Keystone logo
State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

State University of New York Buffalo College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Buffalo ülikool on juhtiv avalik teadusülikool, mis väärtustab ja taotleb akadeemilist tipptaset. Me meelitame erakordseid tudengeid, kes on uudishimulikud, tegelevad õppetööga ja on otsustanud edu saavutada, muutes samas maailma.

Kunsti- ja teaduskolledž kohustub sukeldama õpilasi integreerivasse hariduskeskkonda. Alates kunsti- ja humanitaarteadustest ning lõpetades sotsiaal- ja loodusteadustega järgivad meie õpilased oma kutset väljaspool distsiplinaarseid piire. Kuhu su anded sind viivad?

Kunstide ja teaduste kolledži teaduskond on oma valdkonnas kõige edukam ja pühendunum. Viimase kümne aasta jooksul on palgatud üle kahe kolmandiku meie täiskohaga õppejõududest, kes esindavad helgeid, kirglikke teadlasi, kes töötavad uudishimu, akadeemilise ranguse ja investeeringute nimel üliõpilaste edule. teadmisi.

Kiirete maailmaprobleemide lahenduste otsimisel töötavad meie üliõpilased ja õppejõud paralleelselt praeguste meetodite ümbermõtestamise, karmidele küsimustele vastamise ja lõppkokkuvõttes avastamise ja edasijõudmise tõkete murdmiseks.

Asukohad

  • Buffalo

    810 Clemens Hall University at Buffalo Buffalo, NY, 14260, Buffalo

    Programmid

    Küsimused