Keystone logo
St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

Sissejuhatus

Usume, et väiksem on parem. Meie väike suurus on põhjus, miks suudame anda igale õpilasele suure ülikoolikogemuse, mis on täis võimalusi.

New Yorgi Brunswickis Frederictonis asuv St. Thomase ülikool on väike, peamiselt bakalaureuseõppe ülikool, mis on pühendatud vabade kunstide hariduse tipptasemele.

Ülikool on põnev aeg. See on isikliku ja intellektuaalse kasvu aeg. See on õpilastele võimalus rohkem teada saada maailmast ja iseendast. Uued huvid, uued sõbrad ja uued kogemused aitavad õpilastel oma elu järgmisse peatükki viia.

See aeg võib alati pakkuda väljakutseid ja seepärast oleme pühendunud pakkuma teistmoodi õpikeskkonda, akadeemilist ja isiklikku tuge vajaduse korral ning võimalusi, mis pakuvad õpilastele kogemusi, mida nad vajavad oma akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks.

Klassid - iga klass on väike ja intiimne. Piiratud 60 õpilasega, on meie keskmine klassi suurus vaid 26 õpilast ja ülemklassi klassid on veelgi väiksemad. Klassid on arutelu- ja arutelupõhised ning professorid saavad oma üliõpilasi tundma õppida ja pakkuda individuaalset tähelepanu. 99% meie täiskohaga õppejõududest on doktorikraadiga või kõrgeimad kraadid nende põldudel.

Õpetamise tipptase - 91% esimese kursuse üliõpilastest hindab oma kogemust suurepäraseks või heaks. Üks põhjus on see, et rõhuasetus õpetamisele, akadeemilisele väljakutsele ja uute mõtlemisoskuste arendamisele on Kanada kõrgeim.

Rahaline abi - ülikool eraldab igal aastal üliõpilaste rahalisele abile 1,8 miljonit dollarit. Kuna saadaval on rohkem kui 40 erinevat liiki stipendiume ja stipendiume, on õppekulude kompenseerimiseks palju võimalusi.

Tugi - meie õpilasteenuste osakond toetab õpilasi igal sammul. Pakkudes ressursse akadeemiliseks toeks, karjääri planeerimiseks, stressi maandamiseks ja muuks, on üliõpilastel meeskond inimesi, kes aitavad neid ülikooliajal veeta.

Võimalused - ülikoolikraad on midagi enamat kui lihtsalt tunnis käimine. Meie üliõpilased osalevad üleriigilistel konverentsidel, õpivad välismaal, avaldavad oma uuringuid ja töötavad professoritega professionaalsete uuringute alal. Nad võtavad üliõpilasliidus ja elukohas juhirolli, töötavad ülikoolilinnas osalise tööajaga ning praktiseerivad ja tegutsevad vabatahtlikuna kogu linnas.

Asukohad

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    Küsimused