Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Sissejuhatus

Inimpotentsiaal on piiramatu.

Tampere University on suuruselt teine teadusülikool Soomes. Pakume laia valikut ingliskeelseid programme kõigil akadeemilistel tasemetel.

Tampere University tekkis 2019. aasta alguses, kui kaks varem eraldiseisvat ülikooli, Tampere University Tehnikaülikool ja Tampere Ülikool, ühinesid üheks. Tampere Ülikool asutati esmakordselt 1925. aastal ja Tampere University 1965. Seega on Tampere University ülikooliõpilaste koolitamise alal aastakümnete pikkune kogemus.

Bakalaureusekavad inglise keeles

Tampere University pakub valikut bakalaureuseõppekavadest, mida õpetatakse täielikult inglise keeles. Bakalaureuseõppe üliõpilasena saate ainulaadses õpikeskkonnas maailmatasemel hariduse. Tampere University on suurepärane asutus ülikoolihariduse alustamiseks.

Üle 30 inglise keele magistriprogrammi

Tampere University pakub erinevaid inspireerivaid magistriprogramme inglise keeles. Tampere University magistriõpingud pakuvad teile kvaliteetset haridust ja suurepärased võimalused luua ülemaailmne nii professionaalsete kui ka akadeemiliste kolleegide võrgustik, mis on teie tulevase karjääri jaoks hindamatu.

Doktoriprogrammid

Meie doktoriõpe põhineb uusimatel teadusteadmistel ning tihedal koostööl ühiskonna, tööstuse ja tööeluga. Doktorikool ja doktoriprogrammid pakuvad kvaliteetseid õppimis- ja uurimisvõimalusi.

Teadusuuringud ülikoolis

Tampere University teadustöö keskendub eelkõige tehnoloogia, tervise ja ühiskonnaga seotud teemadele. Meie kogukonnas tegutseb arvukalt uurimisrühmi ja võrgustikke, kes viivad läbi organisatsiooni piire hõlmavaid multidistsiplinaarseid ja mitmekülgseid uuringuid.

Meie Excellences'i keskuste (CoE) uuringud ulatuvad mängukultuuriuuringutest kuni kasvaja geneetikani.

Meie missioonid teadus-, arendus- ja innovatsioonitegevuses on säilitada õiglane ja osalusühiskond, edendada kõigi elanikkonnarühmade tervist ja heaolu, luua tõhus ja ohutu keskkond ning tagada sotsiaalse vastutuse austamine ka kogu maailmas. digitaliseerimisest ja töö ümberkujundamisest tingitud segadus.

Asukohad

  • Tampere

    Tampere, Soome

Küsimused