Keystone logo
Southern University at New Orleans

Southern University at New Orleans

Southern University at New Orleans

Sissejuhatus

Southern University at New Orleans (SUNO) asutati 4. septembril 1956 Southern University ja Agricultural & Mechanical College'i haruüksusena Baton Rouge'is (SUBR).

21. septembril 1959 avas SUNO oma uksed 17 aakri suurusel maa-alal, mis asub ajaloolises Pontchartraini pargis, mis on peamiselt afroameeriklastest ühepereelanike allüksus New Orleansi idaosas.

Õppijate avatud kogukonnana loodud klassid algasid 158 esmakursuslase, ühe hoone ja 15-liikmelise motiveeritud õppejõuga. Ülikool pakkus 10 kursust neljal akadeemilisel erialal: humanitaarteadused, loodusteadused, sotsiaalteadused ja kaubandus.

Tänapäeval on SUNO majakas neile, kes otsivad haridusteed keskkonnas, mis pakub õpilastele edu saavutamiseks vajalikku isiklikku tähelepanu.

Meie missiooniks on olla üks Ameerika juhtivaid kõrgharidusasutusi ning lõpetada üliõpilased, kes on valmis panustama linna ja rahvasse.

Meie missioon

Southern University at New Orleans , avalik, ajalooliselt mustanahaline ülikool, annab võimaluse ja edendab traditsiooniliste ja mittetraditsiooniliste üliõpilaste erinevate populatsioonide ülespoole liikuvust kvaliteetsete akadeemiliste programmide, õpetamise, uurimistöö ja teenuste kaudu, et saavutada kõrghariduses tipptaset, kasutades erinevaid õpetamis- ja õppimisviise. .

Meie nägemus

Southern University at New Orleans on juhtiv ja tipptasemel asutus, mis püüab tõsta üliõpilaste haridusalast positsiooni, valmistades neid ette osalema globaalses ühiskonnas ja panustama sellesse ning tööjõu arengusse oma elu parandamiseks vajalike oskuste, teadmiste ja eeldustega. -pika õppimise oskused ja panus ühiskonda MEESKONNA (“Togetherness Imppowers All Mechanisms”) lähenemisviisi kaudu.

Meie põhiväärtused

 • Respekt
  Usume ja tagame ka edaspidi, et kõik meie ülikoolilinnaku inimesed austavad üksteist oma igapäevases suhtluses ja tegevustes ning kõikides tingimustes, ning püüame kinnitada ja tugevdada vastastikust lugupidamist.
 • Akadeemiline tipptase
  Tagame, et meie õpilased on valmis olema tõhusad ja produktiivsed kodanikud 21. sajandil, pakkudes väljakutseid pakkuvat ja mitmekülgset õppekava ning tagades õpitulemused.
 • Vastutus
  Tunnustame ja vastutame oma tegude ja otsuste eest ning ootame sama ka oma sisemistelt ja välistelt sidusrühmadelt.
 • Terviklikkus
  Näitame ausust oma väärtuste, meetodite, põhimõtete, ootuste ja tulemuste järjepidevuse kaudu.
 • Läbipaistvus
  Osana oma vastutusest sidusrühmade ees tagame, et meie äri- ja haridustavad on avatud ja ülevaatamiseks kättesaadavad.
 • Teenindus
  Jätkame kohaliku kogukonna abistamist teenusõppe, ühiskondliku töö ja õppejõudude kaasamise kaudu, et avaldada positiivset mõju New Orleansis ja Louisiana osariigis.
 • Kaasamine ja mitmekesisus
  Jätkame kaasamise soodustamist, mis toob kaasa ülikooli kogukonna ja sidusrühmade mitmekesisuse.

Asukohad

 • New Orleans

  Press Drive,6400, 70126, New Orleans

Küsimused