Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Sissejuhatus

Tallinn University on kaasaegne ja dünaamiline teadusülikool Eestis, millel on juhtiv roll intelligentse elustiili edendamisel läbi hariduse, teaduse ja ainulaadse valdkondadevahelise koostöö. Me näeme intelligentset elustiili kui teaduspõhiste otsuste tegemist, et parandada ühiskonda üldiselt ja selle kodanike heaolu.

Tallinn University on partner 14 Euroopa Liidu regionaalprogrammi projektis ja koordineerib ühte neist, pealkirjaga Learning Layers. Samuti osaleme EL Horisont 2020 raamprogrammis nii partneri kui ka koordinaatorina. Ülikoolil on lepingud 43 partnerülikooliga 21 riigis ja üle 490 Erasmus+ partnerluslepingu; oleme nelja rahvusvahelise kõrgkoolide võrgustiku liige ning meie teadlased ja õppejõud panustavad aktiivselt nende erialavõrgustike tegevustesse.

Intelligentse elustiili propageerijana väärtustab Tallinn University oma liikmete vaba aega: ülikoolil on töötajatele, õppejõududele ja vilistlastele mõeldud kirjandusauhind, selle sümfooniaorkester on valitud Eesti aasta orkestriks ning meil on mitu korda rahvusvaheliselt tunnustatud koorid ja kunstikollektiivid ning mitmed Eesti meistrivõistluste tasemega spordimeeskonnad.

183602_unnamed1.jpg

Statistika

 • 5% parimad ülikoolid maailmas!
 • 7000 õpilast – mitte liiga suur, mitte liiga väike, täpselt paras!
 • 38 maailmatasemel ingliskeelset kraadiõppe programmi.

  Ülikooli omadused

  Asume Tallinna kesklinnas Kadrioru pargi ja Tallinna lahe ääres. Narva maantee äärne maariba sisaldab enamikku meie haridus-, teadus- ja loometegevusest. Ainult mõned õppevaldkonnad asuvad väljaspool peamist ülikoolilinnakut.

  Tallinn University hoonete ladinakeelsed nimetused sümboliseerivad nende väärtusi.

   Asukohad

   • Tallinn

    Narva maantee,25, 10120, Tallinn

    Küsimused