Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

Sissejuhatus

Missioon: Püha Thomas on katoliiklik ülikool, millel on rikkalik kultuuriline ja rahvusvaheline mitmekesisus, mis on pühendunud meie ülemaailmses kogukonnas eetilisteks juhtideks saavate üliõpilaste akadeemilisele ja ametialasele edule.

Püha Thomase ülikool (STU) on privaatne mittetulunduslik katoliku ülikool Floridas Miami Gardensis. STU-s sukeldute keskkonda, mis on täis mitmekesisust, rikas traditsioone ja on küps võimalustest.

STU püüab valmistada oma üliõpilasi ette, et olla liider kõigis oma eluvaldkondades - professionaalselt, isiklikult ja vaimselt. Ülikoolil on pikaajaline katoliiklik akadeemilise tipptase traditsioon ja see on oma väljavaates selgelt progressiivne; uute kontseptsioonide ja tehnoloogiate omaksvõtmine, muljetavaldavate teadusprogrammide elluviimine mitmesugustel erialadel.

Ülikool ulatub oma juurteni Universidad de Santo Tomas de Villanueva juurde, mille asutasid 1946. aastal Kuubal Havannas Ameerika augustiinlased Euroopa augustiinlaste abiga. Kui Castro valitsus 1961. aastal augustiinlased Kuubast välja ajas, tulid mitmed Ameerika augustiinlased Miamisse, kus nad asutasid 1961. aastal Biscayne'i kolledži. Ülikool asus 1988. aastal Miami peapiiskopkonna sponsorluse alla, andes Püha Thomasele vahet ainus katoliku peapiiskopkonna sponsoreeritud ülikool Florida osariigis. Kui ülikooli staatus oli saavutatud, muudeti asutuse nimi St. Thomase ülikooliks, et kajastada selle Kuuba pärandit.

STU-l on kolmes kolledžis (Gus Machado ärikolledžis, teaduse, tehnoloogia, inseneri ja tervishoiu kolledžis ning Biscayne kolledžis) 18 bakalaureuseõpetajat, 16 magistrikraadi, 4 doktoriprogrammi ja 1 erialaprogramm (õigusteadus) ning üks õigusteaduskond . Tugeval ja konkurentsivõimelisel kergejõustikuosakonnal on STU-l 24 meeskonda.

Leadership Development

Õppeasutus keskendub tööeluks vajalike isiklike ja ülekantavate oskuste arendamisele, näiteks probleemide lahendamine, kriitiline analüüs, uuringud ning kirjalik ja suuline suhtlus. Grupiprojektide kaudu saate teada, kuidas meeskonna keskkonnas tõhusalt tegutseda. STU vilistlased on tihedalt ühendatud võrgustik, millel on tugevad sidemed paljude professionaalse spordi, reisimise ja turismi ning rahvusvahelise äri ja kaubanduse ettevõtete ja organisatsioonidega.

Enamikus programmides on üliõpilastele kättesaadavad praktikakohad ja isegi töövõimalused, mis võimaldavad teil osaleda stimuleerivates, täisväärtuslikes ja karjääri edendavates ettevõtmistes. Õpilaste edukeskus on loodud rikastama kõiki õpilaskogemuse aspekte ja tagab, et iga õpilane on edukate oskuste ja tööriistadega relvastatud.

Püha Toomase ülikooli ajalugu

Püha Thomase ülikool asutati 1961. aastal Biscayne'i kolledžina Augustinuse vendade käsul. Kolledž võeti Lõuna kolledžite ja koolide liidu liikmeks ning akrediteerus esmakordselt kolledžite komisjoni poolt 1968. aastal. Jätkuva kasvu ja arengu kaudu teenis Biscayne College 1984. aastal pärast 10 magistrikraadi lisamist ja avamist ülikooli staatuse. õiguskooli. Ülikool sattus 1988. aastal Miami peapiiskopkonna sponsorluse alla, andes Püha Tomasele tunnustuse olla ainus katoliku peapiiskopkonna toetatud ülikool Florida osariigis.

Kui ülikooli staatus oli saavutatud, muudeti asutuse nimi St. Thomase ülikooliks, et kajastada selle Kuuba pärandit. Ülikool ulatub oma juurteni Universidad de Santo Tomas de Villanueva juurde, mille asutasid 1946. aastal Kuubal Havannas Ameerika augustiinlased Euroopa augustiinlaste abiga. Kui Castro valitsus 1961. aastal augustiinlased Kuubast välja ajas, tulid mitmed Ameerika augustiinlased Miamisse, kus nad asutasid Biscayne'i kolledži. Arvestades nende kogemusi Kuubal, olid ülikooli asutajad ja eriti selle esimene president, kes oli Villanueva prorektor, tuttavad erineva taustaga üliõpilaste õpetamisega. See pühendumus õpilaste mitmekesisusele jätkub ka tänapäeval.

St Thomase ülikooli õigusteaduskond on üks kahest akrediteeritud katoliku õiguskoolist Georgetowni ülikooli õigusteaduskonnast lõunas Washingtonis. St. Thomase õigusteaduskond akrediteeriti Ameerika Advokatuuri poolt 1995. aasta veebruaris ja see pakub doktorikraadi Juris.

Püha Thomas on andnud oma lõpetajatele enesekindluse ja oskused, mis on vajalikud edu saavutamiseks erinevates valdkondades. Märkimisväärsete lõpetajate seas on: Alex Penelas, endine Miami-Dade'i maakonna linnapea, Andy Elisburg, Miami Heat'i operatsioonide asepresident; Christina Fernandez, USA Marshals Service lõunapiirkonna ülemkomissar; ja John Dooner, Interpublic Group of Companies tegevjuht.

Asukohad

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    Küsimused