Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Sissejuhatus

Olete valmis looma ja uuendusi tegema, süvenema andmetesse ja suundumustesse, rakendama arvutusoskusi analüütiliste probleemide lahendamiseks ja kavandama järgmist suurt asja. Usume, et pakume teile võimsaid võimalusi oma oskuste kogumi peenhäälestamiseks maailmaturul.

 • Ainus USA meeskond 2018. aasta rahvusvaheliste ärikoolide võrgustiku ülemaailmsel juhtumikonkursil.
 • Personalijuhtimise õppekava, mille on heaks kiitnud Personalijuhtimise Selts.
 • 6-kordne üleriigiline Missouri kollegiaalse küberkaitsevõistluse meister.
 • Äriteaduskond viib üle 30 õppereisi välismaale kogu maailmas.
 • Moesuunad reisivad õppekava raames maailmakuulsatele New Yorgi moeturgudele.
120748_2017-Cybersecurity-DempsterExterior-MP-0406-001_full003.jpg

Unistuste töö tegemine enne unistuste töö maandumist

Kogemuslik õppimine, aktiivne õppimine, tegemise kaudu õppimine. Kagu -riigis usume, et teie haridust parandab see, kui kogete seda, mida teie eriala spetsialistid teavad ja mida eeldatakse. Sellepärast on teil siin võimalus alustada oma äri, kavandada ja ehitada turvalisi tarkvaralahendusi, luua interaktiivseid tehisintellekti mänge või hallata tegelikku finantsportfelli. Saate valida, kas võistelda kõrgeima tasemega võistlustel, teha koostööd õppejõudude ja kaasõpilastega uurimisprojektis, koostada turunduskommunikatsiooni kampaania või osaleda ülemaailmses mõttekojas.

Erakorralise karjääri alustamine

 • 92% meie äri- ja andmetöötluse eriala lõpetanutest on aasta pärast kooli lõpetamist hõivatud või lõpetanud kõrgkooli.
 • Üle 20 000 Harrisoni äri- ja arvutikolledži vilistlasühendust ootab üle maailma.
 • Üle 88% meie klassidest ütleb, et nende kursused andsid neile oma valdkonnas nõutavad oskused/teadmised.
 • Ligi 550 korporatiivset partnerlust, mis pakuvad tööd ja praktikat.
 • AACSB akrediteeringut omab ainult 5% kogu maailmas ärikraadi pakkuvatest asutustest.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

Õppimine kogenud ja uuenduslikust õppejõust

Teooria on õppimise oluline osa, kuid meie teaduskonna teeb nii suurepäraseks see, et nad on teooria praktikas ellu viinud: oma ärides, ettevõtetes, mittetulundusühingutes ja reaalses maailmas. Ja nad on valmis teiega oma katseid, vigu ja õnnestumisi jagama. Nad jäävad oma valdkonnas asjakohaseks, otsides tööstuspartnerlust ja õppides parimaid tavasid. Juhinduge Kagu innovatsiooniväljakutse, idufirmade võistluse või tehisintellekti häkatoni õppejõududest. Lisaks teevad kolledžid koostööd St. Louis'i ettevõtte nõuandekogu ja piirkonna kaubanduskodade liikmetega, et hoida oma õppekava ajakohasena. Ükskõik, millise tee te ka valite, juhendatakse teid alates meiega alustamisest kuni tippkivi projekti lõpetamiseni.

Maailmatasemel õppimisruumide loomine

Meie kaasaegne Dempster Hall pakub teile juurdepääsu praegustele tehnoloogiatele ja keskkondadele, et kaasata teid sügavamale õppimistasandile. Hoone on rikas kogemusliku õppelaboritega: esitluslaborid, müügilabor, fookusgruppide uurimislabor, samuti mitmed arvutilaborid, sealhulgas küberturvalisuse õppelabor, mida toetab privaatne pilvetaristu. Sel sügisel on tulemas Cyber Range, mis on hariv virtuaalne andmetöötlusplatvorm, mis võimaldab üliõpilastel, õppejõududel ja teadlastel arvutusressurssidele juurde pääseda lugematu hulga hariduslike, eksperimentaalsete ja vastutegevuse struktuuride konfiguratsioonides. Kõik see on loodud selleks, et valmistada teid ette professionaalseks ärimaailmaks.

Ülikoolilinnaku lähedal asub Catapult Creative House, mis pakub erinevate erialade üliõpilastele ja õppejõududele võimalusi äriettevõtete loomiseks või uue toote või teenuse käivitamiseks. Ettevõtlikkus on Catapultis elav ja seda soodustavad programmeerimine ja võistlused, mida toetab Douglas C. Greene'i innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus.

120751_2016-BS-Professionalism-1118-MP-MP-1118-001_full003.jpg

Oma hariduse rahastamine

Siin on teie lõpptulemus: Kagu on üks akrediteeringute hulgas Missouri kahest kõrgemast institutsioonist ja osariigi madalaima hinnaga ülikoolide top 5 -s! See tähendab, et võite olla kindel, et saate kvaliteetse hariduse taskukohase hinnaga. Lisaks anname igal aastal välja 20 miljonit dollarit akadeemilisi stipendiume ja 1600 stipendiumi, et aidata teil oma kraadi maksumust veelgi vähendada. Kolledž võib olla keeruline, töötame selle nimel, et selle eest maksmine oleks lihtsam.

Ülemaailmse võrgustiku sepistamine

Meil on ligi 20 000 vilistlase võrgustik, kes töötavad üle maailma mõnes maailma suurimas korporatsioonis kuni tänapäeva kõige uuenduslikumate idufirmadeni. Lisateavet meie vilistlaste tegemiste kohta.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

Küsimused