Keystone logo
Sultan Qaboos University Loodusvarade ökonoomika magister
Sultan Qaboos University

Loodusvarade ökonoomika magister

Seeb, Omaan

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

OMR 4000 *

Ülikoolilinnakus

* mitte-Omaan: OMR 4000 | Omaan: 3000 OMR

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Üliõpilane peaks täitma kraadiõppekavas määratud kursusetöö nõuded minimaalse kumulatiivse GPA-ga 3,00. Lõputöö jaoks on kandidaat kohustatud läbi viima vajaliku kirjanduse ülevaate, tegema uurimistöö, analüüsima tulemusi, kirjutama referaadi ja edastama tulemused suulisel kaitsmisel. See töö ei pea tingimata olema originaalne uurimus, vaid see peaks olema ideede uus rakendus. Üliõpilane peaks uurimisprobleemi välja selgitama konsulteerides juhendajaga, mis tavaliselt toimub teisel semestril. Üliõpilane peaks end lõputööle registreerima kolmandal semestril pärast kursusetöö vähemalt 12 ainepunkti läbimist.

Sisseastumistingimused

 • Taotlejal peab olema bakalaureusekraad loodusvarateaduses, majanduses või teaduse või inseneriteaduse alal, mis on pärit Sultan Qaboos University või mõnest muust tunnustatud ülikoolist, mille kumulatiivne hindepunktide keskmine on 4-pallisel skaalal vähemalt 2,75 või
 • Kaheaastane töökogemus on kohustuslik kandidaatidele, kelle kumulatiivne keskmine hinne on vahemikus 2,5–2,74 bakalaureuseõppes või
 • Taotlejad, kellel on bakalaureusekraad tunnustatud asutusest ja magistridiplom vastaval erialal tunnustatud kõrgkoolist, mille minimaalne kumulatiivne GPA on 3,00 4-pallisel skaalal või sellega samaväärsel tasemel.
 • Teiste erialade kandidaatidel võidakse paluda enne programmiga alustamist osaleda täiendavatel üleminekukursustel.
 • Taotleja peab esitama SQU aspirantuuridekaanile adresseeritud vabastuskirja või tööandjalt õppepuhkuse avalduse täiskoormusega õppimiseks või vastuväite puudumise avalduse osakoormusega õppeks. Töötu taotleja peab esitama Tööministeeriumi väljavõtte, mis tõendab taotleja töötusseisundit.

Inglise keele oskus

Enne programmi alustamist peaksid vastuvõetud kandidaadid esitama inglise keele tasemetesti tunnistuse (6) või kõrgema akadeemilise rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) akadeemilises või rahvusvahelises TOEFL-i IBT skoori (79) või rohkem.

Valikukriteeriumid

Kõigi taotlejatega toimub vestlus ja rahvusvaheliste taotlejate jaoks võib see toimuda ka telefoni teel.

Vajalikud dokumendid

Kraadiõppe programmide taotlejad peavad järgmised dokumendid elektrooniliselt veebipõhisesse kandideerimissüsteemi üles laadima. (Ainult PDF- või JPG-vormingus

 1. Atesteeritud kraaditunnistus : Ph.D. programmide jaoks on vaja magistrikraadi ja bakalaureusekraadi tunnistust Magistri- ja kraadiõppe programmide jaoks on vajalik bakalaureusekraad.
 2. Atesteeritud ametlikud ärakirjad : Ph.D. programmides, magistrikraadi ärakiri on 6 isikutunnistust või residentuurikaarti. nõutud. Magistri- ja magistriõppekavade jaoks on nõutav bakalaureusekraadi ärakiri (tuleb esitada hinnete klassifikatsiooni võti, mis asub ametliku ärakirja tagaküljel).
 3. Elulookirjeldus (CV) : see peab sisaldama isikuandmeid, praeguseid tööandmeid ja varasemat kogemust.
 4. Inglise keele tasemetesti tunnistus : taotlejad peavad esitama (IELTS) akadeemilise või (IBT) TOEFL rahvusvahelise testi tulemused taotletava programmi jaoks nõutava tasemega, tingimusel et testi kuupäev ei ole pikem kui kaks aastat taotluse esitamise kuupäevast. periood. (Testitulemused tuleb esitada enne 28.07.2022, välja arvatud tõlkeprogrammi puhul, mis nõuab inglise keele tasemetesti tunnistuse esitamist enne kirjalikule testile istumist).
 5. Pass (mitte Omaani residentidest taotlejatel tuleb esitada viisa koopia).
 6. Isikutunnistus või elamisluba .
 7. Isiklik foto sinise või valge taustaga .
 8. Tööandja vabastuskiri või õppepuhkus täiskoormusega õppimiseks või vastuväitevaba kiri osakoormusega õppimiseks, mis on adresseeritud SQU kraadiõppe dekaanile. Töötu taotleja peab esitama Tööministeeriumi väljavõtte, mis tõendab taotleja töötusseisundit. (saab esitada enne 28.07.2022).

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Regionaal- ja keskkonnaökonoomika MA
  • Kecskemét, Ungari
 • Magistrikraad (M.Sc.) Bioökonoomika
  • Straubing, Saksamaa
 • MSc keskkonnaökonoomikas ja -juhtimises
  • Jerusalem, Iisrael