Keystone logo
SOAS University of London MSc Arengumajanduspoliitika
SOAS University of London

MSc Arengumajanduspoliitika

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 14 270 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Täistööajaga lõivud õppeaastas: Suurbritannia / EL 12 120 naela; Ülemeremaades 20 715 kr. Osalise tööajaga 2-aastased tasud õppeaastas: Suurbritannia / EL £ 6 060; Ülemere 10 358 kr. Osalise tööajaga 3-aastased tasud õppeaastas: Suurbritannia / EL £ 4 040

Sissejuhatus

Osalemisviis: täistööajaga või osalise tööajaga


See ainulaadne MSc on mõeldud õpilastele, kelle esimene aste oli ainult osaliselt majanduses või kes on juba õppinud palju majandust ja soovivad teha magistriõppe, mis võimaldab neil teha laiemat valikut võimalusi. Tavaliste kohustuslike mikro-, makro- ja ökonomeetriakursuste asemel (need on endiselt saadaval) on sellel MSc-l kohustuslikud kursused ka institutsionaalse majanduse, arenguökonoomika, uurimismeetodite ja statistiliste tehnikate alal.

Õpilased saavad kasu meie ainulaadsest pluralistlikust lähenemisviisist majandusele, mis hõlmab nii tavapäraseid kui ka kriitilisi ja institutsionalistlikke ökonoomika paradigmasid, ning meie piirkondlike moodulite vahemikust, mis hõlmavad Aasia, Lähis-Ida ja Aafrika erinevaid arenevaid ja arenevaid piirkondi. Usume, et majandusteadlased peavad olema kindlad, kas nad konkureerivad metodoloogiliste lähenemisviiside üle, et osaleda ülemaailmsetes poliitilistes aruteludes. Lahkute teadmistebaasiga, mis on hädavajalik edasiseks arengupoliitika, ettevõtluse ja rahanduse ning poliitilise majanduse uurimistööks kogu maailmas.

Kõik õpilased peavad täitma kohustusliku esialgse kursuse matemaatika ja statistika (sealhulgas Computing), et alustada õppimist selle programmi. See kursus õpetatakse kolme nädala jooksul alates septembri algusest hõlmates matemaatika, statistika ja arvuti.

Tööhõive

SOAS arengupoliitilise majanduse kraadiõpe annab üliõpilastele hulga olulisi teadusuuringute alal jätkamise oskusi ning laialdaselt ülekantavate tööalaste oskuste portfelli, mida hindavad paljud tööandjad. Nende hulka kuuluvad arvutamisoskus, analüütiline mõtlemine ja üldised oskused, näiteks organiseeritus ja tõhus suhtlemisoskus. Lõpetajad arendavad oma piirkondlikke teadmisi, samuti põhjalikku arusaamist arenguprobleemidest nende poliitilises ja majanduslikus kontekstis. Lisaks annab majanduse uuring õpilastele erilisi probleeme probleemide lahendamisel, sealhulgas abstraktsioon, analüüs, kvantifitseerimine, strateegiline mõtlemine ja kohanemisvõime.

Arenduspoliitika poliitilise ökonoomia magistrantuuri SOAS kraadiõppurid on järginud edukat karjääri nii akadeemilises töös kui ka rahvusvahelises panganduses ja finantsanalüüsis, paljude riikide maailmavalitsustes, rahvusvahelistes arenguagentuurides ja paljudes muudes valitsusorganisatsioonid. Magistrikraad on väärtuslik kogemus, mis pakub õpilastele korpust ja mitmekesiseid oskusi, mida nad saavad kasutada kraadi omandamisel.

Struktuur

Sellele MSc-le registreerunud üliõpilased peavad võtma kõik allpool loetletud põhikursused. Ainus võimalik erand on see, et õpilased, kellel on juba olemas piisav matemaatika ja statistika taust, võivad statistikauuringute tehnika mooduli maha jätta ja võtta selle asemel ökonomeetria, selleks on vaja ökonomeetria kursuste koolitaja kirjalikku luba. Õpilased, kes soovivad taotleda seda alternatiivset kvantitatiivset struktuuri, mis hõlmab ka võimalust kasutada täpsemat ökonomeetriat A ja / või täpsemat ökonomeetriat B, peavad enne eelhindamise tegemist võtma ühendust ökonomeetria nõustajaga. Selle MSc üliõpilased peavad alati võtma uurimismeetodeid ja muid tuummooduleid.

