Keystone logo
Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Syracuse University - College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Siracusa ülikool on eraõiguslik teadustöö ülikool, eristavad pakkumised ja vaieldamatu vaim.

New Yorgi osariigi südames asuvas uhke ülikoolilinnakus on meie ülikool ülemaailmse jalajälje ja peaaegu 150-aastase ajaloo jaoks nende jaoks, kes soovivad kolledži kogemusi. Uhkelt valikuline, võtame võimaluse inimestele, kes unistavad suured. See on koht, kus sa tuled üles, kasvama, saama selle inimeseks, keda sa tahad olla.

Missiooni kirjeldus

Kuna vabade kunstide kolledž on suure uurimisasutuse keskmes, on Kunstide ja Teaduste Kolledž Syracuse ülikooli intellektuaalse südame ja hingena kõrge pakkumisega akadeemiline kogemus. Kolledž valmistab iga üliõpilast edukaks maailmakodanikuna distsiplinaar- ja interdistsiplinaarse õpetamise, õppimise, uurimistöö, stipendiumide ja ülikoolilinnakus ning kogu maailmas teenimise kaudu.

Visioon

Rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud ja väljapaistvad töötajad töötavad, et kaasata üliõpilasi teadustegevusse suunatud, dünaamilisse ja innovaatilisse liberaalsesse kunstikogemusse, et tagada akadeemiline saavutus ja elukestev edu.

Põhiväärtused

 • Ühtsus: Syracuse asutamise kolledžina on kunst ja teadused intellektuaalne ja akadeemiline keskus; see on üks kogemus, mida jagavad kõik ülikooli üliõpilased.
 • Isikupärastamine: kolledž usub individuaalse haridusliku kunstihariduse väärtusega, mis rõhutab paljusid teadmisi, teabe kriitilist analüüsi ja suutlikkust suhelda selgelt ja tõhusalt.
 • Valmisolek: Syracuse ülikooli kunsti- ja teaduskolledž annab oma õpilastele aluse oskustest ja teadmistest, mida saab rakendada paljude akadeemiliste tegevuste ja karjääriteede jaoks. Tööandjad ja kraadiõppeasutused hindavad inimese võimet probleeme lahendada, muutustega kohaneda, teistega koostööd teha ja erialadeüleselt töötada - kõik vabade kunstide põhimõtted, mis ei valmista õpilasi ette mitte ainult tööpraktikaks, vaid edukuseks ja eluks.
 • Võimalus: Kolledž pakub oma kolme teaduse ja matemaatika, humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakonna kaudu rohkem kui 50 peamist, 40 alaealist ning 30 magistri- ja doktoriõppe programmi. Kolledž pakub ka valitud õpinguid, iseseisvaid uuringuid, mitmeid kahe- ja kombineeritud kraadiõppe programme ning integreeritud õppesuundi ning interdistsiplinaarseid kraadiõppe võimalusi ülikooli kutsekoolide ja kolledžitega nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppes.
 • Interdistsiplinaarsus: oleme koduks enam kui kolmandikule ülikooli üliõpilastest ja õppejõududest, kellest mõned saavad nautida kõrgkoolide ja Maxwelli kodakondsus- ja avalike suhete kooli, SI Newhouse Public Communications Schooli ja teiste ülikoolilinnakute üksusi.
 • Uurimine: meie klassiruumides pole seinu; õppejõud ja üliõpilased tegelevad teadusuuringutega kogu maailmas. Ühendades akadeemilised ja intellektuaalsed otsingud isiklike huvidega, pakume õpilastele laialdaselt rakendatavaid oskusi, mis on kavandatud pikaajaliseks eduks.
 • Kodakondsus: kolledž valmistub üliõpilasi üles võtma ühiskonnas juhtrolli, julgustades õpilasi võtma arvesse rahvaste, kultuuride ja looduslike protsesside mitmekesisust ja rikkust maailmas.
 • Tipptase: Meie kolme akadeemilise osakonna ranged õppekursused pakuvad üliõpilastele kriitilisi oskusi, mis aitavad neil edukalt karjääri alustada paljudes valdkondades. Paljud üliõpilased täiendavad oma kogemusi ühe või mitme kahetasemelise või interdistsiplinaarse valikuga. Meie kõrge kaliibriga programmid suunavad õpilasi kriitiliselt mõtlema, tõhusalt suhtlema ja probleeme loominguliselt lahendama kogu teadusharu ulatuses, rõhutades meie personaalset ja integreeritud lähenemist õppimisele. Kunsti- ja loodusteaduste üliõpilased on sama targad ja fantaasiarikkad kui nõtked ja leidlikud.
 • Mentorlus: riiklike ja rahvusvaheliselt tuntud teadlaste, kirjanike ja teadlaste poolt austatakse õpilasi akadeemilise uurimistöö, stipendiumi ja loovuse keskkonnas, kus nad töötavad välja muudatuste tegemiseks vajalikud vahendid ja oskused ning loovad uusi teadmisi ja ideid oma valitud väljad.
 • Uudishimu: kolledžis pööratakse erilist tähelepanu stipendiumiklastritele ja ülikoolilinnakupoolsetele koostööalgatustele, millest kõik on täiustatud meie allkirjaga Liberal Arts Core. Tunnistaja meie suur, eristatav õppejõud; mitmekesine ja andekas üliõpilaskond; hulgaliselt strateegilisi partnerlussuhteid ülikoolilinnakus ja väljaspool seda; ja mitmed valdkondadevahelised ettevõtmised (nt Renée Crowni ülikooli auhinnaprogramm, Syracuse ülikooli humanitaarülikool, Melloni toetatav New Yorgi keskkooli humanitaarabikoridor ja kohtuekspertiisi ja riikliku julgeolekuteaduste instituut).
 • Innovatsioon: kolledžis keskenduvad valdkondadevahelised tippkeskused, mis hõlmavad nanoteaduste ja nanotehnoloogia valdkondi, biomeditsiini, neuroteadused, humanitaarteadusi digitaalajastul ning kliimamuutusi ja jätkusuutlikkust.

