Keystone logo
Spertus Institute

Spertus Institute

Spertus Institute

Sissejuhatus

Juutide õppimise ja juhtimise Spertus Institute juhindub kahest tõest: elujõulised juudi kogukonnad õpivad juudi kogukondi ja need suured juudi kogukonnad vajavad suuri juhte. Need tõed annavad teada kõigest, mida me teeme.

Spertus Institute pakub dünaamilisi õppimisvõimalusi, mis on juurdunud juudi tarkuses ja kultuuris ning on avatud kõigile. Need võimalused on loodud selleks, et võimaldada isiklikku kasvu, koolitada tulevasi juhte ja kaasata inimesi juudi elu uurima.

Kraadiõppeprogrammid ja erialased töötoad pakuvad valijaid Chicago piirkonnas ja kogu maailmas erinevate kohapeal ja kaugõppe võimaluste kaudu.

Avalikke programme - sealhulgas filme, esinejaid, seminare, kontserte ja näitusi - pakutakse Instituudi Michigani avenüü rajatises Chicago äärelinnas ja veebis.

Sageli kuuleme õpilastelt ja osalejatelt, et nende kogemused Spertuses on inspireerivad ja isegi muutvad. See on disainilt, sest instituut püüab pakkuda mõtlemapanevat sisu reaalses rakenduses, võrreldavate ressursside ja tervitatava keskkonnaga, mis julgustab inimesi avatud ideedevahetuses ühendust võtma. Selle tulemuseks on valijate ja kogukondade jaoks sisukas ja oluline isikliku ja ametialase kasvu võimalus.

Asukohad

  • Chicago

    South Michigan Avenue,610, 60605, Chicago

    Küsimused