Keystone logo
Shantou University

Shantou University

Shantou University

Sissejuhatus

SIE kohta

1981. aastal asutatud Shantou University (STU) on terviklik ülikool, mida toetavad ühiselt Hiina haridusministeerium, Guangdongi provintsi valitsus ja Li Ka Shingi sihtasutus ning mis on ainus avalik ülikool maailmas, mis saab pikaajalist rahastamist Li Ka Shing Foundationist. Aastatel 2016 - 2018 oli STU kolmanda järjestikuse aasta jooksul Times Higher Education (THE) maailmaülikooli edetabelis 601. – 800. Kohal. 2017. aastal oli parim hiina ülikooli paremusjärjestus STU „Teadusliku uurimistöö kvaliteedi” näitaja 49. kohal. 2017. aastal oli STU õppejõudude ja üliõpilaste poolt Cell, Nature ja Science (CNS) ajakirjades avaldatud paberite arv 18. kohal ja tsitaatide arv paberil oli 5. kohal mandri-Hiina ülikoolide seas.

STU (agentuuri number: 10560) on Hiina valitsuse stipendiumide (CGS stipendiumi) üliõpilaste määratud ülikool. Ülikool on alates 1986. aastast pakkunud rahvusvahelistele üliõpilastele kraadiõppe ja mitte-kraadiõppe programme. Septembris 2018 loodi STU Rahvusvahelise Hariduskool, et pakkuda STUs õppivatele rahvusvahelistele üliõpilastele paremat haridust. STU Rahvusvahelise Hariduse Kool integreerib ülikooli õppematerjalid, et pakkuda rahvusvahelistele üliõpilastele kvaliteetseid kraadiõppe programme ja koolitusprogramme, edendada rahvusvahelise hariduse arengut ning edendada kultuurivahetust ja suhtlemist.

116574_Shantou2-1.png

Hiina valitsuse stipendium

Hiina valitsus on loonud terve rea stipendiumiprogramme ja osalisi stipendiumiprogramme, et toetada rahvusvahelisi üliõpilasi Hiina ülikoolides õppimiseks. CGS-i täielik stipendium hõlmab õppemaksu, majutustasusid, stipendiumi ja ulatuslikku tervisekindlustust. Shantou University (agentuuri kood: 10560) on üks Hiina ülikoolide ülikoolide stipendiumide üliõpilastele. CGS stipendiumi taotlemise aeg on igal aastal jaanuarist aprillini. Taotluse üksikasjad edastatakse teie kodumaale (Hiina saatkond / peakonsulaat oma kodumaal või muudele määratud asutustele) välisriikide uuringute lähetavatele asutustele.

Shantou

Longcoastallines andapleasantsubtropicalmarineclimateprovidetsialistid, mis puutuvad kokkuhooldusnõuetega.Ilusalused, looduslikud rannad ja peened saared koos sadama ümbritseva mere maastikuga moodustavad hingekosutav keskkond, mis on eriti atraktiivne neile, kes tahavad hõivatud elust välja pääseda. Vähi tropi läbib Shantou linna põhja. Lõuna-subtroopilise tsooni merekliima tõttu on Shantou soe ja niiske, piisav päikesepaiste ja sademete hulk, samuti pikk külmavaba periood. Shantou on Hiina ülemeredepartemangude üks peamisi kodulinnu. Eksootiline kultuur, mille nad linnale tagasi toovad, segatakse seejärel traditsioonilise kultuuriga, moodustades eriti kohaliku maitse.

116575_Shantou5-1.png

Meie edetabelid

 • Times Higher Education World University edetabelis on 2015., 2016. ja 2017. aastal kolm korda järjestatud nr.601-800.
 • Kaks korda järjestatud No.161-170-s Times Higher Education Aasia ülikooli edetabelis 2016. ja 2017. aastal.
 • Noorte ülikooli edetabelis 2017, mis on üks kahest Mandri-Hiina ülikoolist, mis on nimekirjas (teine on Suzhou ülikool), on kohal No.151-200.
 • Sisenes Maailma Ülikooli edetabelite Maailma Ülikooli edetabelisse 2017. aastal, võttes 79. kohal mandri-Hiina loetletud ülikoolide seas.
 • Esmakordselt järjestatud USA News Best Global ülikoolide edetabelis 2018, võttes 94. kohal mandri-Hiina loetletud ülikoolide seas.
 • Sisenes QS ülikooli edetabelisse Aasias 2018, olles 64. kohal mandri-Hiina loetletud ülikoolide seas.
116576_Shantou4-1.png

Asukohad

 • Shantou

  Xinling Road,22, 515000, Shantou

  Programmid

  Küsimused