Keystone logo
SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

Sissejuhatus

INNOVATSIOON VASTAB KOOSTÖÖ

SRH Hochschule für Logistik ja majandusliku Hamm on selge profiil: Me koolitada juhte tööturu kasvavate ettevõtetega seotud tehnilisi teenuseid. Meil on paigutatud keskenduda meie uuringud paljutõotav tööstusharudes.

Young, kaasaegne ja tulevikku suunatud

Era-, riiklikult tunnustatud ülikooli asutati aastal 2005. Kuna meie eriline suund ja koolituse kvaliteedi logistika ja energia, meil on suur tegija kõrghariduse maastik NRW ja tööstustehnoloogia.

SRH Hochschule Hamm on osa riikliku võrgustiku eraülikoolide SRH et järgida ühist mudel, kuid on sõltumatu teaduslik profiile. Materjali ülikooli ametid ühise vedaja mudel SRH ülikoolides oli otsus senati poolt 24. Juuli 2008 sisalduvad põhilised et SRH Hochschule Hamm. Eesmärk SRH ülikoolides on sobilikud eriti andekas noorte tulevikku suunatud programme ning viia riiklikult tunnustatud kvalifikatsiooni, mis annab neile hea karjäärivõimalusi tööturul. Samal ajal SRH ülikoolid tahavad, et julgustada ja toetada nende arengut arvesse sõltumatu, suveräänne isiksus. Lisaks SRH ülikoolid tahavad panustada innovatsiooni ja koolitust äri ja ühiskonna rakendusuuringud ja teadusliku väljaõppe nende vastavate profiile.

SRH Hochschule Hamm järgmiselt järgmise missiooni saavutada oma akadeemilise eesmärke.

I. pühendumist isiklik vabadus

Usume, et isiklik vabadus on eluliselt elav, dünaamiline ja demokraatlikus ühiskonnas. On küll põhiseadusega tagatud, ei ole kaup, et langevat taevas, kuid tuleb võitlesid ikka ja jälle ning väitis, uus. Seetõttu pean väga tähtsaks töötajatele ja üliõpilastele, kes näevad end vabalt teadlik, sõltumatud isikud ja advokaadi julgust, et kaitsta ja kaitsta kodanikuõigusi ja põhiõigusi, mis alati austab teiste vabadust.

II. Rõhk enesemääramise

Me usume, et inimeste loovust ja originaalsust ja isikupära saab ellu viia ainult täielikult teostunud, kui neil oleks võimalik arendada ja kohandada oma kava elu võimalik iseseisvalt. Seetõttu julgustab meie ülikooli enesemääramise ja enesearendamiseks üksikisiku d. h. et võime oma arvamust faktide põhjal, tule ise wohlabgewogenen ning esindama neid tugevus ja enesekontroll.

III. Edendamine isiklikku vastutust sotsiaalset sidet

Loodame, et isiklik vastutus, kohustus ja erainitsiatiivi on sobivam kui sõltuvus ühise organisatsiooni ja lahendusi juhtida oma elu ise määrata ja sotsiaalselt vastutustundlik samuti edendada ühist hüve. Iga inimene on unikaalne isiksus ja samal ajal alati ka sotsiaalne olend. Seetõttu soodustada meie õpilased ja personal iseseisvalt mõtlevad ja tegutsevad inimesed, kes aktiivselt kujundada oma saatust iseseisvalt ja enesekindlalt oma võimeid ja koostöös teistega.

IV. Sallivus ja avatus

Oodatud on kõik töötajad ja õpilased, sõltumata nende rahvusest, usust ja sotsiaalse taustaga tervitame, mis vastab tehnilistele nõuetele pandud teda tema kaaslased kohtusid sallivust ja austust ning austavad meie missioon on oma töö meie ülikoolides. Me rõhutame, et meie õpilastel omandada rahvusvahelist kogemust ja kultuuridevahelise pädevuse.

V. õigusasutuste sõltumatuse

Pöörame tähelepanu parteipoliitiliste, usulist ja ideoloogilist neutraalsuse SRH ülikoolide ja nende sõltumatus ettevõtjatest kolmandate isikute huve, et säilitada kliima intellektuaalse sõltumatuse ja mitmekesisuse mis personal ja õpilased on oma mõtteid ja arvamusi vabalt arendada, väljendamiseks ja saab aru.

VI. Advocacy sotsiaalse turumajanduse ja konkurentsi

Meie missiooniks on sotsiaalne turumajandus, mis ühendab isikuvabaduse, dünaamika majanduslikke ja sotsiaalseid omakapital kokku. Me usume, et üks riik paternalism võimalik vaba turumajanduse selle toestuselementide lepingulise vabaduse, eraomandi ja konkurents on parem kui mis tahes muu, mis sobib suurendada heaolu nii üksikisiku, solidaarsust teistega, ja õiglust ühiskonnas. Seepärast tahan teha ja meie ülikoolides kaasa arusaamise, säilitamine ja tugevdamine turumajanduse meie riigis ning võimaldada meie õpilastel edukalt tõestada end globaalsel turul konkurentsi ning seeläbi sotsiaalse vastutuse olla teadlik.

VII. Ettevõtliku juhtimine Ülikooli

Oleme kindlad, et meie ülikoolid eelnimetatud väärtused saavad elada ainult ja reageerida teadusliku nõudmisi paindlikumaks, kiiremini ja paremini ja neid täita, kui nad töötavad nagu äri. Selleks on vaja tugevat mõju ettevõtjatele, kes on valmis võtma isiklikku vastutust heaolu ettevõte usaldatud otsida oma tee edule ja seda ka siis minna, kui see on keerulised ja takistused. Nad järgivad põhimõtteid hea valitsemistava ja järgimist.

Asukohad

  • Hamm

    Platz der Deutschen Einheit 1 , 59065, Hamm

    Küsimused