Keystone logo
NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

NHL Stenden University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Teie piiride laiendamine on see, mida see kõik on, me usume. Maailm on sinu jalgadel ja sa saad midagi teha. Me pidevalt väljakutse oma õpilastele, töötajatele ja partneritele, et avastada ja arendada oma andeid. See on tee, mis viib innovatsiooni, tehes koostööd professionaalse valdkonna ja vahetu keskkonnaga.

Kõik NHL Stenden rakenduskõrgkooli õppeprogrammid on akrediteeritud Hollandi-Flaami akrediteerimisorganisatsiooni (NVAO) poolt. Nii saate tagada kvaliteetse hariduse, mis vastab rahvusvahelistele haridusstandarditele.

Oleme mitut ülikooli loodusteaduste ülikool, millel on hollandi juured, kuid millel on tugev rahvusvaheline keskne roll. Sellepärast on meie Grand Touri osana rahvusvahelised filiaalide ülikoolilinnakud Bali, Kataris, Lõuna-Aafrikas ja Tais. Püüame leida uusi viise hariduse, uurimistöö ja viimaste arengute professionaalses maailmas integreerimiseks. Meie õpilased, õppejõud ja teadlased töötavad väikestes meeskondades reaalsetes olukordades. Nad katsetavad oma uuenduslikke ideid praktikas. Meie kursused hõlmavad suundumusi ja arenguid kõikides tööstusharudes ning riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Tulevased nõudmised ettevõtlikele ja leidlikele spetsialistidele. Spetsialistid, kes oskavad oma teadmisi uuendada uuenduslike lahendustega. Neil on visioon ja julgust, mida nad peavad välja uurima oma ametialasest tegevusest kaugemale.

79685_NHLStendenGebouwLeeuwarden-1044-copy.jpg

Põhjused nr 6

Elu seisneb piiride ületamises. Meie rahvusvahelises rakenduskõrgkoolis soovime teid iga päev julgustada oma andeid avastama ja arendama. Juhatamaks teid teekonnale, mis viib teid hariduse piiridest kaugemale, aitab teil vaadata oma valdkonnast kaugemale ja areneda läbi koostöö teistega.

Miks NHL Stenden : 6 põhjust NHL Stenden

 1. Tipptasemel haridus: saate tõeliselt töötava kraadi!
 2. Dünaamiline ülemaailmne võrk: dünaamilise ülemaailmse võrgu pakkumine, mis viib teid kohtadesse.
 3. Uuenduslik hariduskontseptsioon: õpetatakse ideid praktilisteks lahendusteks muutma.
 4. Suurepärased karjäärivõimalused: annab teile stardipauguks oskused.
 5. Suurepärane üliõpilaselu: olla mitmekesine, avatud ja seltskondlik. Nii et saate olla teie.
 6. Taskukohane haridus: aitab teil õpingutest maksimumi võtta.

Hariduse kontseptsioon: disainipõhine haridus

Disainipõhise hariduse (DBE) abil saab ideed praktilisteks lahendusteks. Väikestes, interdistsiplinaarsetes meeskondades töötavad õpilased tegelike klientide ülesannete kallal. See on parim viis oma tulevase valdkonna ettevalmistamiseks. Selline tööviis keskendub tugevalt meie õpilaste isiklikule arengule; nad vastutavad oma õppetee eest. Meie uut hariduskontseptsiooni kasutatakse alates 2018. aasta septembrist 32 meie kursusel. Seda rakendatakse ka järgmistel aastatel ülejäänud õppeprogrammides.

Miks just Holland?

Peab olema põhjus, miks Hollandis õpib 90 000 välistudengit 160 erinevast riigist. Allpool saate lugeda, miks Holland on ideaalne koht oma rahvusvahelise karjääri alustamiseks.

Suurepärane haridus

Hollandi kõrgharidus on kogu maailmas tuntud oma kõrge kvaliteedi ja rahvusvahelise õppekeskkonna poolest. Hollandi haridusasutused hindavad rahvusvaheliselt häid tulemusi ja näiteks NHL Stenden rakenduskõrgkooli hinnatakse kõrgelt oma hariduse kvaliteedi poolest. Juba kolmandat aastat järjest oleme vastavalt Hollandi kõrgharidusjuhendile 2021 kuulunud Hollandi 3 parema suurte rakenduskõrgkoolide hulka.

