Keystone logo
Shikoku University

Shikoku University

Shikoku University

Sissejuhatus

Shikoku University peab aluspõhimõtteks "Holistilise sõltumatuse" moto. Kõik õppejõud ja töötajad tegutsevad meeskonnana, toetades üliõpilasi, et nad saaksid enesekindlalt jõuda tulevikku ettearvamatute sündmuste, nagu COVID-19 pandeemia, maailma ja lõpuks oma unistusi ellu viia.

Seetõttu on meie õpilaste rahulolu tundide ja loengutega väga kõrge. Ka meie lõpetajate registreeritud õdede ja toitumisspetsialistide tööhõive ja riiklike eksamite edukus on väga kõrge. Suur osa meie õpilastest on sooritanud ka avaliku teenistuse tööeksami. Nüüd parandame oma hariduslikku sisu ja kvaliteeti, parandades oma IKT -keskkonda. Oleme teinud ka keskkooli ja ülikooli liigendusreforme, mis loodavad uut väärtust luua. Aitame oma õpilastel omandada kõrgemat kvalifikatsiooni, et laiendada nende töövõimalusi.

Oleme uhked oma heldete stipendiumiprogrammide, tipptasemel spordirajatiste, vabatahtliku tegevuse võimaluste, uute partnerluste üle ülemere ülikoolidega, sealhulgas topeltkraadiprogrammide ja „AI-rakenduste personaliarendusprogrammide” üle, mis muudavad Shikoku University eriliseks.

Oleme võtnud endale kohustuse teha pidevaid jõupingutusi, et kohalik kogukond ja tööstusharu meid usaldaksid, ning samal ajal muuta Shikoku University praegustele ja tulevastele tudengitele palju atraktiivsemaks. Ootame teid meie ülikooli.

Asukohad

  • Tokushima

    Tokushima, Jaapan

    Küsimused