Keystone logo
© Eva Dang
South Essex College

South Essex College

South Essex College

Sissejuhatus

South Essex College on elujõuline ja edukas kolledž, mis vastab igal aastal umbes 11 000 üliõpilase vajadustele kogu Essexis ja mujalgi.

Alates 14. eluaastast on meil kursused, mis sobivad kõigile, sealhulgas välistudengitele. Meie töötajad on üle 1000 inimese ja meie kursused viivad läbi Basildoni , Southendi ja Thurrocki ülikoolilinnakute valdkonna koolitatud ja professionaalsed juhendajad.

Meie väärtused - UHKE

Kolledžil on kuus põhiväärtust, mis toetavad kõike, mida me teeme. Austus on meie keskmes, kuid on kinnitatud ka ülejäänud viide väärtusesse: partnerlus, austus, silmapaistev, ühtne, sihikindel.

Strateegilised eesmärgid

Meie strateegilised eesmärgid, mis sätestavad meie strateegilise kava aastateks 2017–2020, on järgmised:

 • Pakkuge kvaliteetset, kaasavat õpetamist, õppimist ja hindamist
 • Arendage ja kasvatage jätkusuutlikku, elujõulist, innovaatilist ja reageerimisvõimelist kolledžit
 • Meelitada, arendada ja säilitada kõrge kvalifikatsiooniga, uuendusmeelset ja paindlikku tööjõudu
 • Austa, propageeri ja tähista mitmekesisust
 • Arendage oma koostööd sidusrühmadega Kagu majandusliku õitsengu parandamiseks
 • Pakkuge kvaliteetset, otstarbekohast majutust ja ressursse

Kolledž asutati 1899. aastal kunstikoolina ja hiljem nimetati see ümber juunioride tehnikakooliks. Seejärel korraldati see ümber nii, et see sisaldaks kaubandus- ja tööstussätteid, näiteks sanitaartehnilisi seadmeid. Kolledžist sai 1991. aastal Kagu-Essexi kunsti- ja tehnoloogiakolledž (SEECAT).

2004. aastal kolis kolleegium Southendi kesklinnas asuvasse ülikoolilinnakusse. 1. jaanuaril 2010 ühines kolledž ametlikult Basildoni ja Thurrocki kolledžiga ning nimetati ümber South Essex College ja kõrghariduse kolledžiks.

2013. aastal avati foorum Southend-on-Sea, mille kolmandal korrusel on Lõuna-Essexile pühendatud ala. See piirkond mahutab meie kõrgharidust.

2014. aastal kolis meie Thurrocki ülikoolilinnak uude hoonesse Grays'i kesklinnas.

2019. aastal avas kolledž Southendis Stephenson Roadil uue ülikoolilinnaku, mis on spetsialiseerunud inseneri- ja ehitusvaldkonnale.

Veebruaris 2019 ühines kolledž Basildonis , Canvey saarel ja Ilfordis asuva inseneri- ja ehitusteenuste pakkuja Prospects College of Advanced Technology ( PROCAT ) .

Asukohad

 • Southend-on-Sea

  Luker Road, SS1 1ND, Southend-on-Sea

  Küsimused