Keystone logo
Southeastern Louisiana University - College of Science and Technology Magister bioloogias
Southeastern Louisiana University - College of Science and Technology

Magister bioloogias

Hammond, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

15 Dec 2024

Jan 2025

USD 11 272 / per semester *

Ülikoolilinnakus

* hinnanguline mitteresidentide õppemaks ja tasud; 5033,40 USD – hinnanguline residentide õppemaks ja tasud

Sissejuhatus

Bioloogiateaduste magistriprogrammi üldine hariduslik eesmärk on anda magistriõppe üliõpilastele teadmised ja koolitus, mis on vajalik kõrghariduse omandamiseks, erialaõpinguteks või töötamiseks teaduslikult seotud valdkonnas.

Southeastern pakub bioloogias lõputöö ja mitte-lõputöö kraadiõppe programme. Kui mõlema programmi tudengeid õpetavad kõrgelt kvalifitseeritud ja kaasatud õppejõud, siis lõputöö programmis osalevatel üliõpilastel on doktorantuuriks valmistumisel või teadustööga seotud valdkonnas töötamise ajal juurdepääs stipendiumidele ja õppemaksust loobumisele.

Programmi esiletõstmised

  • Osakonnas on 44 täiskohaga õppejõudu, sealhulgas 18 lõpetanud õppejõudu
  • Teaduskonna uurimisvaldkonnad hõlmavad paljusid teadusharusid, sealhulgas raku- ja molekulaarbioloogia, immunoloogia, neurofüsioloogia, mikrobioloogia, süstemaatika, evolutsioonibioloogia, populatsiooni ja märgalade ökoloogia, parasitoloogia, taime- ja loomafüsioloogia, selgroogsete anatoomia, kohtuekspertiisi entomoloogia, herpetoloogia, ihtüoloogia ja looduskaitsebioloogia
  • Teaduskond on alates õppeaastast 2010–2011 avaldanud rohkem kui 96 teadustööd, samuti avaldanud mitmeid raamatuid ja teeninud ligi 5 miljonit dollarit välisraha.
  • Miljoni dollari suurune õppetool, mis on pühendatud keskkonnauuringutele

Aktuaalset

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused