Keystone logo
Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Sissejuhatus

Kogemused Diplomaatide

Just minuti kaugusel New York City ja südames Washington, DC, Seton Hall School of diplomaatia ja rahvusvaheliste suhete on ideaalne koht õppimiseks ülemaailmsetes küsimustes ja praktika diplomaatia esimene käsi professionaalne, dünaamiline ja kultuuriliselt rikas seade. Koolilõpetaja kandidaatidele kokku üle kogu Ameerika Ühendriigid ja 25 riigis üle maailma nii õppe- ja rakendada multidistsiplinaarset õppekava, mis rõhutab üleilmse uuringud, konfliktide lahendamise, rahvusvahelist majandust ja juhtimist.

Kooli pühendatud internatuuri ja professionaalsed teenused kontorid toetada õpilaste karjääri läbi üks-ühele nõustamine, töökojad, vilistlased mentorluse ja juhiseid konkurentsivõimelise internatuuri, osadus ja karjäärivõimalusi avalikus teenistuses, äri, õigus, ja mittetulundussektor.

Läbi ainulaadne liit ÜRO Assotsiatsioon USA, School pakub üliõpilastele laia valikut akadeemilise ja kutsealase kasu, sealhulgas ÜRO Summer Program in New York City, poolaasta Washington, DC, rahvusvahelistel seminaridel ja rohkem.

Just 14 miili kaugusel New York City, Epi-keskus Rahvusvaheliste suhete Seton Halli akadeemilist on välja valitud eristamine Princeton Review, US News & World Report ja Bloomberg BusinessWeek.

  • Liitu delegatsioon rahvusvahelisel õppereis
  • Arutle kriitiline ülemaailmne mure maailma liidrid
  • Täielik professionaalne praktikakohti, kohapeal või välismaal
  • Rakenda klassiruumis teadmisi tõsielusituatsioonis
  • Oletame oluline juhirolli ülikoolilinnakus
  • Ehitamine usaldust vaja teha vahet sellistes valdkondades nagu äri, side, diplomaatia, valitsuse seaduse või mittetulundussektori
  • Võtke eeliseid meie liit ÜRO Foundation ja ÜRO Assotsiatsioon

Diplomaatide Kool hõlmab Seton Halli pikaajaline traditsioon väärtustel põhinev haridus ja pühendumist arendada teenistuja juhid globaalse ühiskonna. Asutatud aastal 1856, Seton Hall on üks vanimaid katoliku ülikoolide Ameerika Ühendriigid. Ülikool on koduks kümme koolid pakuvad ligi 200 lõpetaja ja bakalaureuse kraadi programmid 10.000 õpilased kõik rassid ja religioonid.

Asukohad

  • South Orange

    400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

Küsimused