Kunsti- ja teaduskolledž

Syracuse ülikooli intellektuaalne süda ja hing, kunsti- ja teaduskolledž pakub väga individuaalset liberaalse kunsti kogemust, valmistades üliõpilasi edu eluks.

CASi nõustamine

Tervitame, toetame ja proovige kõiki Kunstikolledži üliõpilasi oma täieliku intellektuaalse ja isikliku potentsiaali ärakasutamiseks. Kuigi kõik üliõpilased on võimelised, omaenda arengu aktiivsed agendid, oleme siin abiks üliõpilastel oma akadeemilise tegevuse ja täiendõppe määratlemisel ja loomisel, et maksimeerida oma bakalaureuseõppe kogemust ja sillutada teed pikaajalisele karjääri edule.

Statistika

Meie ülikooli ulatus annab tunnistust selle tugevustest: teedrajav ajalugu aastast 1870; valik rohkem kui 200 suure ja 100 alaealise vahel; ligi 15 000 üliõpilast ja 5000 kraadiõppurit; enam kui veerand miljonit vilistlast 160 riigis; ja üliõpilaste arv kõigist 50 USA osariigist ja 123 riigist.

Nii et õppige meid natuke paremini tundma ja vaadake ise inimesi ja kohti, mis teevad meist Syracuse'i ülikooli.

  Ülikooli omadused

  Kunstide ja teaduste kolledžis, kus elab rohkem kui üks kolmandik kõigist Siracusa üliõpilastest, on ligi kaks tosinat osakonda ja kolm tosinat interdistsiplinaarset programmi loodus-, matemaatika-, humanitaar- ja sotsiaalteadustes. Kunstide ja teaduste kolledž on Siracusa ülikooli intellektuaalne keskus ning on pühendunud rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööle ja uuenduslikule õpetamisele, rõhutades distsiplinaarset rangust, loomingulist interdistsiplinaarsust ning eetilist kaasamist sotsiaalse õigluse ja globaalse kodakondsuse küsimustesse. Me kaasame üliõpilasi teaduspõhisele, dünaamilisele ja uuenduslikule vabade kunstide kogemusele, et tagada akadeemilised saavutused ja elukestev edu.

   Asukohad

   • Syracuse

    Syracuse University 900 South Crouse Ave., NY 13244, Syracuse

   • Syracuse

    200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020, , Syracuse

    Küsimused