„Mulle meeldib õpetamise põhimõte ja see, kuidas see isiklikku suhet rõhutab. Keskendutakse õpilaste juhendamisele ja toetamisele ning kuna õpetajad valvavad mind, saan keskenduda õppimisele. ” - Kyra Baar räägib NHL Stenden hariduskontseptsioonist.

Uuenduslik haridussüsteem

Hollandi haridussüsteem on interaktiivne ja keskendub meeskonnatööle, mis tähendab, et see aitab välistudengitel üksteisega kohtuda. Õpingute ajal omandate ja arendate selliseid oskusi nagu probleemide analüüs ja lahendamine ning loov mõtlemine. Sa õpid, kuidas kujundada oma arvamust, säilitada avatud meelt ja suurendada oma rahvusvahelist orientatsiooni. NHL Stenden hariduskontseptsioon on üks peamisi põhjuseid, miks välistudengid valivad NHL Stenden . Seda nimetatakse disainipõhiseks hariduseks ja see tähendab, et õpilased töötavad reaalsest maailmast pärit ülesannete kallal ja muudavad oma ideed praktilisteks lahendusteks. Siit saate lisateavet selle kohta, mida meie õpilased meie hariduskontseptsioonist arvavad ja miks see NHL Stenden õppimise põhjus on ning kuidas see siin toimib.

Parim mitte-emakeele inglise keele oskus

Hollandis on mandri-Euroopa kõigi riikide suurim ingliskeelne elanikkond. Tegelikult on hollandlased kõige paremad muukeelsed inglise keele oskajad! Suuremates linnades võivad välismaalased isegi tööd leida ilma nõudeta, et nad oskaksid hollandi keelt, eriti kui see on üks paljudest suurematest rahvusvahelistest ettevõtetest. Meie riik on ka suurim inglise keeles õpetatavate kursuseprogrammide tarnija Euroopas. NHL Stenden pakub nii inglise keeles õpetatavaid bakalaureuse- kui ka magistriõppe programme.

Avatud, turvaline ja vastutulelik

Kui otsustate õppida Hollandis, olete osa rahvusvahelisest üldsusest, millel on üle 200 rahvuse. Hollandlasi peetakse avatud mõtlemisega ja otsekohesteks, mis tähendab, et nendega kohtumine ja ideede vahetamine on üsna lihtne. Holland on globaalse rahu indeksi järgi ka üks ohutumaid riike maailmas ja kuulub maailma kõige õnnelikumate riikide esikümnesse. Kokkuvõttes on Holland lihtsalt suurepärane koht õppetöö tegemiseks.

Taskukohane haridus

Elu Hollandis pole ingliskeelsete riikidega võrreldes kallis. Hollandi kõrgharidust toetab valitsus ja see tähendab, et õppemaks on suhteliselt madal. Samuti võite saada laenu õppemaksu katmiseks või Hollandi valitsuse stipendiumi saamiseks. Taskukohane haridus on tegelikult üks NHL Stenden õppima. Siit saate lisateavet selle kohta, mida meie õpilased õppeainest arvavad.

Väike, kuid elujõuline riik

Holland on väike, kuid elujõuline riik. Ühistransport viib teid peaaegu kõikjale, kuhu soovite minna, kuid jalgratas on odavaim ja lihtsaim viis liikumiseks - eriti kui elate linnas. Hollandis on palju teha ja kõik võimalik üliõpilaste eelarve piires. Minge ühepäevareisile Amsterdami, rentige paat looduskaunis kanalilinnas Giethoornis, minge mõnele suurest festivalist või sõitke jalgrattaga ja ujuge ühel Waddeni saartel. Hollandil on nii palju pakkuda.

Keskne asukoht kaardil

Hollandil on palju pakkuda, kuid võite oma tiivad veelgi laiendada ja nädalavahetustel või pühade ajal rahvusvahelistele reisidele minna. Vaadake lihtsalt Euroopa kaarti ja näete, kui keskmiselt asub Holland. See muudab vaatamisväärsuste külastamise sellistes riikides nagu Saksamaa, Belgia, Prantsusmaa ja Suurbritannia väga lihtsaks ning Amsterdamist Pariisi, Berliini, Brüsselisse või Londonisse lendamiseks kulub vaid umbes 45 minutit. Samuti on Hollandil suurepärane rongiühendus praktiliselt kõigi suuremate Euroopa linnadega.

