Keystone logo
Technical University Of Cluj-Napoca

Technical University Of Cluj-Napoca

Technical University Of Cluj-Napoca

Sissejuhatus

Technical University Of Cluj-Napoca , kõrgema taseme teadus- ja hariduskõrgkool, mis anti välja riikliku haridusministeeriumi korraldusega nr 5262 / 5. september 2011, on täna kolmanda taseme haridusasutus, millel on nii traditsiooniline kui ka riiklik ja rahvusvaheline tunnustus.

Technical University Of Cluj-Napoca koosneb kaheteistkümnest teaduskonnast kahes akadeemilises keskuses - Cluj-Napoca ja Baia Mare, aga ka sellistes kohtades nagu Alba-Iulia, Bistrita , Satu Mare ja Zalau . Bologna süsteemiga vastavusse viidud hariduspakkumine sisaldab bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppeprogramme ning täiendõppe programme.

Õppesuundadel on lai valik alates insenerist kuni arhitektuuri, fundamentaalteaduste, sotsiaal-inimteaduste ja kunstini. Samuti korraldab ja jätkab täiendõppe, kaugõppe ja vähendatud sagedusega osakond täiendusõppe, kaugõppe ja vähendatud sagedusega osakonna koolitustegevusi ja programme, kraadiõppe kursusi, pidevaid erialase arengu programme või kursusi või põhineb kutsestandarditel.

Technical University Of Cluj-Napoca tegeleb teaduslike väärtuste rahvusvahelise vahetusega ja see suundumus on leitav enam kui 400 ülikoolidevahelises koostöölepingus või arvukates üliõpilaste mobiilsustes. Avanemine Euroopa ja maailma haridus- ja teadusruumi poole pideva rahvusvahelistumisprotsessi kaudu on ülikooli üks peamisi eesmärke.

Teadustöö on koos haridusega Technical University Of Cluj-Napoca peamine prioriteet. Kõigis ülikooli teaduskondades on teadusstruktuurid alates kollektiividest, rühmadest ja laboritest kuni uurimiskeskuste ja platvormideni. Sotsiaalmajanduslikus keskkonnas ankurdatud etendus , rahvusvaheline nähtavus ja koostöö, samuti teaduslik uudsus ja interdistsiplinaarsus on Technical University Of Cluj-Napoca teaduskeskkonna mõned omadused.

Avatud uurimissuunad on suunatud globaalsetele prioriteetidele ja perspektiividele: info- ja kommunikatsioonitehnoloogiast taastuvenergia ja ökoloogiani; ülijuhtivusest, spintroonikast ja nanomaterjalidest juhtimise ja robootikani; mehhatroonikast ja elektrotehnikast kuni auto ja tuleviku koduni või urbanismi ja ühiskonnani.

Asukohad

  • Bună Ziua

    Strada Memorandumului,28, 400114, Bună Ziua

    Küsimused