Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Sissejuhatus

SIT Graduate Institute pakub rahvusvaheliselt keskendunud magistrikraadi, tunnistusi ja professionaalse arengu programme konfliktide ümberkujundamise, rahvusvahelise hariduse, säästva arengu ja TESOLi valdkondades. Alates 1964. aastast on SIT valmistanud spetsialiste ette, et olla edukas kultuuridevahelises ja rahvusvahelises keskkonnas.

Magistrikraad ja sertifikaadiprogrammid mitmesugustes sisuvaldkondades ja -vormingutes

SIT Graduate Institute valmistab õpilasi kogu maailmast ette tõhusateks juhtideks, spetsialistideks ja kodanikeks. Ettevõtte SIT koolilõpetajate ja ametialase arengu programmid põhinevad kogemuslikul haridusmudelil, kus õppimine toimub teooria ja praktika seostes. Üliõpilasi koolitatakse saama kõrgelt kvalifitseeritud praktikuteks, kellel on valdavad teadmised oma eriala teoreetilistest alustest; valdkonna kogemus; ja teadlikkus oma võimetest, väärtustest ja eetikast.

Õpilased saavad valida erinevate magistriõppe, tunnistuste ja ametialase arengu programmide hulgast valdkondades, mis ulatuvad rahvusvahelisest haridusest säästva arenguni konfliktide ümberkujundamiseni keeleõppeni.

SIT on akrediteeritud New England Commission of Higher Educationi (NECHE) poolt kõrgharidusasutuste komisjoni kaudu. Akrediteeringu staatust puudutavad päringud tuleks suunata asutuse halduspersonalile.

Üksikisikud võivad ühendust võtta ka:
Kõrgkoolide komisjon
Uus-Inglismaa kõrghariduse komisjon
209 Burlington Road | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT on heaks kiidetud osalema riiklikus volituste vastastikkuse lepingute nõukogus.

Sisseastumised

SIT Graduate Institute vastuvõtutöötajad töötavad iga taotlejaga üksi. Oleme pühendunud teid abistama kogu protsessi vältel, alates esialgsest päringust kuni programmi registreerimiseni.

Meie osalise tööajaga hübriidprogrammid algavad suvel ja meie täistööajaga globaalsed kraadid algavad sügisel. Täpsed programmide kuupäevad leiate teid huvitava programmi veebilehelt. Kõigi küsimustega võite pöörduda ka sisseastuja poole aadressil [email protected].

Stipendiumid ja rahastamine

Kõik vastuvõetud üliõpilased, kellel on tõendatud kvalifikatsioon, võetakse automaatselt arvesse saadaolevate auhindade saamiseks. Täiendavat rakendust pole vaja.

Kollase lindi programm USA veteranidele

SIT Graduate Institute osaleb uhkusegaprogrammisYellow Ribbon, mis võimaldab USA veteranidel ja nende ülalpeetavatel kraadi omandada.

Teenete stipendiumid

Auhinnad põhinevad teie programmi SIT Graduate Institute taotlusel.

Õppemaksu allahindlused

Alumni Advantageon 10 000 dollari suurune auhind programmide The Experiment in International Living, SIT Study Abroad või International Honors vilistlastele, et võimaldada vilistlastel jätkata oma õppimisteed SIT ja suuremas maailmaõppekogukonnas.

SIT Partnersi auhind austab meie suhteid partneritega. See 10 000 dollari suurune auhind on saadaval organisatsiooni SIT Graduate Institute partnerite praegustele töötajatele ja SIT välisõppesse saatvatele koolidele. SIT -l on peaaegu 300 partnerit üle maailma. Selleks et näha, kas olete SIT partneri stipendiumi saamise õigus, esitage päring siin.

Vermonteron 8000 dollari suurune auhind taotlejatele, kes elavad Vermontis, kus ettevõtte SITülikoolilinnak on asunud alates 1960. aastate algusest, mil see asutati rahukorpuse väljaõppekeskusena. Vermonti kogukonna uhke liikmena on SIT pühendunud Vermonti tööjõu tugevdamisele, osariigi juhtimisoskuste edendamisele ja vermontlastele ülemaailmsete võimaluste pakkumisele.

Põhjanaabrite auhinna eesmärk on laiendada ettevõtte SITglobaalseid võimalusi osariigi elanikele, mis asuvad Vermontis asuva ajaloolise ülikoolilinnakuga SITnaabruses. See 5000-dollarine auhind on mõeldud taotlejatele, kes elavad Uus-Inglismaal väljaspool Vermonti, kuhu kuuluvad Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire ja Rhode Island, aga ka New Yorgi osariik, ning see on keskendunud globaalselt mõtlevate kodanike toetamisele nendes osariikides.

Lisainformatsioon

Õppemaksu allahindlused ei kehti SITglobaalhariduse doktorikraadi (EdD) puhul.

Ühe suurema õppemaksu allahindluse saamise õigus võib piirata juurdepääsu täiendavatele teenepõhistele stipendiumidele. Täiendavate küsimuste korral rahalise abi kohta võtke ühendust [email protected].

Asukohad

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, Island

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tansaania

     • Quito

      Quito, Ecuador

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malawi

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Lõuna-Aafrika Vabariik

         • Geneva

          Geneva, Šveits

          • Amman

           Amman, Jordaania

           • New Delhi

            New Delhi, India

            • Milimani East

             Milimani East, Kenya

             • Kisumu

              Kisumu, Kenya

              • Santiago

               Santiago, Tšiili

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Vietnam

                Küsimused