Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Sissejuhatus

Inimpotentsiaal on piiramatu.

Tampere Ülikool on suuruselt teine ​​teadusülikool Soomes. Pakume laia valikut ingliskeelseid programme kõigil akadeemilistel tasemetel.

Tampere Ülikool tekkis 2019. aasta alguses, kui kaks varem eraldiseisvat ülikooli, Tampere Tehnikaülikool ja Tampere Ülikool, ühinesid üheks. Tampere Ülikool asutati esmakordselt 1925. aastal ja Tampere Tehnikaülikool 1965. Seega on Tampere ülikoolil ülikooliõpilaste koolitamise alal aastakümnete pikkune kogemus.

Bakalaureusekavad inglise keeles

Tampere Ülikool pakub valikut bakalaureuseõppe programmid õpetatakse täielikult inglise keeles. Bakalaureuseõppe üliõpilasena saate ainulaadses õpikeskkonnas maailmatasemel hariduse. Tampere Ülikool on suurepärane asutus ülikoolihariduse alustamiseks.

Üle 30 inglise keele magistriprogrammi

Tampere Ülikool pakub erinevaid inspireerivaid magistriprogrammid läbi inglise keeles. Tampere Ülikooli magistriõpingud pakuvad teile kvaliteetset haridust ja suurepärased võimalused luua ülemaailmne nii professionaalsete kui ka akadeemiliste kolleegide võrgustik, mis on teie tulevase karjääri jaoks hindamatu.

Doktoriprogrammid

Meie doktoriõpe põhineb uusimatel teadusteadmistel ning tihedal koostööl ühiskonna, tööstuse ja tööeluga. Doktorikool ja doktoriprogrammid pakuvad kvaliteetseid õppimis- ja uurimisvõimalusi.

Teadusuuringud ülikoolis

Tampere ülikooli teadustöö keskendub eelkõige tehnoloogia, tervise ja ühiskonnaga seotud teemadele. Meie kogukonnas tegutsevad arvukad uurimisrühmad ja võrgustikud, kes viivad läbi organisatsioonide piires multidistsiplinaarseid ja mitmekesiseid uuringuid.

Meie Excellences'i keskuste (CoE) uuringud ulatuvad mängukultuuriuuringutest kuni kasvaja geneetikani.

Meie missioonid teadus-, arendus- ja innovatsioonitegevuses on säilitada õiglane ja osalusühiskond, edendada kõigi elanikkonnarühmade tervist ja heaolu, luua tõhus ja ohutu keskkond ning tagada sotsiaalse vastutuse austamine ka kogu maailmas. digitaliseerimisest ja töö ümberkujundamisest tingitud segadus.

Olge kursis!

Kas soovite rohkem kuulda Tampere ülikooli sisseastumise ja üliõpilaselust? Tellige kohe meie Tampere ülikooli sisseastumise uudiskiri!

Stipendiumid ja rahastamine

Tampere University püüab tunnustada oma enim teeninuid, edukamaid ja motiveeritumaid tudengeid. Tampere University stipendiumiprogramm on saadaval üliõpilastele, kes peavad tasuma õppemaksu inglise keeles pakutavates bakalaureuse- ja magistriõppekavades.

Loe lähemalt õppemaksu kohta ja stipendiumid .

Asukohad

  • Tampere

    Tampere, Soome

Programmid

Küsimused