Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Sissejuhatus

SUNY Korea avas oma uksed märts 2012 kui esimene Ameerika ülikoolis kehtestatud Korea mulda. See on ka esimene ülikooli liituda Incheon Global Campus (VVK). SUNY Korea'S kraadi programmid on võrreldavad maineka ülikoolides Ühendriigid. Õpilased saavad nautida nii American haridus ja dünaamiline Korea kultuur. Me kalliks moraali ja püüavad õpetada meie õpilastel olla teistega alusel ja nägemus oma. Pakume ka soodsa hinnaga ülikoolilinnakus korpused mitmesuguseid stipendiume, võimalused moodustada ülemaailmne võrk, ja hästi tasakaalustatud haridussüsteemi tõsta meie õpilased kui pädev ja vastutav juhid.

Me oleme uhked, et on õpilastele tähe õppeedukust ja püüame õpilasi erakordse andeid. Samuti oleme uhked, et öelda, et meie üliõpilaskonna, on tõene peegeldus globaalne kogukond, kus Üle 30% rahvusvahelistele üliõpilastele. Praegu pakume bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi programmid Stony Brook University (SBU), Mis on kõige tunnustatud ülikooli sees SUNY. Need programmid on identsed SBU ja on õpetanud SBU teaduskonna. Selle tulemusena on meie õpilased saavad sama diplom SBU pärast nende lõpetamist. Meie Ülikool on jätkuvalt laiendada oma programmi pakkumisi erinevatest akadeemilise valdkondades nagu masinaehitus, mood, teadus ja rohkem.

Soovime olla sõlmpunkt globaalse haridus, teadus ja innovatsioon. Selleks on meil moodustada partnerlusi top institutsioonid nii era- kui ka avalikus sektoris ning jätkab teeme oma parima, et luua ülemaailmse võrgustiku juhid ja andeid kogu maailmast.

umbes SUNY

Riigi University of New York (SUNY) on riigi suurim ja kõige põhjalikum State University süsteem USAs. SUNY loodi ametlikult 1948. aastal, kui New York sai 48. riik luua State University süsteemis. SUNY esialgu esindatud konsolideerimine 29 mitteliitunud institutsioonide, sealhulgas 11 õpetajat kolledžites. Täna SUNY on kasvanud lisada 64 geograafiliselt hajutatud ülikoolilinnakud, mis on loodud selleks, et pakkuda kvaliteetset haridust ja võimalust.

Missioon State University süsteemis on pakkuda inimestele New York haridusteenuseid kõrgeima kvaliteediga, võimalikult laia juurdepääsu eest, täielikku valikut akadeemilise, eri- ja kutsealasel Tallinna Tehnikakõrgkool programme. SUNY pakub paljusus haridusasutuste võimalusi, sealhulgas lühiajalise kutsehariduse / tehnilised kursused, sertifikaat, sidusettevõte, ja bakalaureusekraadi kraadi programmid, koolilõpetaja kraadi ja post-doktorantuuri. SUNY annab juurdepääsu peaaegu igas valdkonnas akadeemilise või professionaalse uuringu süsteemi sees kaudu üle 7000 kraadi ja tunnistuse programmid. SUNY on pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust taskukohase hinnaga, et newyorklased ja üliõpilasi üle kogu riigi ja maailma. SUNY õpilased esindavad maailma üldsus tulevad igast riik on USA, neli USA territooriumile ja 160 rahvastele kogu maailmas.

umbes SBU

Stony Brook University (SBU) on üks ülikoolilinnakud SUNY süsteem, mis asub Long Island, New York. Ülikooli campus asub umbes 60 miili ida Manhattan ja 60 miili lääne Montauk Point. SBU asutati 1957. aastal kui kolleegiumi ette valmistada teisese õpetajad matemaatikas ja loodusteadustes. Alates sellest ajast, SBU on tohutult kasvanud ja on nüüd tunnustatud kui üks rahva oluline õppe- ja stipendiumi.

SBU on järjestatud top 100 avaliku riiklike ülikoolide US News & World Report ja lisatud oma nimekirja tähelepanuväärne programme bakalaureuse uuringud ja loomingulisi projekte. SBU kuulub maineka Association of American ülikoolid (AAU), kutse-only korralduse parim teadusülikoolide Põhja-Ameerikas. Seal on 67 bakalaureuse peamised äriühingud ja 77 alaealiste 102 magistriõppesse, 40 doktoriõppesse ja 32 lõpetaja tunnistuse programmid. Stony Brook on üks 10 ülikoolidele antakse National Science Foundation tunnustamise auhinna integreerides teadusuuringud ja haridus. Rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisasutus Brookhaven National Laboratory (BNL) asub lähedal oma campus ja haldab SBU.

Asukohad

  • Incheon

    SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

    Programmid

    Küsimused