Keystone logo
SUP des RH

SUP des RH

SUP des RH

Sissejuhatus

SUP des RH , võrdlusalune personalikool Prantsusmaal ja välismaal

Alates selle loomisest 1998. aastal on SUP des RH kutsumus olnud koolitada personalitöötajaid, jätmata tähelepanuta ühtegi teadmist, korrapäraselt uuendades oma pädevusraamistikke ning kaasates RRH ja HRD õppijate koolitusse ja hindamisse. Üha tihedamalt ühendatud maailmas on SUP des RH loonud haridusprojekti, mis keskendub innovatsioonile, personaalsele toele, tipptaseme otsimisele ja praktikantide tööalastele konkurentsivõimetele.

Ainus kool, mis on spetsialiseerunud personalitööstusele ja millel on 5 kinnitatud nimetust

Prantsusmaal diplomitel põhinev kutsealane tunnustus on SUP des RH algusest peale arendanud oma programme RNCP-s (riiklik kutsekvalifikatsioonide register) registreeritud riigi kinnitatud tiitlite järgi:

 • Bakalaureus - personaliametnik - 6. taseme sertifikaat alates 2004. aastast, uuendatud JO poolt 09.07.2016, RNCP kataloogifail nr 2326
 • Mastere - personaliarendusjuht - tase 7 on sertifitseeritud alates 2007. aastast, uuendatud JO poolt 06.07.2016, RNCP kataloogifail nr 26267
 • Executive MBA, kes vastutab innovatsiooni ja personali ümberkujundamise eest - 7. taseme sertifikaat alates 14.10.2020, RNCP kataloogifail nr 34990
 • Executive MBA rahvusvahelise personalijuht - tase 7 sertifitseeritud alates 14.10.2020, RNCP kataloogifail nr 34981
 • MBA juht - globaalse hüvitise ja hüvitiste juht - tase 7 on sertifitseeritud alates 14.10.2020, RNCP kataloogifail nr 34980

Kaugõpe ja SUP des RH : elage uut õppimiskogemust!


Hankige oma "personalitöötaja" diplom meie 89-episoodilise veebisarjaga, mille on spetsiaalselt loonud SUP des RH ja selle jaoks!

Sari "Fais pas ta RH" sukeldab õppija KENEDi ettevõtte südamesse, et avastada kõik personalikontseptsioonid, mida ta oma kursuse jooksul uurib: võimalus lõbusalt avastada personalijuhi tegelikkust. Kõik kursused põhinevad sarja ettevõttekeskkonnas: KENED. Peate värbama, koolitama, sanktsioone määrama ... Kursused elavad seega ellu ja panevad teid ametialasele positsioonile võimalikult lähedale tegelikkusele.

Näiteks: värbate töötaja, koostate tema lepingu, korraldate tema integreerimise, täidate DUE, seejärel kuu lõpus nende esimese palgalehe. Värbamine, seadus ja palk on omavahel seotud nagu tegelikus tööelus! Õigus teha vigu: tõeline filosoofia SUP des RH . Pidevatest kontrollidest enam pinget pole, kõiki vahekatseid kasutatakse ainult positsioneerimiseks ja neid saab korrata (Test and learn meetod).

Miks liituda SUP des RH ? Kasu!

 • Suur kool inimlikus plaanis: väikeste klasside arv (keskmiselt 25 õppijat), et võimaldada harjutamist ja edendada vahetusi.
 • Tunnustatud diplomid: kasutage ära meie RNCP-s registreeritud tiitlite tunnustamist ja kasutage SUP des RH tugevat tuntust personalitöötajate seas.
 • Individuaalne tugi: kohe, kui olete registreerunud ettevõttes SUP des RH , toetab teid teie HOOL (lisateavet leiate siit).
 • Digitaalsed õppevahendid: SUP des RH pakub kõigile õppijatele koolituse ajal vajalikke tööriistu (kaugõppe platvorm, Microsoft 365 keskkond, sülearvuti jne)
 • Suurepärane edukuse ja integratsiooni protsent: keskmiselt 91% edukuse protsent ja 90% meie õppijatest töötab kuue kuu jooksul.

Partnerettevõtete võrgustik alates 1998. aastast

SUP des RH on ettevõtete poolt tunnustatud koolitatud õppijate tööalase konkurentsivõime ja potentsiaali poolest. Alustades oma tööõppeprogrammid välja töötanud, naudib kool nüüd suure partnerettevõtete võrgustiku usaldust. Kool on HR-otsustajate jaoks muutunud reaalseks praktikantide ja tulevaste töötajate kogumiks. Käegakatsutav tõend SUP des RH üliõpilaste ja lõpetajate professionaalse efektiivsuse kohta!

 • 1500 praktika- ja tööpakkumist aastas
 • 90% lõpetanutest on ametis kuue kuu jooksul (viimase 5 edutamise keskmine, kõik pealkirjad kokku)

Asukohad

 • Île-de-France

  Rue Dombasle,54 Bis, 75015, Île-de-France

 • Île-de-France

  Rue de Moscou,39, 75008, Île-de-France

Küsimused