Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Sissejuhatus

Äri parema maailma jaoks

SFU Beedie, Kanada üks juhtivamaid ärikoole, mis asub ühes maailma kõige elatavamas tsiteeringus - Vancouveris, Briti Columbias, on koduks neile, kes usuvad ärivõimesse uute ideede käivitamiseks, sotsiaalsete uuenduste toetamiseks ja ühiskonna edendamiseks.

Segali magistrikool

Teie tulevik pole sihtkoht - olete siin ja praegu.

Meie tunnustatud kraadiõppeprogrammides võite olla kartmatu. Praeguse olukorra kahtluse alla seadmine, selle avastamine ja sellega silmitsi seismine. Alates globaalsetest äriettevõtetest kuni pakiliste kohalike probleemideni leiate ja pakute parema maailma jaoks lahendusi. Üheskoos viime teie karjääri kaugemale, kui olete kunagi ette näinud.

131374_GradProgramStats.png

Kraadiõppeprogrammid

Täistööajaga MBA Vancouveri kesklinnas

Meie täistööajaga MBA-l on väike klass ja tihedalt seotud kohord. Kaksteist kuud õppejõude ja 4-kuuline tööperiood aitavad teil professionaalselt ja isiklikult oma karjääripotentsiaali realiseerida.

Osakoormusega MBA SFU Surrey ülikoolilinnakus

Töötage nutikamalt. Õppige kiiremini. Ärge loobuge oma tööst, et jätkata meie osalise tööajaga MBA omandamist - viige oma õppetööd kontorisse ja oma tööalased väljakutsed klassiruumi.

Tehnoloogia Juhtimine MBA Vancouveri kesklinnas

Tehnoloogia jaoks optimeeritud meie MOT MBA pakub tipptasemel MBA-lt eeldatavaid tipptasemel äritavasid ning tööriistu ja kontakte, mis aitavad teil astuda juhtrolli tehnoloogiasektoris.

Executive MBA

Meie EMBA on katalüsaator, mis pakub teile täitevvõimu tasemel tuge ja teadmisi, et vabastada teie täielik juhtimispotentsiaal.

Magistrikraad rahanduses

Finantsmaailm on muutumas. Meie MSc Finance programmiga ei saa te lihtsalt sammu pidada; saate edasi. See range programm annab teile reaalse maailma kogemuse investeeringute ja riskide juhtimisel.

Graduate Diploma in Business Administration

Meie 100% veebipõhine GDBA annab teile äris tugeva aluse. Ja kui valite, võib sellest saada SFU MBA alus.

131375_MBAStudentsWalking.jpg

Meie nägemus

Meie kutsumus

Arendame hariduse kaudu innovaatilisi ja sotsiaalselt vastutustundlikke ettevõtlusjuhte, kellel on globaalne perspektiiv, teadustööst inspireeritud ja praktikal põhinev.

Meie väärtused

Oma kutsumuse elluviimiseks elame oma põhiväärtuste (DARE) järgi:

D: mitmekesisus

 • Loome koostöö- ja kaasava keskkonna, austades üksteise mitmekesiseid individuaalseid kirgi, tugevusi ja panust.

V: Tegevus

 • Mõju loome oma innovatsiooni, paindlikkuse ja läbimõeldud katsetamise kaudu.

R: teadusuuringud

 • Tähistame ja toetame oma teaduslikke uudishimu, et vaidlustada konventsiooni ja luua teadmisi.

E: eesmärgiga tegelemine

 • Koostöös meie kohalike ja globaalsete kogukondadega anname positiivseid ühiskondlikke ja majanduslikke tulemusi.

Meie strateegia

Me ühendame juhtimisstipendiumi ja praktika, et arendada juhte, kes mõjutavad positiivselt nende organisatsioone ja kogukondi.

Meie lubadus

 • Üliõpilastele pakume asjakohast, kogemuslikku ja õpilaskeskset haridust, mis on inspireeritud meie töötajate professionaalsest pühendumusest ja meie õppejõudude maailmatasemel teadmistest
 • Tööandjatele, toetajatele ja kogukondadele pakume innovaatilisi, sotsiaalselt vastutustundlikke ja globaalselt mõtlevaid juhte, kes on maailmaks valmis
 • Vilistlastele pakume võimalusi elukestvaks õppeks ja kogukonda, mis toetab nende professionaalset ja isiklikku arengut
 • Teadlastele ja töötajatele pakume kollegiaalset, paindlikku ja stimuleerivat keskkonda, mis toetab nende tõhusat tööd ja mõtteviisi juhtimist

Meie inimesed

Oma visiooni ja strateegia elluviimiseks ning oma väärtuste järgi elamiseks värbame, toetame ja arendame õppejõude, töötajaid, üliõpilasi, vilistlasi ja partnereid, kes on kirglikult pühendunud:

 • Muutes SFU Beedie ärikooli silmapaistvaks ärikooliks ja atraktiivseks kohaks, kus olla
 • Üksikisikute, organisatsioonide ja kogukondade arendamine kogemuslike, uuenduslike ja transformatiivsete õppimisvõimaluste kaudu
 • Maailmatasemel mõtte juhtimise ja ühiskonnale kasulike õpetuste omaksvõtmine
 • Tähistame ja julgustame mitmekesisust ning aktiivset suhtlemist meie kohalike, globaalsete ja põlisrahvaste kogukondadega
 • Kasutades meie kohalolekut Vancouveris ja Kanada läänerannikul, austame sügavalt selle multikultuursust ja looduskeskkonda

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Vancouver

  Segal Graduate School, 500 Granville Street, V6C 1W6, Vancouver

  • Surrey

   SFU Surrey, 250 – 1345 102 Avenue, V3T 0A3, Surrey

   Küsimused