Keystone logo
Social Sciences University Of Ankara

Social Sciences University Of Ankara

Social Sciences University Of Ankara

Sissejuhatus

Meie ülikoolis, mis annab võimaluse üks-ühele suhtlemiseks ja suhtlemiseks juhendajatega, on eesmärk arendada meie üliõpilaste oskusi, näiteks publiku ees rääkimist, loovust, kriitilist mõtlemist, meeskonnatööd ja juhtimist.

Kursuse sisu, mis pakub ajaloolisi ja teoreetilisi vaatenurki, võimaldab meie õpilastel analüüsida praeguseid sündmusi tõhusalt. Üliõpilastele, kes soovivad jätkata oma teaduslikku uudishimu ja arendada oma interdistsiplinaarset tööoskust, pakutakse võimalust valida paljude teadusharude hulgast.

Meie ülikoolis on hästi varustatud akadeemiline personal, kes on omandanud kraadiõppe mainekates ülikoolides kodus ja välismaal ning kes viib läbi rahvusvahelisi teadusprojekte. Social Sciences University Of Ankara , mis on akadeemilise personali moodustamisel väga valiv, põhineb värbamis- ja hindamisprotsessides rahvusvahelistel standarditel. Sel viisil on ASBU koondanud rahvusvaheliselt kvalifitseeritud, varustatud ja kogenud akadeemikute rühma, kes viib läbi originaalseid projekte ja uurimistöid erinevates valdkondades.

Asukohad

  • Ankara

    Hacı Bayram, Hükümet Meydanı No:2, 06050 Altındağ/Ankara, Turkey, , Ankara

    Küsimused