Keystone logo
Southern Federal University

Southern Federal University

Southern Federal University

Sissejuhatus

Southern Federal University (SFedU), mis sai alguse 1915. aastal, on Southern Federal University Venemaa suurim teadus- ja hariduskeskus.

SFedU viib oma juured Varssavi kuninglikku ülikooli, mis on Suure sõja ajal kolinud Venemaa lõunaossa.

Oleme laialdaselt tunnustatud kui üks parimaid ülikoole Venemaal akadeemilise tipptaseme, interdistsiplinaarse uurimistöö ja sotsiaalse pühendumuse eest.

Täna õpib kahes ülikoolilinnakus, mis asuvad Rostovis Doni ääres ja Taganrogis, ligi 24 000 üliõpilast, sealhulgas 2500 rahvusvahelist üliõpilast.

Insenerikursused toimuvad Taganrogi ülikoolilinnakus, Rostovi ülikoolilinnak pakub aga laia valikut kursusi teaduste ja humanitaarteaduste alal. SFedU pakub 86 bakalaureusekraadi, 126 magistrikraadi ja 26 doktoriprogrammi. Akadeemiliste programmide kvaliteeti kinnitavad Saksamaa akrediteerimisasutused: ACQUIN ja AQAS.

Ülikooli tugevat rahvusvahelist väljavaadet näitab välistudengite osakaal, 25 Erasmus + sihtkohta, 60 vahetuslepingut ja 10 topeltkraadiga partnerlust. SFedU osaleb aktiivselt Bologna protsessis ja selle lõpetajad saavad Euroopa diplomilisa. SFedU viib läbi maailmatasemel teadusuuringuid infotehnoloogia, nutikate materjalide, nanotehnoloogiate, tulevikumeditsiini ja robootika alal. Õpilased saavad läbi viia uuringuid ja valmistada prototüüpe SFedU rahvusvahelistes laborites, ühiskasutatavate seadmete keskustes, insenerikeskustes. Õpilastel on tasuta juurdepääs e-refereeritud teadusajakirjadele.

SFedU-l on ülikoolilinnakus hulgaliselt rajatisi, et rahuldada õpilaste teadusuuringute, innovatsiooni ja arendustegevuse vajadusi alates tipptasemel seadmetest, äriinkubaatoritest kuni meie spordikeskuseni.

Külastage meie veebisaiti

Asukohad

 • Rostov-on-Don

  105/42 Bolshaya Sadovaya Str, 344006, Rostov-on-Don

  • Taganrog

   Nekrasovskiy Pereulok, 44, 347922, Taganrog

   Küsimused