Keystone logo
SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

SUNY Buffalo University at Buffalo School of Management

Sissejuhatus

UB juhtimiskool on elujõuline ja kaasav suurte mõtlejate ja veelgi suuremate tegijate kogukond. Töötame koos teooriate küsitlemise ja ülestõstmise nimel, tõstes üksteist üles ja ajendades muutusi. Kuna UB juhtimiskoolis on ambitsioon voorus, visadusele antakse kindlustunne ja avastusi juhtub kõikjal, klassiruumist saali. Nii me lihtsalt siin teeme.

Tippkvaliteedi traditsioon

Alates 1923. aastast on UB juhtimiskool ehitanud muljetavaldava maine kui üks parimaid ärikoole maailmas. Kooli tunnustuse peamised põhjused on meie akadeemilise portfelli laiaulatuslikkus, meie teaduskonna teadmised ja meie lõpetajate edu kogu maailmas.

Ülemaailmne kohalolek

Täna ulatub juhtimiskooli haridusalane maine sõna otseses mõttes maakera ja kooliõpilasi on tervest maailmast. Mis tahes klassis võib koolikülastaja leida Buffalo või New Yorgi õpilasi Aasias või Saksamaal õppivate õpilaste kõrval, kuna nad kuulavad professorit, kes naasis hiljuti Singapuri bakalaureuseõppe õpetamiselt.

Üha globaalsemas ärikeskkonnas aitavad meie programmide mitmekesisus ja rahvusvaheline maine tagada, et School of Management kraad on volikiri, mis avab uksed meie lõpetajatele igas äritegevuses kogu maailmas.

Riiklikult järjestatud täistööajaga MBA programm

Meie riiklikult järjestatud täistööajaga MBA programm on ette valmistanud õpilasi juhtimispositsioonidele alates 1931. aastast. Kombineerige sihtasutuse loomise tuum paindlike, karjäärile suunatud valikainetega. Lisage sellele kolmel tasemel õppimise praktika - individuaalne, õpperühm ja kohort - ning auhinnatud programmid, nagu LeaderCORE ™ ja Corporate Champions, ja teil on ületamatu kogemus.

Kommenteeritud ja Professionaalsed MBA

Tippjuhid Lääne-New Yorgi juhtivatest ettevõtetest saavad kasu kooli MBA programmeerimisest ka meie dünaamilise Executive MBA programmi astumise kaudu. Alates selle asutamisest 1994. aastal on sajad ärijuhid lõpetanud selle intensiivse 17-kuulise programmi, mis on mõeldud piirkonna kõige andekamatele ja kogenumatele juhtidele.

Meie professionaalne MBA programm, mis on isikliku ja veebipõhise õppe hübriid, pakub võimalusi õhtuseks ja laupäevaks ning selle saab lõpule viia kõigest 27 kuuga. Mõeldud äriinimestele, kellel on vähemalt üheaastane erialane töökogemus, see on mainekaim ja odavaim osalise tööajaga programm MBA New Yorgis.

Tugev rahvusvaheline kohalolek

Rahvusvaheliselt pakume koostöös Singapuri Juhtimisinstituudiga bakalaureusekraadi ettevõtluses Singapuris. Pakume ka Indias Bangalores toimuvat koostööprojekti, mis koosneb kahest magistrikraadist: magistrikraad juhtimisteaduses: New Yorgi osariigi Buffalo ülikooli ärianalüüs ja süsteemid ning ärijuhtimise magister Amrita ülikoolist.

Juhtivad bakalaureuseõppe programmid

Bakalaureuse tasemel registreerub meie riiklikult käsitletavates ärijuhtimise ja raamatupidamise programmides üle 2900 üliõpilase. Paljud neist tudengitest saavad kasu praktikaprogrammist, mida peetakse üheks parimaks ja suurimaks riigis.

Prestiižne doktorikraad

Meie juhtimisdoktorantuur, milles osaleb enam kui 45 üliõpilast, on SUNY-süsteemi peamine doktoriprogramm ja värbab üliõpilasi kogu maailmas. Lõpetajad aktsepteerivad positsioone suuremates ülikoolides kogu USA-s ning juhtivates nõustamis- ja teadusettevõtetes.

Kohandatud ettevõtete koolitus, ettevõtlus ja juhtimine

Lisaks krediite kandvatele programmidele pakume oma juhtide arendamise keskuse (CED) kaudu ka juhtidele, spetsialistidele ja organisatsioonidele uuenduslikke haridus- ja professionaalse arengu programme. CED pakub hulgaliselt krediite mittekandvaid koolitusprogramme, mis on kohandatud ettevõtetele ja eraisikutele. Pakkumised hõlmavad juhtimisõpet, juhendamisoskusi, turundust, LEAN-i tootmist, projektijuhtimist ja paljusid teisi. Programme saab üldiselt kohandada vastavalt mis tahes organisatsiooni koolitusvajadustele. Aastas osaleb CED koolitusel lai ja mitmekesine arv organisatsioone.

Juhtimiskoolis asub ka ettevõtlusalase juhtimise keskus (CEL), mis on alates 1987. aastast ettevõtluse loojate ja juhtide ettevõtlusalaseid andeid tõstnud, et parandada nende kasvuväljavaateid. Ettevõtluse edendamine on ülioluline ülikooli, ümbritseva kogukonna ja Lääne-New Yorgi majanduse elavdamiseks. CEL pakub individuaalset ja interaktiivset ettevõtlusõpet.

Juhtimiskooli juhtimis- ja organisatsioonilise efektiivsuse keskus (CLOE) loodi 2013. aastal, et luua tõhusamaid juhte ja organisatsioone. Ehitatud tugeva mõjuga stipendiumide ning probleemikeskse organisatoorse ja majandusliku kaasamise alusele, püüab CLOE olla rahvusvaheliselt tunnustatud keskus, mis produtseerib mõtte juhtimist organisatsiooni juhtimises ja innovatsioonis.

Asukohad

  • Buffalo

    Buffalo, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused