Keystone logo
© Eva Dang
St John's College

St John's College

St John's College

Sissejuhatus

Tere tulemast

Meie nägemus St John's juures on anda kristlastele missiooniks muutuste maailm. Rohkem kui 150 aastat oleme innovatsiooni alustanud ministeeriumide koolituses ning me jätkame esmaste juhtide jüngrite loomist programmide kaudu, mis on kontekstipõhised, integreeritud ja asjakohased.

Me oleme kaugõppeprogramme üle 40 aasta jooksul tarninud ja pakume kvaliteetseid programme alates 4. tasemest kuni 7. tasemeni läbi Durham'i ülikooli poolt heaks kiidetud ühiste auhindade, mida saate õppida oma ümbruses ja teie jaoks sobival ajal.

Meie juured on anglikaanid, kuid me tervitame üliõpilasi mitmesugustest nimedest, kristlikest organisatsioonidest ja võrgustikest ... Me aitame teil mõista Jumala tahet, kui uurite oma kõnet oma elule, avastage kõik, mida Jumal on teie jaoks ja kasvatab Kristuse jünger. Meie programme saab kohandada teie enda teenimisele, aidates teil süvendada evangeeliumi mõistmist kogukonna õppimise, töötamise ja kummardamise kaudu. Te arendate oma tunnustust teoloogias, ministeeriumis ja missioonis, et saaksite inspireerida teisi oma usus ja kutses - Jumala auhiilgusse Jeesuse nimel ja Vaimu väes.

Meie veebisait aitab teil mõista oma nägemust ja väärtusi ning annab teile ülevaate erinevate võimaluste kohta, mida siin õppida ja õppida siin Johannese juures. Veenduge veebisaidi eri osades, et saada lisateavet programmide kohta, mida me peame pakkuma.

Võta meiega ühendust, meil on hea meel teie küsimustele vastata. Vahepeal soovime teile kõiki õnnistusi, kui jätkate oma osa uurimist Jumala missioonis.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

Visioon ja väärtused

Meie põhieesmärk on inspireerida evangeelse veendumuse, teoloogilise tipptaseme ja vaimuga täidetud elu märgatavat loomingulist kristlikku õppimist, et need, kes meiega koolitaksid, võiksid olla varustatud missiooniga muutuste maailmas ...

Selleks oleme:

Piibellikult juurdunud

St John's on evangeelne kolledž, kuigi teiste perspektiivide ja traditsioonide õpilased on teretulnud. Me väärtustame põhjalikku ja vastutustundlikku sidet Pühakirjaga ja usume, et meie elu ja ministeeriumid peaksid kujundama piibellik mõistmine, kui järgime ristilöödud ja tõusnud Jeesust.

Vaimselt elus

Me ootame, et Jumal töötab täna ja püüab kasvatada palvetamist, kummardamist kogukonda, kus on avatus Jumalale ja üksteisele. Meid kujundab kristlaste karismaatiline voog, kui me soovime jagada Vaimu muutuvat tööd nii individuaalselt kui ka korporatiivselt. Need rõhud on omavahel seotud meie elu rütmidega.

Missionaalselt aktiivne

Me oleme pühendunud Jeesuse hea uudiste terviklikule väljakuulutamisele ja kõik meie õpilased osalevad aktiivselt ministeeriumis ja missioonis praktikas. Alates meie algusest oleme püüdnud tõstatada sotsiaalseid ja kultuurilisi muutusi pakkuvaid väljakutseid ja võimalusi ning me jätkuvalt kuulama kultuure, milles me elame, ning vastata palve, loovuse ja energiaga. Nendes ja teistes viisides püüame välja selgitada meie asutajate valitud piibellik moto: "Häda mulle, kui ma ei kuuluta evangeeliumi" (1Korintlastele 9:16).

Akadeemiliselt karm

Kuigi me kohaneme meie kiirelt liikuva kultuuri väljakutsetega, toetame ka teoloogilist tipptaset, mis on iseloomulik Johannesele alates selle loomisest. Meie õppejõud on kvalifitseeritud ja kogenud haridustöötajad, kes on kaasatud ka teadustöösse, kirjutamisse ja ministeeriumi praktiseerimisse mitmesugustes kontekstides peale kolledži.

Suhteliselt pühendunud

Kogukonna elu on Johannese südames ja me hindame võimalusi kolleegiumiga ühenduses üksteisega ühendamisel väljaspool Kolledžit, läbi pühitsuste, õpetamise ja õppimise ning koos söömise ja sotsialiseerimisega. Me püüame luua külalislahke kultuuri ja väärtustada traditsioonide, tausta, jumalateenistuse stiilide ja kogemuste mitmekesistamist, mis iseloomustavad Johannese elu.

Aktiivne koostööprojekt

Me püüame töötada koostöös kirikute, piiskopkondade, usutunnistuste ja võrgustikega, kui teenime Jumala kuningriiki. Need partnerlussuhted suurendavad õpilaste õppimist, sest me arendame ministeeriumi ja missiooni teedrajavaid lähenemisviise Midlandsis ja kaugemal.

Asukohad

  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

Küsimused