Keystone logo
Syracuse University - College of Arts and Sciences MS rakenduslikus statistikas
Syracuse University - College of Arts and Sciences

MS rakenduslikus statistikas

Syracuse, Ameerika Ühendriigid

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 30 294 / per year

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

1989. aastal loodud Syracuse ülikooli rakendusstatistika programm on kunsti- ja teaduskolledži interdistsiplinaarne programm, mis hõlmab arvuti- ja infoteaduse, juhtimise, matemaatika, psühholoogia ja sotsiaalteaduste õppejõude. Programm pakub bakalaureuseõppe koondumist rakendusstatistikasse, toetab esinejate sarja, mis korraldab külalisstatistikuid ja teadlasi, ning pakub magistrikraadi rakendusstatistikas.

Magistrikraad rakendusartikli kraadi kohta

Rakendusstatistika magistrikraad on erialane kraadiõppe programm, mida haldab Kunstide ja teaduste kolledžis asuv interdistsiplinaarne statistikaprogramm. Programm valmistab õpilasi ette rakendama tipptasemel statistilisi metoodikaid ja teooriaid, tehes sisukaid järeldusi valitsuse, terviseteaduste ja -teenuste, tööstuse ja juhtkonna mõõtmistulemuste kohta.

Miks sa Siracusa ülikoolile selle kraadi juurde tulevad?

Kuna meie programmis on professoreid arvuti- ja infoteadustest, haridusest, inseneriteadustest, juhtimisest, matemaatikast, psühholoogiast ja sotsiaalteadustest, on see programm interdistsiplinaarne. Seda eristab teistest statistika kraadiõppeprogrammidest rakenduste rõhutamine. Õppides mitmesugust statistikatarkvara ja läbi statistikakonsultatsiooni nõuetekohase koolituse, analüüsivad meie lõpetajad reaalse maailma andmeid õigesti ja tõhusalt.

Ideaalsed õpilased

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Aktuaalset

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused