Keystone logo
Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Sissejuhatus

Kvaliteediga sertifitseeritud ja täielikult akrediteeritud MBA ja BBA programmid töötavatele spetsialistidele

Šveitsi juhtimiskool

Šveitsi juhtimiskool (SSM) on üks viiest parimast globaalsest juhtimiskoolist, mis pakuvad kõige ökonoomsemaid MBA / BBA kursusi, valitud erialadega, mis sobivad laitmatult töötavate spetsialistide töö ja eraelu tasakaaluga, et neile sobida ning aidata kasvada ja õppida, hoolimata nende koolitusest askeldavad graafikud.

SSM pakub uuenduslikke, kvaliteetselt sertifitseeritud programme, mis pakuvad lisaks tõeliselt praktilisele juhtimiskoolitusele ka kombineerituna tehnoloogia uusimat ja edasijõudnumat.

Mõtlevad äri-, haridus- ja juhtimisideed. Kui otsustate õppida SSM-is, siis teete erakordse investeeringu oma tulevikku, kuna püüame oma õpilastele veelgi põnevamaid õppimisvõimalusi leida.

Šveitsi juhtimiskool esindab Šveitsi teerajajat algatust AÜE ja Pärsia lahe piirkonnas. SSM Dubai korraldab nii kraadiõppe kui ka kraadiõppe programme paindlike õppevõimaluste ja makseplaanidega. Tervitame AÜE ja Pärsia lahe koostöönõukogu riikide töötavate spetsialistide täiendõppe vajadusi rahuldavat mitmekesist üliõpilaskonda.

Miks liituda SSM-iga?

Meie paindlikud õppemoodulid on kombinatsioon veebipõhisest ja kohapeal õppimisest, võimaldades üliõpilastel ja töötavatel spetsialistidel kohaneda meie paindliku ajakavaga, võimaldades neil nii praegusel töökohal keskenduda kui ka silma paista, tasakaalustades samaaegselt nii töö kui ka hariduse. Koos juhtivate õppejõudude, valdkonna ekspertidega ja ammendavad õppematerjalid

SSM-il on mitmekülgne üliõpilaskond kogu maailmast - meie akrediteeritud õppekeskused on seda veetnud kogu maailmas, sealhulgas Rooma, Dubai, Torino, Kairo, Yangon, Belgrad ja Penang.) Ja veel mõned õppekeskused on ühinema SSM-võrk lähikuudel ja -aastatel.

SSM annab MBA üliõpilasele hämmastava võimaluse võtta oma juhtimistunnid Itaalias Roomas. See õppereis annab kordumatu ja väärtusliku võimaluse kogeda Itaalia ärimaailma ja kultuuri. Seda rakendatakse ainult pürgivatele ja sihikindlatele spetsialistidele, kes vajavad väljakutsuvat ja ergutavat algatust

Programmi eelised:

 • Ülemaailmselt akrediteeritud äriprogrammid
 • Karjäärikohased erialad
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon
 • Tasuta rahvusvaheline õppereis Itaaliasse
 • Paindlikud töö- ja eraelu õppeprogrammid
 • Kuutasude maksmise võimalused

Akrediteeringud:

Kõik Dubais asuva SSM-i pakutavad programmid on akrediteeritud CHEA kõrghariduse akrediteerimise nõukogu poolt IACBE kaudu ning need on sertifitseerinud Šveitsi kvaliteedisertifikaadi silt (Šveitsi föderaalvalitsuse akrediteeritud) EduQua kõrg- ja täiendõppeasutustele. Mitmed kraadiõppe ja kraadiõppe programmid on ametlikult tunnustatud rahvusvaheliste kutseorganisatsioonide poolt.

