Keystone logo
State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

Sissejuhatus

1999. aastal seadusega 13.456 loodud Goiási osariigi ülikool tõi osariigi kõrghariduses uue ja paljutõotava reaalsuse. Anápolises asuva multikampuse ülikoolina korraldatud UEG on selliste oluliste kõrgkoolide nagu Anápolise osariigi ülikool (Uniana), Goiási osariigi kehalise kasvatuse kõrgkool (Esefego) ümberkujundamise ja liitmise tulemus. ) ja muud isoleeritud kõrgkoolid, mida haldab valitsus.

Ajalooliste andmete kohaselt sündis UEG paljudele Goiási omavalitsustele, rõhutades piirkondlikke eripärasid. Selle kasv pakkus uuenduslikke kogemusi õppe-, teadus- ja täiendustegevuste sisustamise projekti kaudu, mis viis Goiásis ülikooli ülikoolilinnaku mitmesse omavalitsusse bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste rakendamisega kõige erinevamates teadmiste valdkondades. Lisaks viis UEG ellu eriprogramme, näiteks täisõppekava programm, mis pakkus bakalaureuseõppe tasemel koolitust tuhandetele riigi-, munitsipaal- ja eravõrgustike õpetajatele.

UEG on kujundanud teaduslike teadmiste ja teadmiste loomise ja sotsialiseerimise missiooni ning lisaks arendanud kultuuri ja terviklikku koolitust spetsialistidele ja üksikisikutele, keda on võimalik ühiskonda kriitiliselt lisada, ning edendada Goiási osariigi sotsiaalmajandusliku reaalsuse muutumist. ja riigist. Mitmekampuselise asutusena on UEG-l ülikoolilinnak kõigis riigi mikropiirkondades, mis aitab kaasa Goiás säästvale arengule.

Asukohad

  • Goiás

    Goiás, Brasiilia

    Küsimused