Dissertatsioon

 • Magistrikraad arengupoliitika poliitökonoomia alal

Õpetatud komponent

Põhimoodulid

Kõik õpilased võtavad järgmised neli põhimoodulit:

 • Majanduskasv ja areng
 • Esseekirjutamise töötuba - magistriõpe
 • Institutsioonide poliitökonoomia
 • Statistiliste uuringute tehnikad
 • Uurimismeetodid

Juhendatud valikud

Kõik õpilased võtavad moodulite väärtuseks 60 krediiti valikute loendist (allpool).

Moodulite loend (sõltuvalt saadavusest)

 • Aafrika majandusareng: mikromajanduslikud lähenemisviisid
 • Aafrika majandusareng: makromajanduslikud lähenemisviisid
 • Lähis-Ida arengu- ja muutuste poliitiline ökonoomia
 • Kaasaegse Lähis-Ida poliitilise majanduse teemad
 • Lõuna-Aasia arengu- ja muutuste poliitiline ökonoomia
 • Kaasaegse Lõuna-Aasia poliitilise majanduse teemad
 • Aasia Vaikse ookeani piirkonna majandusareng
 • Kapitaliturud, tuletisinstrumendid
 • Hiina majanduse ümberkujundamine
 • Hiina ja maailma areng
 • Jaapani majandusareng
 • Keskkonna- ja arenguökonoomika
 • Finantssüsteemid ja majandusareng
 • Globaalse majanduspoliitika analüüs
 • Globaalne tootmis- ja tööstuspoliitika
 • Roheline rahandus
 • Majandusanalüüsi ajalugu
 • Rahvusvaheline kaubandus ja investeeringud
 • Rahvusvaheline rahandus
 • Kasvu piirid? (PG)
 • Makroökonoomika
 • Mikroökonoomika
 • Põllumajanduse ja toidu poliitiline ökonoomia
 • Finantsasutuste teooria

Tähtis märkus

Programmis lehel olev teave peegeldab kavandatud programmi struktuuri antud akadeemilise istungi vastu.

Sisseastujad ja taotlused

Sellele kursusele saate kandideerida veebipõhise taotlusvormi kaudu.

Meie eesmärk on hinnata taotlust tervikuna ja esitada otsus 5-nädalase aja jooksul. Ülemeremaade üliõpilased, kes nõuavad 4. astme viisat ja soovivad liituda SOAS peaksid meeles pidama, et viisataotluste esitamine võib võtta mitu nädalat, seega peaksite taotlema nii kiiresti kui võimalik.

Taotluse kaalumine

Enne otsuse vastuvõtmist vaadatakse läbi kogu taotlus, sealhulgas ärakiri ja viited. Seetõttu soovitatakse teil esitada täielik taotlus koos viidete ja ärakirjaga (kui see on nõutav). Mittetäielik taotlus lisab otsustusprotsessis märkimisväärseid viivitusi.

Õpilased saavad oma taotluse kinnituse. Iga taotlust kaalutakse hoolikalt ja kuigi proovime vastata nii kiiresti kui võimalik, palume õpilastel siiski oodata vastuse saamist viie nädala jooksul pärast nende saamist.

Kandidaate, kes on saadaval Ühendkuningriigis, võidakse kutsuda vestlusele. Akadeemiliste töötajate puudumine (või õppepuhkusele minek) võib mõjutada otsuste vastuvõtmise aega.

Sisenemise nõuded

Hea bakalaureuse kraad majanduses või kaasa arvatud.

Inglise keele sisenemise nõuded

Peate suutma näidata, et teie inglise keel on piisavalt kõrge, et SOAS oma kursusega edukalt suhelda ja selle lõpule viia. Pange tähele, et võtame oma ingliskeelseid nõudeid tõsiselt ja kui neid täpselt ei täideta, võidakse teie SOAS taotlus tagasi lükata. Kui teie hinded jäävad allapoole meie nõutavat taset, pole võimalik läbi rääkida, eeldades, et kuna nad on piisavalt lähedal, võetakse need vastu. On oluline, et plaaniksite aegsasti ette, et teie inglise keele test jõuaks õigel ajal läbi ja et teil oleks aega seda testi uuesti täita. Me ei aktsepteeri inglise keele testi esitamata jätmise või uuesti sooritamise ebamugavusi või rahalisi raskusi.

Rahvusvahelised üliõpilased

EL-i ja rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes vajavad viisat, aktsepteerime tingimusteta riiki sisenemise tulemuste saamiseks mitmete riikide kvalifikatsioone, samuti mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone ja teste.

Kui nõutakse 4. astme sissesõiduviisat, võib vaja minna SELT-i, näiteks UKVI IELTS. Seetõttu soovitame kõigil 4. astme viisaõpilastel valida esimese abinõuna UKVI IELTS akadeemiline test.

Sisseastumised

Õppekava

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused