Keystone logo
Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Sissejuhatus

Meie ülesanne iSchooleritena – andmete, tehnoloogia ja teabe rolli uurimine äris ja ühiskonnas – pole kunagi olnud nii kriitilisem, kuna meie eesmärk on luua õiglasem ja võrdsem maailm.

Me töötame, õpime ja elame digitaalsel teabeajastul.

See juhib meie majandust, poliitikat ja haridussüsteeme. Tulevikku kujundavad need, kes seda keskkonda mõistavad ja uuendusi teevad. Kes pooldab alateenitust, kujundab lõppkasutajale ja lahendab lahendamatut. Nad on mitmekesised, fantaasiarikkad ja sunnitud tegema muudatusi. Nad on iSchoolers.

Kellega sa kohtud.

Oleme tihedalt seotud kogukond, mis tähendab, et teiest saavad kaasüliõpilaste, õppejõudude ja töötajate sõbrad ja kolleegid.

Siin arendate sidemeid, mis kestavad kogu elu. Ja sinust saab osa laiemast Syracuse University Orange'i perekonnast.

Mida te uurite.

Küberjulgeolekust jätkusuutlikkuseni, desinformatsioonist pilvandmetöötluseni – meie õppejõud ja üliõpilased tegelevad tipptasemel teadustööga erinevates tööstusharudes.

 • 12 uurimiskeskust ja laborit
 • 47 õppejõudude ja üliõpilaste väljaannet 2021. aastal
 • 2021. aastal eraldati toetusraha 1,4 miljonit dollarit

Kuhu sa lähed.

Teie iSchooli kraad avab uksed üle maailma. Fortune 500 ettevõtetest idufirmadeni teevad meie lõpetajad põnevat karjääri, mis pakub tohutuid kasvuvõimalusi.

 • 73 000 Eelmise aasta bakalaureuseklassi keskmine algpalk
 • 95% Tööhõive määr 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist
 • #1 Meie valdkonna karjäärid on kõige nõutumad ja tulusamad

Visioon ja väärtused

Teabeuuringute koolil (iSchool), mis asutati 1896. aastal ja nimetati 1974. aastal ümber algupäraseks teabekooliks, on innovatsiooni ja muutuste eestvedamisel pikk traditsioon. Meie ideaalid ja väärtused on meie edu aluseks.

Iskool on ülemaailmselt tunnustatud liider teadmiste edasiarendamisel ja loovate, läbimõeldud ja tehniliselt võimekate juhtide loomisel infovaldkonnas.

Meie missioon.

iSchooli missioon on laiendada inimeste võimeid, ühendades inimesi, teavet ja tehnoloogiat. iSchooli õppejõud ja töötajad on pühendunud õpilaste ettevalmistamisele teabevaldkonna liidriteks, teadmiste edendamisele ja teabe kasutamisele üksikisikute ja organisatsioonide probleemide lahendamisel. Üheskoos mõjutavad iSchooli õppejõud, töötajad ja üliõpilased teadus- ja teabeametit meie stipendiumi, rangete haridusvõimaluste ja pühendumise kaudu teenustele, mis edendavad teadust, parandavad erialast praktikat ja panustavad nii kogukondadesse, kus me elame, ja palju muud. laias laastus ühiskonnale.

iSchool of One.

Oleme ühtne kool. Õppejõud, töötajad ja üliõpilased töötavad koos, mitte üksikisikutena või rühmadena, kes esindavad konkreetset valdkonda, kus nad töötavad või sidusettevõttena. Me esitame endale väljakutse saada kasu ühtse infovälja paradoksist, mis avaldub paljudes professionaalsetes väljendustes.

Meie väärtused.

iSchooli kultuur, õppekava ja otsuste tegemine juhinduvad meie ühistest väärtustest.

Tippkvaliteet

 • Oleme õpilasekeskne asutus, mis on pühendunud õppimisele ja intellektuaalsele mitmekesisusele. Teadlaste ja praktikute kogukonnana taotleme teadustöö ja õpetamise tipptaset teadmiste arendamise, integreerimise ja rakendamise kaudu.

Avastus ja innovatsioon

 • Väärtustame avastamist ja innovatsiooni teabeväljade edendamiseks. Tuvastame uued võimalused, reageerime loovalt esilekerkivatele probleemidele ning juhime oma valdkondi partnerluste ja õpikogukondade kaudu.

Ausus

 • Infoprofessionaalidena toetame intellektuaalset ausust ja vastutustunnet. Kaalume hoolikalt oma tegevuse tagajärgi, võttes arvesse õiglust ja õiglust. Aitame kaasa ja edendame teabe ja tehnoloogia eetilise kasutamise kõrgeimaid standardeid.

Mitmekesisus ja kaasatus

 • Püüdleme oma kogukonna mitmekesisuse poole ja tähistame erinevusi. Meil on palju hääli, et lahendada sotsiaalseid ja tehnilisi väljakutseid interdistsiplinaarse analüüsi ja lahenduste kaudu.

Globaalne kodakondsus ja kaasamine

 • Võimaldame oma iSchooli kogukonnal aktiivselt osaleda ülemaailmsete kodanikena, kes töötavad ühise hüve edendamise nimel. Meil on kohustus teavitada ja parandada ühiskonda ning mõjutada poliitikat pedagoogika, uurimistöö ja propageerimise kaudu.

Ülikooli omadused

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

  Küsimused