Keystone logo
St. Pölten University of Applied Sciences

St. Pölten University of Applied Sciences

St. Pölten University of Applied Sciences

Sissejuhatus

St. Pölten UAS LLC on lokaalselt ankurdatud, ülemaailmselt ühendatud ja pakub tulevikku suunatud akadeemilist haridust järgmistes valdkondades:

St. Pölten University of Applied Sciences on enam kui 3700 üliõpilasega Austria kõrgharidussektoris võtmetähtsusega tegija ja piirkonna üks olulisemaid tööandjaid.

Põhjused õppimiseks TÜ St. Pöltenis

 • Püha Pölteni UAS-il on austatud maine ja see on rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteetse ja uuendusliku õpetamise eest kõigil oma erialadel.
 • Atraktiivsetes õppeprogrammides pannakse rõhk rahvusvahelistele aspektidele. Õppejõud on oma ala tõestatud eksperdid ja edastavad oma teadmisi innovaatiliste, kaasaegsete meetodite ja huvitavate projektide abil.
 • Uurimistulemuste integreerimine praktikapõhisesse õpetamisse ja interdistsiplinaarsete oskuste omandamisse seab Püha Pölteni KAS-i hariduse majanduses suure nõudluse alla.
 • Püha Pölteni KÜ-l on tugev esindatus ettevõtluses ja avalikus sektoris ning see annab silmapaistva panuse ühiskonna jätkuvasse arengusse.

Missiooni avaldus

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

St. Pölten University of Applied Sciences on pühendunud tipptasemel saavutamisele ja pürgib sellele eesmärgile oma institutsiooni kvaliteedi pideva arendamise kaudu ja oma töö kõigis aspektides:

 • töötajate, üliõpilaste ja partnerite vahelise vastastikuse lugupidamise kultuuri kaudu ning pühendumisega võrdsetele võimalustele, soolisele võrdõiguslikkusele ja meeskonna mitmekesisusele,
 • kõigi otsuste läbipaistvuse ja õigluse kohustuse, juhtimispädevuse kõigil tasanditel ja vastutuse kaudu kõigis organisatsioonistruktuurides;
 • tunnustatud oskusteabe ja loova innovatsiooni kaudu kõigis töövaldkondades, parandades linna ja piirkonna kui atraktiivse õppimis- ja töökoha mainet,
 • pakkudes samas üliõpilastele suurepärast koolitust ja täiendõpet, mis valmistab neid ette kasvava nõudluse järele uuenduslike, interdistsiplinaarsete lahenduste järele paljude praeguste ja tulevaste väljakutsete jaoks, millega seisavad silmitsi ettevõtjad, tööstus, riigiasutused ja institutsioonid;
 • kui avatud ja rahvusvaheliselt orienteeritud partner ettevõtetele, tööstussektoritele, asutustele ning nende vajadusele rakendusuuringute ja arendustegevuse järele ning
 • aktiivse osalemise kaudu linna ja piirkonna sotsiaalses ja kultuurielus, aidates seeläbi kaasa kõigi ühiskonnarühmade vahelisele dialoogile.

Meie nägemus

St. Pölten University of Applied Sciences on professionaalne, kosmopoliitne, rahvusvaheliselt positsioneeritud ja teadusele orienteeritud institutsioon, mis kuulub Austria parimate ja atraktiivseimate ülikoolide hulka ning on valitud fookusvaldkondade õppeainete juht. Püha Pölteni UAS-il on tugevad juured linnas ja laiemas piirkonnas ning tänu oma teadmistele on ülikool tugev partner, kellel on tihedad sidemed majanduse ja sellega seotud asutustega.

Asukohad

 • Saint Pölten

  St. Pölten University of Applied Sciences Campus-Platz 1, , Saint Pölten

Küsimused