Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Sissejuhatus

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

TERE TULEMAST SMSU-st

Southwest Minnesota State University on nelja-aastane avalik ülikool, mis pakub kvaliteetset haridust vabade kunstide ja kutsealade jaoks, et valmistada ette elu, mis on nii isiklikult kui ka professionaalselt edukas. SMSU on kujunenud kõrgkvaliteetsete kõrgkoolide valikuliseks ülikooliks, luues õpetajaid, kes saavad tuleviku juhid, mõtlejad ja ettevõtjad. Õpilased ja õppejõud lähevad siia, et osaleda rikkalikus "Southwest Experience", mis algab tugeva akadeemilise ringiga, täidab sotsiaalseid võimalusi ja toetab teisi Mustangs. Kutsume teid külastama SMSU-d ja koguma endale kõik, mida ta peab pakkuma.

Missioon, visioon ja väärtused

Southwest Minnesota State University missioon:

" Southwest Minnesota State University valmistab ette õpilasi, et täita käesoleva sajandi keerulisi väljakutseid, kaasates kodanikke oma kohalikesse ja ülemaailmsetesse kogukondadesse. Meie põhjalikud kraadiõppeprogrammid, mida õpetatakse vabade kunstiteoste raames, on pühendatud üliõpilaste akadeemiliste ja praktiliste erialase arengu kogemuste ühendamisele Edela-Minnesota laiemale maailmale. "

Visioonikäik:

" Southwest Minnesota State University on valitud ülikool."

SMSU toetab ümberkujundusliku õppe põhiväärtusi, mis keskenduvad tipptaseme, kodanikuaktiivsuse ja kogukonna kaasamise, mitmekesisuse ja globaalse teadlikkuse ning jätkusuutlikkuse ja juhtimise keskkonnaküsimuste:

Tipptase ja innovatsioon

SMSU õppejõud ja personal loovad ja toetavad kvaliteetset õpilasekeskset õpikeskkonda

 • valmistab ette õpilasi selle sajandi keerukate väljakutsetega tegelemiseks, kaasates kodanikke oma kohalikesse ja ülemaailmsetesse kogukondadesse;
 • annab õpilastele oskusi ja teadmisi elukestvaks õppimiseks

Kodanike ja kogukonna kaasamine

SMSU õppejõud ja töötajad tegelevad ja toetavad tegevusi, mis

 • edendada kodanikuaktiivsuse võimalusi, mis tõhustavad SMSU mainet kohaliku, piirkondliku ja ülemaailmselt tegutseva asutuse
 • luua vastastikku kasulikud partnerlused kogu meie regioonis ja riigis
 • pakkuda rikkalikke õppimisvõimalusi, mis lähevad kaugemale traditsioonilistest klassiruumi ja labori seadetest

Mitmekesisus ja globaalne teadlikkus

SMSU õppejõud ja personal aitavad luua keskkonda, mis tähistab SMSU ülikoolilinnak kogukonna mitmekülgsust ja kaasavust, kuna need

 • edendada kultuuridevahelist mõistmist ja suhtlemist ning tervitatavat ja ligipääsetavat ülikoolilinnakeskust kõigile rühmadele
 • pakkuma toetavat keskkonda intellektuaalseks väljenduseks ja kodanikuühiskonnaks kõigile rühmadele

Keskkond, juhtimine ja jätkusuutlikkus

SMSU õppejõud ja personal on võtnud endale kohustuse vastutama oma keskkonna- ja eelarvevahendite eest, kes on

 • hõlbustada turvalist ja ligipääsetavat ülikooli
 • edendada meetmeid, programme ja stipendiume, mis toovad kaasa jätkusuutliku tuleviku

Nägemisnäitus ja põhiväärtused tunnistavad ülikooli rõhuasetust õpilaste vajadustele, edendavad erinevate häälte austamist ja julgustavad jätkusuutlikke tegevusi.

Lisaks läheb ülikooli missioon kooskõlla juhtimissüsteemi missioonide ja strateegiliste prioriteetidega. Minnesota State System missiooniks on: "Minnesota riiklike kolledžite ja ülikoolide süsteem erinevatest ja koostöövõimelistest institutsioonidest pakub kõrgharidust, mis vastab paljude üksikute õppurite isiklikele ja karjääri eesmärkidele, suurendab kõigi Minnesotaajate elukvaliteeti ja toetab elujõulist majandust kogu osariik."

Administreerimine

Dr Connie J. Gores määrati Minnesota osariigi süsteemis ja alustas oma kohustusi 1. juulil 2013. President Gores on üheksanda SMSU alaline president.

Akrediteeringud

SMSU on akrediteeritud rahvusliku muusikakoolide assotsiatsiooni, Minnesota õpetamise nõukogu, sotsiaaltöö hariduse nõukogu, samaaegse registreerimise partnerluste riikliku liitkonna (NACEP), kolledži õendusõppe komisjoni (CCNE) ja kõrghariduse Põhjakoolide kolledžite ja koolide keskliidu komisjon, 230 South LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, IL 60602; (800) 621-7440. Lisateavet kõrgkoolide kohta leiate oma veebisaidilt www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

MUSTANGIDE KODS

Oleme uhked oma sportlaste sagedate edusammude üle, samuti nende kodanikupreemia ja kõrgete GPA-de üle (üle 3.0). SMSU üliõpilased-sportlased on teeninud CoSIDA Academic All-America (R) kiitusega 19 korda kooliajaloos, 12 alates 2009. aastast! SMSU on võitnud 51 NSICi meeskonda, ühe NCAA riikliku teise koha, kolme NCAA piirkondliku ja kolme NIWBT riiklikku meistrivõistlust. Neli sportlast on võitnud riiklikke meistrivõistlusi!

MARSHALL, MINNESOTA

Southwest Minnesota State University asub Marshallis, Minnesotas, sõbraliku kasvava kogukonnaga 13 000 inimest. Marshall nimetas ühte Ameerika parimatest väikestest linnadest, on lihtne sõita Twin Cities, St. Cloudi, Sioux Falls SD ja Fargo ND-st. Marshall on ka Schwani ettevõtte, Ralco Nutritioni, Action TrackChairi uhked kodud koos suurte tööandjatega USBank, Archer Daniels Midland, liitunud ühenduse meditsiinikeskus ja Avera Marshalli piirkondlik meditsiinikeskus.

Õpilased ja õppejõud lähevad siia, et osaleda rikkalikus "Southwest Experience", mis algab tugeva akadeemilise ringiga, täidab sotsiaalseid võimalusi ja toetab teisi Mustangs. Kutsume teid külastama SMSU-d ja koguma endale kõik, mida ta peab pakkuma. SMSU on tõesti see, kus sa kuulud!

Lisateavet Marshalli külastuse kohta leiate aadressilt www.discoversouthwestmn.com

Asukohad

 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

Programmid

Küsimused