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143712_1.png

Koostöö:

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" alt="143716_22.jpg" />

143716_22.jpg

Kursused:

 • Ärijuhtimise bakalaureus (BBA) - üldine
 • Ärijuhtimise magister (MBA)

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143714_3.jpg

Šveitsi juhtimiskoolis õpid tõeliselt rahvusvahelise üliõpilaskonna seas, kuna meie üliõpilased on pärit kogu maailmast. Oleme uhked selle mitmekesisuse üle, sest see lisab teie õppimiskogemust. Tööandjad hindavad eriti õpilast, kes on kohanenud mitmekesise töökohaga. Meie MBA programmiga õpivad üliõpilased juhtimis-, äri-, ettevõtlus- ja juhtimisfilosoofiaid, mida saab rakendada mis tahes juhtimisrollis erinevates tööstusharudes. Meie ärikool annab õpilastele ka praktilisi rakendatavaid kogemusi rühmade ja klassiruumi juhtimisel.

Programm sisaldab rahvusvahelisi loenguid, ettevõtete külastusi, külalis esinejaid, enesehindamise harjutusi ja jätkamis- / praktikanõustamist. Meie eesmärk on hakata õpilaste võrgustikke kasvatama alates nende saabumisest.

Spetsialisatsioonid:

 • MBA inimressursside juhtimises

See kursus tugineb projektijuhtimise õpitulemustele. Seda täiustatud jõudlust saab modifitseeritult kasutada traditsioonilisemate projektide jaoks. Selle teksti arutelu inimtugevuste üle õpivad õpilased kasutama positiivset psühholoogiat üksikisikute ainulaadsete võimete mõistmiseks. Selle kursuse eesmärk on uurida kõige olulisemaid meetodeid ja vahendeid ning kuidas riskijuhtimist projektides edukalt rakendada praktilisel ja hõlpsasti kasutataval viisil.

 • MBA Finance

See kursus pakub sissejuhatust investeerimisportfellide mõistmiseks ja haldamiseks. Kursus paljastab üliõpilasel ka erinevuse riikliku investeerimise ja erakapitali vahel, mis on Wall Streetil praegu kasutusel esmased hindamismetoodikad: võrreldav ettevõtte analüüs, pretsedendite tehingute analüüs, diskonteeritud rahavoogude analüüs ja võimenduse väljaostu analüüs.

 • MBA terviseohutuse ja keskkonna alal

See kursus tutvustab juhtimissüsteeme ja kvaliteedi tagamise meetodeid, mida kasutatakse tervise-, ohutus- ja keskkonnaosakondade ja -programmide tegevuse ja vastavuse tõhususe suurendamiseks. Ettevõtte tervishoiu-, ohutus- ja keskkonnaprojektide tõlkimine juhtimisse ärivormingus, mõistes kulusid, eelarvet ja investeeringutasuvust.

 • MBA turunduses

See kursus annab ja uurib turundusuuringute rolli üldises turundustegevuses, uurimisprotsessis ja kõige levinumates lähenemisviisides / tehnikates. Õpilased uurivad turundajate teabevajadusi, arendavad uurimisprotsessi ja arutavad põhiandmete valimite võtmise ja andmete kogumise meetodeid; arutage ja hinnake uue meedia erinevaid vorme ning määrake kindlaks nende kasutusalad, eelised ja puudused, mõistke oma idee või toote ja identiteedi kohta selgete ja täiuslike teadmiste olulisust. Uue meedia turundus arutab ja analüüsib, kuidas digitaalse meedia tehnoloogia muutub inimeste ja organisatsioonide suhtlemisviisis. Tarbijate hoiakud, tooteteadmised, kaubamärgi kuvand ja paljud muud asjakohased teemad seisavad silmitsi, et arendada rahvusvahelise luksusmaailma paremust.

 • MBA ettevõtluses

See kursus aitab arendada globaalset mõtteviisi, mis edukatel juhtidel on tänases globaliseerunud maailmas. Keskendumine kultuuriküsimustele ja rahvusvaheliste näidete kasutamine. Rahvusvaheline juhtimiskäitumine aitab juhtidel arendada oskusi ja teadmisi edukaks juhtimiseks globaalses ärikeskkonnas.

