Keystone logo
Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Tbilisi Open University (Tbilisi Open Teaching University)

Sissejuhatus

Thbilisi avatud ülikool ( TOU ) on kõrgelt hinnatud asutus, mis pakub bakalaureuse-, magistri- ja üheastmelisi meditsiiniprogramme oma nelja kooli ja mitmekordse kraadiõppe kaudu.

Thbilisi avatud ülikoolis loome oma õpilastele võimalused üliõpilaselust maksimumi võtta - pakkudes inimestele, kohti ja programme, mis toetavad nende kasvu, heaolu ja edu nii klassiruumis kui ka väljaspool seda.

Uus moodne hoone ja rajatised (teaduslaborid, uusima õppetehnoloogiaga varustatud ainepõhised klassiruumid, üliõpilaste tööruumid, konverentsiruumid ja simulatsioonilaborid, raamatukogu) toetavad ülikooli visiooni olla juhtiv ülikool loome- ja kutsealane praktika, mis on inspireeritud innovatsioonist ja uurimisest.

Meie uurimistöö aitab lahendada sotsiaalseid, majanduslikke ja ärilisi väljakutseid, millega maailm täna silmitsi seisab ja tulevikus. Tbilisi avatud ülikooli uurimiskeskuse eesmärk on pakkuda meie üliõpilastele ja õppejõududele teadusuuringute juhtimist, ehitades ja pakkudes piisavat tuge teadussuutlikkuse suurendamiseks ja teadlaste võrgustike arendamiseks avalikus ja erasektoris, kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Thbilisi avatud ülikoolis kavandatakse programme koostöös seaduse, äri, rahanduse ja tervishoiu tööandjatega. Praktikapõhise õppe mudel võimaldab õpilastel omandada reaalseid ärikogemusi ja annab võimaluse klassiruumiõppe käigus saadud komponente omandada ja neid praktikas rakendada.

Koostöös oma liikmesinstitutsioonidega on meil võimalik saata ja vastu võtta üliõpilasi ja õppejõude meie partnerülikoolidesse ja nende hulgast üle maailma, et olla ühendatud kvaliteetsete akadeemiliste programmidega.

Asukohad

  • Tbilisi

    University Street, , Tbilisi

    Küsimused