Keystone logo
Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

Stanford University School of Engineering

Sissejuhatus

Stanford Engineering on olnud peaaegu sajandi jooksul innovatsiooni esirinnas, luues keskse tähtsusega tehnoloogiaid, mis on muutnud infotehnoloogia, side, tervishoiu, energeetika, ettevõtluse ja muu maailma.

Meie teaduskond viib läbi murrangulisi, interdistsiplinaarseid uuringuid ja meie üliõpilased lõpetavad tehnilise tipptaseme ning loovuse, kultuuriteadlikkuse ja ettevõtlusoskuste, mis tulenevad kokkupuutest kõigega, mida Stanfordi ülikool pakub.

Kooli õppejõud, üliõpilased ja vilistlased on loonud tuhandeid ettevõtteid ning pannud Silicon Valley tehnoloogilised ja ärialused alused. Täna koolitab kool liidreid, kes mõjutavad globaalseid probleeme, ja püüab määratleda, kuidas inseneritöö tulevik välja näeb.

Missioon

Meie missiooniks on otsida lahendusi olulistele globaalsetele probleemidele ja harida juhte, kes parandavad maailma inseneriprintsiipide, -tehnikate ja -süsteemide jõul.

Meie põhieesmärgid on:

Viia läbi uudishimu- ja probleemipõhiseid uuringuid, mis loovad uusi teadmisi ja annavad avastusi, mis loovad aluse tulevastele insenerisüsteemidele

Pakkuge õpilastele maailmatasemel teaduspõhist haridust ja akadeemiliste ringkondade, tööstuse ja ühiskonna juhtidele laiapõhjalist koolitust

Liigutage tehnoloogia siirdeid Räniorgu ja kaugemale koos sügavalt ja laialt haritud inimeste ning muutvate ideedega, mis parandavad meie ühiskonda ja maailma.

Inseneritöö tulevik

Tuleviku insenerikool näeb välja hoopis teistsugune kui täna. Niisiis tõime 2015. aastal kokku paljud huvirühmad, sealhulgas karjääri keskpaiga õppejõud, üliõpilased ja töötajad, et käsitleda kahte põhiküsimust: millistes valdkondades võib insenerikool avaldada olulist maailmamuutvat mõju ja kuidas peaks kool konfigureerida tuleviku peamiste võimaluste ja väljakutsetega tegelemiseks?

Asukohad

  • Stanford

    Escondido Mall,530, 94305, Stanford

    Küsimused