Keystone logo
Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Sissejuhatus

Syracuse ülikooli Newhouse'i kool on üks riigi juhtivaid kommunikatsioonikoole, kuhu andekad üliõpilased tulevad õppima ja õppima tööstuse tippspetsialistidelt. Oleme uhked hariduse kõrgeima taseme üle, mida võimaldavad uskumatud, tulevikku mõtlevad õppejõud ja tipptasemel rajatised. Pakume 11 avaliku kommunikatsiooni erialase magistriõppe programmi, millest suurema osa saab läbi viia ühe kalendriaasta jooksul.

Ajalugu

 • 1934: Syracuse ülikoolis asutati ajakirjanduskool
 • 1964: Avatakse esimene hoone, Newhouse 1
 • 1971: ajakirjanduskool ühineb televisiooni ja raadio osakonnaga; ümbernimetatud SI Newhouse School of Public Communication
 • 1974: avatakse teine maja, Newhouse 2
 • 2007: Avatakse kolmas hoone, Newhouse 3
 • 2014: Avatakse stuudio- ja innovatsioonikeskus, kus asuvad Dick Clarki stuudiod ja Alan Gerry meediainnovatsiooni keskus

Dean
Mark Lodato

Teaduskond
Rohkem kui 80 täistööajaga õppeteaduskonda ja 50 täiendavat teaduskonda

Personal
Töötajaid on umbes 76

Vilistlased
Rohkem kui 28 000 elavat vilistlast

Registreerimine
Ligikaudu 2000 bakalaureuseõppe üliõpilast, 200 elukoha magistriõppe üliõpilast, 200 veebipõhist magistriõppe üliõpilast ja 15 doktoranti

Akrediteerimine

SI Newhouse Public Communications School on üks 100st massikommunikatsiooni koolist, mille on akrediteerinud akrediteerimisnõukogu ajakirjanduse ja massikommunikatsiooni valdkonnas (ACEJMC). Meie vabatahtlik osalemine enesehindamises ja välises ülevaatamises aitab tagada, et Newhouse'i õpilased saavad järjepidevalt suurepärast ettevalmistust oma tulevaseks karjääriks kommunikatsioonitööstuses. Meie akrediteerimine peegeldab meie pühendumust üheksale standardile, mis väljenduvad väikestes klassides, praktilisi õppekogemusi, sissejuhatust kommunikatsiooniseadustesse, igakülgset nõustamist ja karjääri arendamist ning tugevat vabade kunstide sihtasutust. Akrediteerimise ja selle tähtsuse kohta lisateabe saamiseks külastage ajakirjanduse ja massikommunikatsiooni akrediteerimisnõukogu veebisaiti .

Ülikooli omadused

Newhouse'i kool asub 250 000 ruutjalga kolmehoonekompleksis, mis sisaldab kaasaegseid klassiruume, professionaalseid stuudioid, digitaalset uudistekeskust, 300-kohalist auditooriumi, uurimiskeskust, doktorantide sviiti ja kontorid, täitevvõimu haridus, kohvik ja palju ruume ametlikeks ja mitteametlikeks kohtumisteks ja üliõpilaste, õppejõudude ja töötajate vaheliseks koostööks.

  Sisseastumised

  Viime läbi tervikliku vastuvõtuülevaate ja GRE-d on kõigi magistriprogrammide jaoks vabatahtlikud. Eelnev suhtluskogemus ei ole vajalik. Meie veebirakendus juhendab teid nõutavast ja olenevalt programmist võib esineda mõningaid erinevusi. Allolev link sisaldab kõiki üksikasju.

  Viisanõuded

  Ameerika Ühendriikide valitsus nõuab rahvusvahelistelt üliõpilastelt piisavat rahastamist vähemalt esimese kraadiõppe aasta jaoks. Kui olete seda teinud, saab Syracuse ülikool väljastada viisakõlblikkusdokumendi, mida vajate üliõpilasviisa autoriseerimiseks.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Sissetulevatele Newhouse'i üliõpilastele antakse mitmesuguseid stipendiume, stipendiume ja juhendaja ametikohti, et aidata kompenseerida kohalviibimise kulusid. Kuna Newhouse'il on piiratud rahastamine, on enamik neist auhindadest osalised ja kehtivad ainult õppeaastal (välja arvatud suvesessioonid). See on ka võistlusprotsess ja kõik auhinnad on teenetepõhised.

  Vilistlaste statistika

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Syracuse

   215 University Place, 13244-2100, Syracuse

  Küsimused