Keystone logo
Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Sissejuhatus

Scuola Politecnica di Design SPD

Loominguline töötuba ideede ja kogemuste avastamiseks, mõistmiseks ja vahetamiseks.
Itaalia esimene disaini ja kommunikatsiooni kool, mis asutati 1954. aastal.

Alates 1954. aastast on see kool töötanud Itaalia disainiga, näinud selle kasvamist ja kujunemist selliseks, nagu me seda praegu tunneme. Kunstnik Nino di Salvatore asutas SPD 1954. aastal. Maalikunstnikuna ja skulptorina on ta köitnud ja toonud kokku kunstnikke, disainereid, professionaale ja tudengeid viielt erinevalt kontinendilt. Bruno Munari, Gio Ponti, Max Huber, Pino Tovaglia ja Isao Hosoe on kõik õpetanud kohas SPD . Koolis on külalisteks Achille Castiglioni, Rodolfo Bonetto, Roberto Sambonet, Donald Norman ja Tomato . Täna töötavad koos meie noorte disaineritega, eksperimenteerivad tõeliste projektide ja disainidega ning koolitavad uusi talente Piero Lissoni, Stefano Giovannoni, Denis Santachiara, Andrea Branzi .

Alati on asju, mida saate avastada, ümber mõelda, muuta. Disaini pealinnas Milanos korraldab SPD iga-aastaseid magistrikursusi. Peaaegu 70-aastase kogemusega selles valdkonnas on need kursused tootekujundusest sisekujunduseni, suhtlusest multimeediumini. Didaktika on isikupärastatud, inimsuuruses keskkonnas, mis soodustab hõlpsat kontakti õppejõudude ja töötajatega.

Õppeprogrammid on tugevalt orienteeritud reaalsetele projektidele, hoides tihedat kontakti ettevõtete ja spetsialistidega.

Sisseastumised

SPD - Scuola Politecnica di Designi sissepääs on piiratud arvu kohtade tõttu väga konkurentsitihe. Seetõttu peavad tulevased üliõpilased edukalt läbima meie range valikuprotsessi registreerumiseks.

Kunstide bakalaureuseõppe kursustele:

Abikõlblikud kandidaadid peavad olema läbinud põhjaliku haridustee, mis hõlmab vähemalt 12 aastat ja mis lõpeb asjakohase kvalifikatsiooni omistamisega. Lisaks võib teatud riikidest pärit taotlejatel olla ülikooli sisenemiseks vajalik riiklik eksam. Inglise keelt mitte emakeelena kõnelejate jaoks on nõutav IELTSi skoor 5,5 või samaväärne oskuste tase. Lisaks peavad taotlejad esitama motivatsioonikirja ja osalema sisseastumisvestlusel kui sisseastumisprotsessi lahutamatu osa.

Kunstide magistriõppe kursustele:

Sisseastumisnõukogu, mida juhib SPD direktor, hindab taotlejaid pärast järgmiste dokumentide esitamist põhjalikult:

 • Bachelor of Arts või kõrgem kraad vastavas valdkonnas (nt arhitektuur, disain, visuaalkunst jne) või märkimisväärne töökogemus seotud valdkonnas.
 • Õppeainete ja hinnete üksikasjalikud väljavõtted (kehtib lõpetajatele).
 • Põhjalik elulookirjeldus.
 • Digitaalne portfoolio.
 • Motivatsioonikiri või eesmärgiavaldus digitaalses vormingus (doc, docx, pdf), mis ei ületa 500 sõna.
 • Kehtiv pass, mille kehtivusaeg on vähemalt kuus kuud pärast riiki lubamise kuupäeva.

Edetabelid

Auhinnad

Silmapaistev minevik on olnud äärmiselt rahuldustpakkuv kooli erakordse tunnustusega: näitus Venezia biennaalil 1986. aastal, Carrousel du Louvre'is ja Georges Pompidou keskuses Pariisis; "Medaglia d'Oro" kümnendal triennaalil Milanos ja isegi "Compasso d'Oro", mille autasustas ADI-Associazione Disegno Industriale 1994. aastal; rääkimata aust saada kaks korda SMAU auhind tööstusdisaini eest.

Asukohad

 • Milan

  Piazzale Lugano 19, 20158, Milan

  Küsimused