Keystone logo
SOAS University of London Kunstiajaloo ja arheoloogia MA
SOAS University of London

Kunstiajaloo ja arheoloogia MA

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 11 520 / per year *

Ülikoolilinnakus

* täistööaja tasud: UK 11 520 naela; Välismaal 22 500 naela. Osalise tööajaga 2 aasta tasud: Ühendkuningriik 5760 naela aastas; Välismaal 11 250 naela aastas. Osalise tööajaga 3 aasta tasud: Ühendkuningriik 3840 naela aastas; Välismaal 7500 naela aastas

Sissejuhatus

Osalemisviis: täiskohaga või osalise tööajaga

See programm on ainulaadne võimalus õppida Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida kunstiajalugu ja / või arheoloogiat. Õpilased keskenduvad arhitektuurile, skulptuurile, maalikunstile ja dekoratiivkunstile ning neil on võimalus käsitleda arheoloogilisi teemasid ja lähenemisviise. Nad kaaluvad teoreetilisi ja metodoloogilisi küsimusi ning kutsutakse üles seadma kahtluse alla kunstiajaloo ja arheoloogia distsiplinaarse eristuse asjakohasus mitte-lääneliku maailma uurimisel. Kursused hõlmavad ajaperioodi, mis ulatub antiigist tänapäeva kaasaegse kunstini.

Kunsti- ja arheoloogiaajaloo osakonnas töötavad maailma juhtivad Aasia ja Aafrika kunstiajaloo ja arheoloogia eksperdid, kelle murrangulised teadusuuringud annavad teavet ja saavad nende õpetamisest informeeritud. Õpilased saavad kasu töötajate võrratutest teadmistest ja entusiasmist. Kunstikooli liikmetena saavad nad kasu Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida muusikat, filmi ja meediat uurivate teadlaste ja üliõpilaste teadmistest ajaloolises ja kaasaegses kontekstis. Nad saavad valida ka teiste osakondade moodulite hulgast, kasutades ära ettevõtte SOAS konkurentsituid teadmisi Aasia ja Aafrika keelte, ajaloo, religioonide ja kultuuride vallas.

Kunsti- ja arheoloogiaajaloo osakonna magistrikraad annab õpilastele teadmisi Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida kunstiajaloo ja/või arheoloogia alal. Meie kraadiõppurid jätkavad tööd kunsti, kultuuri ja pärandiga seotud rollides, sealhulgas galeriides, muuseumides, arhiivides, konserveerimises, kirjastamises ja kunstihalduses. Omandatud suur ülekantavate oskuste portfell võimaldab neil luua karjääri paljudes muudes valdkondades üle maailma. Meie magistriprogrammid on ka suurepärane alus MPhil / PhD uurimistööle.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused