Keystone logo
Springfield College

Springfield College

Springfield College

Sissejuhatus

Springfield College on sõltumatu mittetulunduslik ühisharidusasutus. Springfield College on oma õpilaste hariduse kaudu - vaimult, meelelt ja kehalt - pika ja erilise ajalooga inimkonnale teenimine. Ligi 130 aastat on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud valmistanud üliõpilasi ette juhtimiseks meie kogukondades - koolides, haiglates, ettevõtluses ja spordivaldkondades - Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas.

Kolledž pakub erinevaid bakalaureuse- ja magistriõppe programme terviseteadustes, inimese- ja sotsiaalteenustes, spordikorralduse ja liikumisõppe, hariduse, ettevõtluse ning kunsti ja teaduste valdkonnas. Samuti pakutakse doktoriõppeid kehalise kasvatuse, füsioteraapia ja psühholoogia nõustamise alal.

Akadeemilise stipendiumi ja elava kergejõustikukultuuri kaudu on Springfield College üliõpilased hästi ümardatud, terved, tasakaalustatud isikud, kes on oma mängude tipus, olenemata nende foorumist. Ja need eeskujulikud üliõpilased on valinud Springfield College - enamasti oma esimese valikuna -, kuna oleme pühendunud lõpetavatele üliõpilastele, kes muudavad maailma. Springfield College on järjekindlalt parimate ülikoolide hulgas ja institutsioon, mis viib paljude oma üliõpilaste kraadiõppekooli.

Keskendume sellele, et aidata õpilastel arendada kogu inimest, et nad saaksid olla juhid oma kogukondades, organisatsioonides ja ettevõtetes - kõikjal, kus nende järgmised sammud neid teevad.

Springfield College missiooniks on kogu inimese vaimu, meele ja keha harimine juhtimiseks teistele teenimisel.

Asukohad

  • Springfield

    Alden Street,263, 01109, Springfield

    Küsimused