Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Sissejuhatus

Université Suisse Privée St Cléments - loodi SCPU Business School, et töötada välja erinevaid kraadiõppekursusi koostöös mitmete tööstusharu juhtivate kutsekvalifikatsioonide väljaandjatega.

Suur osa kutseühingutest, mida Université Suisse Privée St Cléments töötanud on, asub Ühendkuningriigis ja Université Suisse Privée St Clémentsi jaoks on soovitav kehtestada programmid, mis toovad kaasa ka Ühendkuningriigi akrediteeritud hariduse omandamise.

Osana sellest Université Suisse Privee St Clements avanud SCPU Business School pakkuda erinevaid programme, mis mitte üksnes ei vasta õppekava ja liikmesuse nõuetele juhtivad kutseorganisatsioonid, vaid ka kaasa tuua otsest Pathway UK kraadi kvalifikatsiooni. Seega on SCPU Business School loodud dual Université Suisse Privée St Cléments ja UK OFQUAL akrediteeritud auhindade pakkumiseks.

Esimesed programmid on mõeldud selleks, et õpilased saaksid jätkata õpinguid paljude Ühendkuningriigi ülikoolidega.

SCPU - Business School on veendunud, et võimalus õppida neid kahte OFQUALi akrediteeritud ATHE ja Université Suisse Privée St Cléments auhinda on väga hea hinnangu Ühendkuningriigi taseme õppimisele, kui bakalaureusekraadi õppimise maksumus Suurbritannia ülikoolides erineb GBP 6000 kuni 9000 naela aastas

Enamik Ühendkuningriigi ülikoole aktsepteerib 240 ainepunkti, mida pakub SCPU Business School Associate Degree in Business Management (OFQUAL Level 4/5), et viia lõpule bakalaureusekraadi viimasel aastal. Samamoodi saavad enamused ülikoole krediiti kuni 120 krediiti, mida pakutakse SCPU Business Schooli kraadiõppes (OFQUAL Level 7) kui täiustatud kandidaati MBA täiendamiseks.

66405_trrg.png

Asukohad

 • Lausanne

  Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Šveits

   Küsimused