NHL Stenden asub Hollandi põhjaosas, sama lähedal Saksamaale kui Amsterdami rahvusvahelisele lennujaamale, mistõttu on välismaale minek tõesti lihtne. Ükskõik kui ahvatlev see ka pole, on ülikoolilinnakule lähemal viibimine ka suurepärane. Ülikoolilinnakud võivad olla suhteliselt väikesed, kuid seal on palju pistmist suurepäraste õpilasvõimaluste, spordiklubide, üliõpilasühenduste korraldatud tegevuste ning sealsete järvede, metsade ja saarte avastamiseks. Klõpsake siin, et teada saada, miks õpilased arvavad, et #reason 5 suurepärane üliõpilaselu on üks NHL Stenden õppimise põhjustest # 6.

Orienteerumise aasta

Madalmaade valitsuse rahvusvaheliste talentide ligimeelitamise algatuse raames saavad Madalmaade kõrgkoolide lõpetajad, kes ei ole EL-i liikmed, pärast lõpetamist taotleda orienteerumisaasta luba. See luba võimaldab lõpetajatel ühe aasta jooksul tööd otsida või oma ettevõtet alustada, ilma et peaks tööloa taotlema. Paljud lõpetajad jäävad veel kauem ringi; hiljutised uuringud näitasid, et veerand kõigist välistudengitest viibib pärast lõpetamist kogu oma elu Hollandis (Nuffic, 2016).

Eluase

Majutuse leidmine Hollandis

Elukoha leidmine Hollandi põhjaosas, kus asuvad NHL Stenden esindused, on suhteliselt lihtne.

Kui olete vastu võetud ja NHL Stenden õppeprogrammi registreerunud, peaksite hakkama majutust otsima. Soovitame alustada varakult sobiva majutuse leidmisega. Nii saate tagada, et leiate õppe ajal õige elukoha.

Majutustüübid

Hollandis on tavaline, et õpilased rendivad teiste õpilastega tuba ühises majas või korteris. Samuti on võimalus üürida ühe magamistoaga või stuudiokorter. Tudengimajutust pakuvad tavaliselt kinnisvaramaaklerid või eraisikud, kes reklaamivad oma tube erinevatel platvormidel.

Üürilepingud ja kulud

Hollandis palutakse teil üldjuhul sõlmida vähemalt 12-kuuline üürileping ja maksta vähemalt ühe kuu üür tagatisena. Enamik üürileandjaid pakub möbleerimata tube, kus on köök ja vannituba, mida jagate oma majakaaslastega. StudentStay on erand; nad pakuvad täielikult sisustatud tube. Üüri makstakse tavaliselt kuus.

Üldine informatsioon

Sisseastumised

Edetabelid

Suurepärane haridus

Hollandi kõrgharidus on maailmas tuntud oma kõrge kvaliteedi ja rahvusvahelise õppekeskkonna poolest. Hollandi õppeasutused saavutavad rahvusvaheliselt häid tulemusi ja näiteks NHL Stenden University of Applied Sciences on oma hariduse kvaliteedi poolest kõrgelt hinnatud. Hollandi kõrghariduse juhendi 2021 järgi oleme kolmandat aastat järjest olnud Madalmaade 3 parima suurte rakenduskõrgkoolide hulgas.

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Leeuwarden

  NHL Stenden Leeuwarden Rengerslaan 8, 8917 DD, Leeuwarden

  • Groningen

   NHL Stenden Groningen (Dutch programs) Phebensstraat 1, 9711 BL, Groningen

   • Emmen

    NHL Stenden Emmen Van Schaikweg 94, 7811 KL , Emmen

    • Meppel

     NHL Stenden Meppel (PABO-course, in English) Van der Duyn van Maasdamstraat 1, 7942 AT , Meppel

     • Assen

      NHL Stenden Assen (Dutch programs) Zeemanstraat 1, 9406 BZ , Assen

      Chat with students

      Küsimused