Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Southern Utah University School of Business

Sissejuhatus

Dixie L. Leavitti ärikool pakub kogemuslikku õpikeskkonda, mis ühendab teooriat ja praktikat ning mille eesmärk on valmistada õpilasi ette äriringkondade ja ühiskonna täielikult kaasatud, produktiivsete ja eetiliste liikmeteks saamisel.

Dixie L. Leavitti ärikool tunnustatakse laialdaselt Intermountain West'i juhtiva ärikoolina kvaliteetse juhendamise, kogemusliku õppimise ja üliõpilaste edukuse eest.

Üliõpilaskeskse hariduse kaudu annab Dixie L. Leavitti ärikool teadmised ja suuna, mis on aluseks elukestvale õpilasele edukaks.

Me propageerime keskkonda, mis pakub õpilastele teadmisi ja oskusi oma eesmärkide saavutamiseks kriitilise mõtlemise, tõhusa õppimise ja asjakohase erialase ettevalmistuse kaudu.

• Pakume range, asjakohase ja uuendusliku õppekava, mis on keskendunud olulistele ja püsivatele äripõhimõtetele ning pakub õpilastele edukaks saamiseks vajalikke teadmisi ja oskusi.

• Loome ja täiendame õppekava pidevalt nii akadeemiliste kui ka äriringkondade teadusuuringute ja stipendiumide ning panuse kaudu.

• Tõhustame üliõpilaste haridust isikliku suhtluse kaudu õppejõududega, kogemusliku õppimise ja suurepärase pedagoogika kaudu.

Pakume keskkonda, mille eesmärk on aidata õpilastel kujundada oma ambitsioone ja leida suund vastutustundlike ja eetiliste isikutena nii isiklikult kui ka professionaalselt.

• Me propageerime kultuuri, mis julgustab õppejõude ja töötajaid üliõpilastega suhtlema, pakkudes neile juhatust ja julgustust oma täieliku potentsiaali saavutamiseks ning mitmekülgse ja ühendatud maailma loomiseks.

• Ühendame õpilasi kogukondlike, erialaste ja ülikoolide sidusrühmadega, osaledes klubides, võistlustel, karjääri uurimisel, praktikal ja muudel kogemustel väljaspool klassiruumi.

• Pakume kõigile õpilastele võimalusi sisukat tööd leida, astuda kraadiõppesse või muul viisil oma ambitsioone täita.

Asukohad

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    Küsimused