Õpilastele õpetatakse ka tänapäevaseid rakendusi, näiteks teenuseid (avalikke ja erasektori teenuseid), jätkusuutlikkuse ja arengu uuendustegevust, sotsiaalset ettevõtlust; ettevõtluse rahalised ja finantsaspektid. See hõlmab äriplaani ja selle oluliste osade koostamist - finants-, tegevus- ja turuosa.

Õpilase elu

Šveitsi juhtimiskoolis õppimine on keeruline; sellest hoolimata on hüved tohutud ja tähelepanuväärsed. Lisaks uute teadmiste ja ideede omandamisele on meie üliõpilasvõrgustik ülemaailmne.

Paljud teie klassikaaslased saavad osa kasvavatest SSM-i vilistlastest. SSM on kindel, et leiad oma kogemuse SSM-ist inspireeriva ja nauditava.

143715_4.jpg

Kui olete pardal, soovime teile kogu meie toel parimat edu õpingutes ja edaspidises karjääris. Ootame teid isiklikult Šveitsi juhtimiskooli Dubai ülikoolilinnakusse

Meie eesmärk SSM-is on kasvatada juhte, kes saavad inspireerida teisi, näidata silmapaistvaid oskusi ja töötada mitmekultuurilises keskkonnas. Šveitsi juhtimiskoolis õpid tõeliselt rahvusvahelise üliõpilaskonna seas, kuna meie üliõpilased on pärit kogu maailmast. Oleme uhked selle mitmekesisuse üle, sest see lisab teie õppekogemust. Tööandjad hindavad eriti õpilast, kes on kohanenud mitmekesise töökohaga. Meie teine eesmärk on valmistada teid ette tulevikuks. Tänapäeva konkurentsivõimelises maailmas ei saa keegi osav või andekas iseenesest edukaks.

Šveitsi juhtimiskooli kohta

Šveitsi juhtimiskool (SSM) Dubai on Šveitsi Šveitsi koolijuhtimise akrediteeritud keskus, Dubais asuvat SSM-i esindab Learners Education FZ LLC, mille registreeritud asukoht on Fujairah's Creative Media Free Zone ja turunduskontor ABT 5 hoones. Al Tawun, Sharjah, asub Dubai piiri lähedal.

Algselt asutati aastal 1981, Šveitsi St. Galleni kantoni seaduste järgi nimega Newport Graduate School. See oli tuntud kui üks esimesi Šveitsis Ameerika kõrgharidust pakkuvaid instituute.

Praegu on Šveitsi juhtimiskoolilinnak Roomas (Itaalia) ning akrediteeritud õppekeskused asuvad Dubais, Torinos, Kairos, Yangonis, Belgradis ja Penangis. Aastate jooksul õnnestus koolil end siduda arvukate ülikoolidega, mis pakkusid oma üliõpilaskonnale kahel kraadi- või täienduskraadi võimalusi viiel kontinendil. Kool on tänapäeval rahvusvaheline organisatsioon, selle ülemaailmne laienemine laieneb pidevalt ja igal aastal lisandub rahvusvahelisse võrgustikku uusi õppekeskusi.

Meie moto on: “ Me loome juhte ”. Me usume kindlalt, et üha enam ja enam globaliseeruvas maailmas vajavad inimesed tõsiseid juhtimis- ja ettevõtlusoskusi. Ainult nende oskuste ja asjatundlikkusega saame üksteist peatsest tehisintellekti revolutsioonist eristada. Usume, et ainult tõsise ja järjepideva juhtimisoskuse ja ettevõtlusoskuste abil saame tagada tulevastele põlvedele tööhõive ja globaalse rikkuse.Asukohad

 • Dubai

  #902, Al Baker Tower ( ABT)-5, Behind Sharjah Expo Center, Al Tawun, Sharjah, , Dubai

Programmid

Küsimused