Keystone logo
Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University

Sissejuhatus

Shanghai Jiao Tong University Antai College of Economics and Management

Shanghai Jiao Tong University Antai College of Economics and Management on laialdaselt tunnustatud kui üks Hiina juhtivaid äri kolledžites. Hinnatud 34. hulgast MBA programmid 2017 Financial Timesis, Antai MBA on esimene MBA programmi Hiinas olla kolmekordselt akrediteeritud AACSB, EQUIS ja Amba. Antai asub südames Shanghai, Hiina vaieldamatu ettevõtete kapitalis, ning on järjekindlalt seas top ärikoolides Hiinas. Antai pakub nii täistööajaga rahvusvahelist MBA (IMBA) ja osalise tööajaga MBA programmide Hiina.


Antai oma IMBA funktsioonid klassid õpetatakse täiesti inglise keeles, pakkudes igal nädalal Hiina klassi. Meie õppejõud on kinni eksperdid oma valdkonnas, ja rahe tipptasemel ülikoole ja ettevõtted üle kogu maailma, pakkudes rahvusvahelist perspektiivi, keskendudes Hiina, integreerides asjaomased elemendid hiina kultuuri ja teadmisi. Õpilased ka pärit erinevatest riikidest, mis võimaldab tõeliselt globaalne interaktiivse keskkonna.


Academic klubid, MBA Foorumid ja ulatuslik vilistlaste võrgustiku korrapäraseid õpilastele võimalused laiendada oma võrku, ja õppida praeguste äri küsimusi Hiinas. Meie Karjäär Arenduskeskus annab õpilastele karjäärinõustamise võimalusi praktika ja täistööajaga, mis põhineb üliõpilaste huvide ja taustaga.


Asutatud aastal 1896, Shanghai Jiao Tong University on muutunud laialdaselt tunnustatud kui üks kuulsamaid institutsioone kõrghariduse Hiinas. Ülikool on haritud paljud silmapaistnud nagu Jiang Ze Ming (endise presidendi Hiina) ja Qian Xue Seng (Hiina eristada raketi teadlane), ja palju eristada juhtivat Hiina ettevõtjad ja innovaatorid.

Shanghai Advantage


Shanghai on kõige rahvusvahelisem ja suurima kommertspanga linn Hiinas, ja on ideaalne koht, et rahvusvahelised üliõpilased huvitatud õppimise ja töötamise Hiinas. Shanghai on Hiina vaieldamatu ettevõtete kapitalis, ja seega top eesmärk iga rahvusvaheline ettevõte maailmas. See pakub kõige karjäärivõimalusi rahvusvaheliste ja kohalike ettevõtete Hiinas. Linn toetab praegu välisriigis omandatud elab umbes 300.000, ja see on linna valik ettevõtte peakorter hargmaiste üle maailma. Lisaks sellele on ka põnev Hiina suurlinn pakub lõputuid võimalusi meelelahutuseks ja vaba aja veetmiseks. Lihtsamalt öeldes neile, kes soovivad õppida äri ja töö kõige dünaamilisem, rahvusvaheline ärikeskus Hiinas, Shanghai on koht, kus olla.

Antai Advantage


Antai College eesmärk on anda rahvusvahelistele üliõpilastele kaks otsustavat eelist. Ennekõike rahvusvaheliselt tunnustatud MBA, õpetatakse inglise keeles, Hiinas Shanghai top Business School. See annab neile püsiva karjääri ära nagu Hiina on jätkuvalt maailma kõige kiiremini kasvav majandus ja prioriteediks rahvusvahelised firmad.


Teiseks see annab õpilastele võimaluse õppida nii vabalt hiina ja teadmisi Hiina kultuuri ja äritavasid. Need eelised tagada õpilaste tohutu karjääri aluse tänapäeva globaliseeruvas majanduses.


IMBA programmi Antai on ainulaadne, et see pakub õpilastele üleilmsest perspektiivist koos hiina keskenduda, õpetatakse inglise keeles, kasutades välismaa professorite ja vahetusprogramme. Meie programm meelitab top kodumaiste taotlejatele, kes õpivad koos rahvusvahelise eakaaslaste ja vahetusõpilastele. IMBA on ideaalne MBA kandidaadid püüavad haarata nii Ida-ja Lääne-äritegevuse kontseptsioone ja tavasid, andes õpilastele oluline eelis, sest meie maailm muutub üha väiksemaks ja omavahel. Kooskõlas kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele, meie IMBA õppekava on võrdselt teiste top ärikoolides kogu maailmas, samas integreerida vastav elementide Hiina kultuuri ja teadmisi

Ülikooli omadused

Shanghai eelis

Shanghai on Hiina kõige rahvusvahelisem ja suurim kaubanduslik linn ning ideaalne koht rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on huvitatud Hiinas õppimisest ja tööst. Shanghai on Hiina vaieldamatu äripealinn ja seetõttu iga rahvusvahelise ettevõtte peamine sihtmärk maailmas. See pakub Hiinas kõige rohkem karjäärivõimalusi rahvusvahelistele ja kohalikele ettevõtetele. Linn toetab praegu ligikaudu 300 000 elanikku välismaalastest ja see on linn, mis on valitud üle maailma asuvate rahvusvaheliste ettevõtete peakorterite jaoks. Lisaks on see ka põnev Hiina metropol, mis pakub lõputult võimalusi meelelahutuseks ja vaba aja veetmiseks. Lihtsamalt öeldes on Shanghai neile, kes soovivad äri õppida ja töötada Hiina kõige dünaamilisemas rahvusvahelises ärikeskuses.

Antai eelis

Antai kolledži eesmärk on anda rahvusvahelistele üliõpilastele kaks otsustavat eelist. Eelkõige rahvusvaheliselt tunnustatud MBA, mida õpetatakse inglise keeles Hiinas Shanghai parimas ärikoolis. See annab neile püsiva karjäärieelise, kuna Hiina on jätkuvalt maailma kõige kiiremini kasvav majandus ja rahvusvaheliste ettevõtete prioriteet.

Teiseks annab see õpilastele võimaluse õppida nii soravalt hiina keelt kui ka teadmisi Hiina kultuuri ja äritavade kohta. Need eelised tagavad õpilastele tohutu karjääri aluse kaasaegses globaliseeruvas majanduses.

Antai IMBA programm on ainulaadne selle poolest, et see pakub õpilastele Hiina fookusega globaalset perspektiivi, mida õpetatakse inglise keeles, kasutades välisprofessoreid ja vahetusprogramme. Meie programm meelitab ligi parimaid kodumaiseid taotlejaid, kes õpivad koos rahvusvaheliste eakaaslaste ja vahetusüliõpilastega. IMBA on ideaalne MBA kandidaatidele, kes soovivad mõista nii ida kui ka lääne ärikontseptsioone ja tavasid, andes õpilastele olulise eelise, kuna meie maailm muutub üha väiksemaks ja omavahel seotud. Kooskõlas kõrgeimate rahvusvaheliste standarditega on meie IMBA õppekava samaväärne teiste parimate ärikoolidega kogu maailmast, integreerides samal ajal ka Hiina kultuuri ja teadmiste asjakohaseid elemente.

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Shanghai

   Shanghai Jiao Tong University, 1954 Huashan Road Shanghai, 200030, China, 200030, Shanghai

  Küsimused