Keystone logo
© Tufigno Photo Services
SMC Business School

SMC Business School

SMC Business School

Sissejuhatus

Maailmatasemel asutus

SMC on valitsuse akrediteeritud ülemaailmne veebipõhine kõrgharidusasutus, kus õpib õppijaid enam kui 130 erinevast riigist, pakkudes tipptasemel tehnoloogia abil ületamatut akadeemilist tipptaset, sisujuhtimist ja asjakohasust. Mõne maailma suurima väljakutse lahendame majandusliku väärtuse loomise, parimate tavade parandamise ja jätkusuutlikkusega, et luua kõigile parem tulevik.

SMC on suunatud töötavatele professionaalidele kõikjalt maailmast, kes soovivad paindlikkust õppida igal ajal ükskõik millisest kohast omas tempos. Meil on selles valdkonnas üle 20 aasta pikk kogemus. See oskusteave lõi aluse innovaatilise, usaldusväärse, üliõpilastele ja teenustele orienteeritud kvaliteedi tagamise raamistiku väljatöötamiseks, millel on Euroopa Liidus ametlik luba kõrgharidusprogrammide veebipõhiseks juhtimiseks koos kraadi andmise õigusega.

Photo shoot of two young lawyers

Üle 20 aasta veebihariduses

96%

Õpilaste rahulolu

85%

Lõpetamise määr

1. silmus

omalaadne Euroopas

100%

Täielikult võrgus

Haridus SMC-s on varustatud kõrgeima kvaliteediga akadeemilise sisuga, veebipõhiste loengutega, tipptasemel õpihaldussüsteemiga ning kõigi mugavuste, isikupärastamise ja individuaalse arenguga, mida 21. sajandi tudeng peaks ootama. Selle asemel, et leppida järjekordse veebipõhise hariduse pakkujana, püüab SMC olla ülemaailmne digitaalne ülikoolilinnak, kus üliõpilased, koolitajad, äriringkonnad ja elukestvad õppijad saavad ideede vahetamiseks ja kasvatamiseks koostööd teha.

Lisaks pakub SMC ettevõtetele ja organisatsioonidele e-õppe tehnoloogiat, kohandatud sisutootmisteenuseid, samuti asjakohaseid süsteeme ja protsesse.

SMC algus

SMC asutati ärihariduses uue progressiivse vaimu tekitamiseks.

Formaat oli selge: kaugõpe.

Meie lugu sai alguse Šveitsis kui Šveitsi juhtimiskeskus sajandi alguses. Ilma ajaloo, tunnustuse, maineta, kuid suure kirgi, pühendumuse ja tahtega - Šveitsi Juhtimiskeskus registreeris tuhandete kilomeetrite kauguselt Argentiinast pärit finantsprofessionaali üliõpilase nr 1 Euroopa esimesse ärijuhtimise doktorikraadi veebi.

Viimase 20 aasta jooksul on SMC-st arenenud SMC Education Group, Euroopa esimene valitsuse akrediteeritud veebipõhine ärikool, kuhu kuuluvad erinevad organisatsioonid ja sidusettevõtted üle kogu maailma.

141096_pexels-photo-3182812.jpeg

Kaugõppe programmid

SMC on tõeliselt rahvusvaheline ärikool, kus õpib õppijaid enam kui 130 erinevast riigist. Meie kaugõppeprogrammid pakuvad seda, mida oodatakse ühelt Euroopa paremalt ärikoolilt - suure karjääri arendamine, avaldumine ja jätkamine. Sellised ülemaailmsed sündmused nagu COVID 19 sunnivad õppijaid kogu maailmas veebihariduse kaudu edasi arenema.

Usaldage pioneerid veebipõhises kõrghariduses. Kogemused on olulised. Usaldage SMC-d.

Kraad programmid

Meie veebipõhised kraadiõppekavad on parim valik, kui soovite kompromissitut tunnustust, teenuse kvaliteeti ja paindlikkust.

Töötavale professionaalile mõeldud meie bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programmid ühendavad teid kõrgelt asetatud spetsialistide ja akadeemikutega kogu maailmas.

Need programmid on valitsuse akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemias, tööstuses, valitsuses ja mittetulundussektoris.


Diplomiprogrammid

Meie diplomiprogrammid on kompaktsed edusammud meie juhtkraadi programmides.

Need kraadiõppe ja kraadiõppe kursused pakuvad teile sihtasutust ärijuhtimises, juhtimises ja juhtimises ning hädavajalikke oskusi kriitilistes rakendustes nagu rahandus, turundus ja raamatupidamine.

Meie tunnistused ja diplomid on valitsuse akrediteeritud. Võite need ECTS-ainepunktid üle kanda kõrgharidusprogrammidele kogu maailmas.

Ühised programmid

Pakume erinevaid magistri- ja doktorikraade. kraadiõppeprogrammid koostöös meie akadeemilise partneri UCN-iga, mis on üks juhtivaid ülikoole Ameerikas.

Meie Šveitsis asuva akadeemilise keskuse pakutavad programmid pakuvad tõelist Šveitsi kvaliteetset haridust ning üliõpilased saavad ületamatut tuge ja tähelepanu.

Pärast edukat lõpetamist saavad lõpetajad UCN-i kraadi. Ülikool on valitsuse akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud.

140598_pexels-photo-3769021.jpeg

Suurest Tähtsaks

Nädalate jooksul on maailm muutunud. Meie elu on muutunud. Asjaolud, mis paar kuud tagasi ei tundunud võimalikud, on nüüd reaalsus. Üksikisikute ja organisatsioonide perspektiivid on varjatud. Keegi pole maailma selleks ette valmistanud.

Veebiharidus on olulisem kui kunagi varem. Sotsiaalne distantseerumine muudab õppimisviisi. SMC on 20 aastat muutnud õppimisviise. Muudame järgmised 20 aastat koos.

Kohanevate ettevõtete ehitamine

Ükski organisatsioon pole piiratud. Tõeline ülevus on mõtteviis.

SMC aitab organisatsioonidel muutuda häirivaks, talentidele orienteeritud jõujaamaks, mis suudab alati oma mängu tipus väljakutsetega ja võimalustega kohaneda. Toetame kasumit teenivaid, mittetulunduslikke ja haridusasutusi nende tähtsuse suunas.

Globaalne ja veel lähedal. Tõhus võrk

SMC üliõpilaskond koosneb enam kui 130 erinevast riigist pärit edukate õppijate seas. SMC rahvusvaheline teaduskond uhke tohutu akadeemilise ja töökogemuse, teenustele orienteerituse ja tähelepanelikkusega. Teie värav ulatusliku oskusteabe ja parimate tavade juurde.

100% Online

Uuring igalt poolt

130+ riiki

Rahvusvaheline üliõpilaskond

20+ aastat

Kogemusteemad

1. silmus Euroopas

Litsentsitud veebipõhine ärikool

Asukohad

  • Birkirkara

    Pope Urbanus VIII Street, B’Kara BKR 1425, Malta, BKR 1425, Birkirkara

Küsimused