Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Sissejuhatus

Momentum määratleb SUNY Cortland

Te ei saa unustada hoogu, mis on kõikjal SUNY Cortland ülikoolilinnakus, olgu see siis meie aktiivse üliõpilaskonna kaudu, mis on seotud uurimisprojektide, klubide ja organisatsioonidega, või rahvahulga energia ja vaim, kes meie Red Dragoni sportlikke meeskondi rõõmustavad. Teile meeldib teha koostööd oma õppejõududega kõiges, alates teaduslikest ettevõtmistest kuni üldkasuliku tegevuseni. Meie pühendunud vilistlased osalevad programmides, mille eesmärk on ühendada nad praeguste üliõpilastega ja naasta ülikoolilinnakusse kokkutulekuteks, spordiüritusteks või kolledži austamiseks. Hoog on õhus. Saate seda tunda!

Unikaalselt SUNY Cortland

Inspiratsioon olla meister kõigis elu valdkondades - see on SUNY Cortland kogemuste ja hariduse väärtus. See teebki meid kolledžina ainulaadseks; see aitab kaasa meie edule klassiruumis, valdkonnas ja laias karjääris, mille meie õpilased valivad.

Meie missioon

SUNY Cortland on akadeemiline kogukond, mis on pühendunud mitmekesistele õpikogemustele. Õpilased kasvavad kaasatud kodanikena, kellel on tugev sotsiaalne südametunnistus, mida soodustab silmapaistev õpetamine, stipendium ja teenindus.

Meie nägemus

SUNY Cortland on võimaluste kolledž, mille õpilased lõpetavad teadmiste, aususe, oskuste ja kaastundega, et olla suurepärased juhid, kodanikud, teadlased, õpetajad ja tipptasemel meistrid. Tulevased üliõpilased ja töötajad valivad kolledži vastuseks riiklikult tunnustatud akadeemilistele programmidele, innovatsioonile ja kogemusõppele ning ülikoolilinnaku rikkalikule intellektuaalsele, sotsiaalsele ja sportlikule elule. SUNY Cortland on intellektuaalse, kultuurilise ja majanduskasvu keskus, mida eristab edukas partnerlus kogu piirkonna, riigi ja maailma organisatsioonide, koolide, asutuste ja ettevõtetega.

Õpilase elu kvaliteet

Saate leida palju sõpru ja osaleda tegevustes, sealhulgas klubides, organisatsioonides ja spordis, alates kolledžitevahelistest kergejõustikumeeskondadest kuni intramuralide või puhkuseni. Meie aktiivne ja täisväärtuslik tudengielu toetab ja soodustab heaolu.

Käteõppimine

Võimalused rakendada klassiruumis teadmisi karjäärivalikuid uurides on olemas igal suuremal alal. Praktika, ühistud, vabatahtlike võimalused, üliõpilaste õpetamispraktikad, õppereisid, välismaal õppimise alane teaduskoostöö pakuvad rohkem kogemusi, mis suurendavad kutseoskusi.

Meistrid

Silmapaistvad akadeemilised programmid, auhinnatud kergejõustik ja suure mõjuga õppimisvõimalused loovad meistreid klassiruumis, kergejõustikuvõistlustel, kogukonna teenimisel ning elukutse ettevalmistamisel ja tasuvaks eluks.

Athletic Excellence

Meie 25 Red Dragoni kolledžitevahelise kergejõustikuvõistkonna edu ilmneb mitmetel rahvusmeeskondade meistrivõistlustel ja peaaegu 100 individuaalsel tiitlil - vähemalt üks kord igal aastal alates 1986. aastast. Meie võidutempo jätkub!

Õpetajaharidus

Pakume suurimat riiklikult akrediteeritud programmi idarannikul, kus saate kasu ulatuslikest õpetajate vaatlustest ja varajastest kogemustest. Meie õpetajakoolitusprogramm on uhke hindamiskatsete 99 -protsendilise soorituse ja sertifitseerimisvõimaluste üle peaaegu igas mõeldavas valdkonnas.

Jätkusuutlikkus

Alates kompostimisest, päikesepaneelidest kuni geotermilise energiani on SUNY Cortland pühendunud energiakasutuse vähendamisele. Siit saate teada, miks New Yorgi Power Authority tegevjuht nimetas SUNY Cortland pühendumust jätkusuutlikkusele ja energiatõhususele "midagi erakordset".

Asukohad

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

Küsimused