid kogemusi, mis kujundavad teie karjääri.

Teil on juurdepääs spetsiaalsele tööalase konkurentsivõime nõustajale, kes pakub teile personaalset ja kursusepõhist tuge kogu õppetöö vältel. Samuti on teil juurdepääs osalise tööajaga töövõimalustele ja individuaalsele karjäärinõustamisele.

Sheffield on suurepärane tudengilinn

Õpid meie ülikoolilinnakutes Sheffieldi südames, mis on üks Ühendkuningriigi soodsaimast üliõpilaslinnast.**** Garanteerime teile majutuse meie saalides, lühikese jalutuskäigu kaugusel teie loengutest ja koos kõigi arvetega. Liitute 60 000 õpilasega, kes töötavad ja mängivad selles rohelises, sõbralikus ja loomingulises linnas. Avastage, mida Sheffieldil on pakkuda.

* Autasustatud 5 tärniga QS Starsi tipptasemel, parimate hinnetega peaaegu igas kategoorias – sealhulgas õpetamine, tööalane konkurentsivõime, akadeemiline areng, rajatised, innovatsioon ja kaasatus

**HESA lõpetajate tulemuste uuring 2019-20

***Research Excellence Framework 2021

****Royal Bank of Scotland Student Living Index 2022

Stipendiumid ja rahastamine

Pakume konkurentsivõimelisi stipendiume, allahindlusi ja auhindu rahvusvahelistele tasulistele üliõpilastele, kes alustavad kursusi 2023. aasta jaanuaris.

Auhinnatud õpetus

Lisateavet meie auhinnatud õpetamis- ja tööalase pakkumise kohta

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Sheffield

    Howard St, Sheffield S1 1WB, UK, S1 1WB, Sheffield

Küsimused