Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Sissejuhatus

Ilu maailmale väljakutseks. Kas sa usud seda?

Kooli ainulaadne kontseptsioon tuleneb kursustel peetavatest akadeemilistest loengutest ja autentsete projektide kallal professionaalide ja tarnijatega töödest – kohapealsed kontrollid ja kohapealsed kogemused – ning töökodade, laborite, tehaste ja kaupluste külastused. Kõik koos, et õõnestada maailma iga päev, iga tund.

Kursused võtavad arvesse kõige olulisemate rahvusvaheliste akadeemiliste uuringute tulemusi koos maailmakuulsate disainerite ja arhitektide tunnistustega. Peaaegu kõik uued ideed on inspireeritud kunstiteostest ja kunstnikest. Lisaks teaduslikule ja praktilisele tegevusele loeme koos ning arutleme tekstide üle filosoofiast, kunstnikest, päevakajalistest sündmustest ning disaini ja arhitektuuri viimastest tendentsidest.

Meie ettevõte on Firenzes asuv arhitektuuri- ja disainistuudio. Valisime selle suure linna mitmel põhjusel.

Esiteks võimaldab Firenze keskne asukoht külastada, õppida ja töötada paljudes teistes linnades, näiteks Milanos, Roomas ja Veneetsias, kus oleme loonud tihedad töösuhted. Tegelikult tagab Firenze geograafiline asukoht kiire ja lihtsa juurdepääsu kõikidesse Itaalia osadesse.

Teiseks sai siit alguse Itaalia rahvusvaheline disain, kus kõige huvitavam ajalooline kontekst kohtus tulevikuvisiooniga.

Kolmandaks, kuna see on kõige emotsionaalne linn Itaalias.

Veelgi enam, meie asukoht on "Via degli Artisti" - linna suur kunstnike piirkond, mis on tuntud oma kunstilise tootmise ajaloo poolest.

Meie kursuste eripära seisneb selles, et õpetamine ühendab rahvusvahelise töökogemuse teoreetiliste loengutega.

Praktilise töökäsitluse ja kohapealse disainiga linnakülastuste kaudu õpetavad meie professorid erinevaid projektide väljatöötamisega seotud aspekte nii mööbli- ja sisekujunduse kui ka arhitektuuri valdkonnas.

Õppige seda, tehke seda

Asukohad

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

Küsimused