Keystone logo
Stockholm University

Stockholm University

Stockholm University

Sissejuhatus

Loodusteaduskond aadressil Stockholm University on Rootsi suurim loodusteaduskond ja kuulub Shanghai edetabelis maailma saja parima teaduskonna hulka. Teaduskond pakub tipptasemel haridust mitmetes programmides ja kursustel, magistritasemel antakse üle 30 õppeprogrammi inglise keeles.

Miks õppida Rootsi suurimas loodusteaduskonnas?

Teaduslikud uuringud hõlmavad kõike, alates aine kõige väiksemate komponentide uurimisest kuni tähtedevaheliste nähtuste avastamise ja analüüsini. Kuid selles on rohkem kui uurimistööd.

Kombineerides loodusteaduste õpinguid keelte, majanduse või isegi suhtlemisega, võiksite muuta oma pädevuse ja profiili tööturule atraktiivsemaks. Stockholm University pakub õpilastele seda võimalust oma laia valiku sotsiaal- ja humanitaarteaduste kursustega. Teadlasi ja matemaatikuid leidub finantsanalüütikute, uurijate, autorite, konsultantide, müüjate või projektijuhtide erinevates valdkondades kõige erinevamal ametikohal. Suur valik pakutavaid kursusi nii loodusteadustes kui ka muudes valdkondades ning võimalus valida teile kõige sobivam suund - lisavõimalusega hiljem rada muuta või täiendada oma õpinguid uue teemaga - suurendavad teie eduvõimalusi tööturul.

Teadlased ja matemaatikud kogu maailmas töötavad tulevikuga. See võib olla usaldusväärsemate ilmateadete tegemine, uute ja paremate ravimite väljatöötamine, keskkonnakaitse parandamine või tervislikumate toiduainete loomine. Ülikoolilõpetajate tööalast konkurentsivõimet käsitlevas rahvusvahelises uuringus oli Stockholm University kõrgeim Rootsi, teine Skandinaavias ja 62 kogu maailmas.

Teaduskond pakub inglise keeles bakalaureuse- ja magistriõppe programme ja kursusi. Üldine inglise keele oskus Rootsis on inglise keele taseme indeksi järgi väga kõrge. Rootsi on olnud viie parima seas alates indeksi algusest kuus aastat tagasi ja kolm korda esikohal. Lisaks üldisele inglise keele tasemele on Stockholm University rahvusvahelisel õppe- ja teadustöötajal ning pikaajaline inglise keele kursuste läbiviimise kogemus.

Meie kursused on tihedalt seotud loodusteaduskonna praeguste uuringutega ja enamik meie õppejõududest on aktiivsed teadlased. Vaadake lisateavet meie rahvusvaheliste magistriprogrammide kohta.

Elu tudengina Stockholmis

Stockholm on Rootsi pealinn ja üks silmapaistvamaid akadeemilisi keskusi Põhja -Euroopas. Linn koosneb mitmest saarest ja on ümbritsetud veega. Vesi on nii puhas, et tegelikult saab keset linna ujuda. Suvel ei looju päike kunagi täielikult ja inimesed kogunevad avatud baaridesse, restoranidesse ja parkidesse, et nautida valgust ja parasvöötme kliimat. Talvel on sageli võimalik keset linna uisutada.

Stockholm pakub kõrgeima rahvusvahelise standardiga kõrgharidust tuntud ülikoolides ja kõrgkoolides, sealhulgas sellistes silmapaistvates asutustes nagu Karolinska Institutet, KTH Royal Institute of Technology, Stockholm School of Economics ja Stockholm University .

Aastate jooksul on neis ülikoolides ja kõrgkoolides tegutsenud vähemalt kaksteist Nobeli preemia laureaati füsioloogia ja meditsiini, füüsika, majanduse ja keemia valdkonnas.

Asukohad

  • Stockholm

    Universitetsvägen,10 A, 106 91, Stockholm

    Küsimused