Keystone logo
Technische Universität Kaiserslautern

Technische Universität Kaiserslautern

Technische Universität Kaiserslautern

Sissejuhatus

Teie edu kindlustavad kogenud spetsialistid

Kaug- ja sõltumatute õpingute keskus (DISC) on üks juhtivaid Saksamaal asuvaid kraadiõppe kaugõppeasutusi. Ettevõttel on üle 25-aastane kogemus juhendatud eneseõppe akadeemiliste kursuste väljatöötamisel ja kujundamisel. Selle lõi Kaugõppe ja Ülikoolihariduse Keskus (ZFUW), mis asutati 1992. Technische Universität Kaiserslautern

  • Pakume akrediteeritud magistrikraade atraktiivsetes ainevaldkondades ja
    saadame teile kogu õpingute vältel nõu, teenust ja tuge.

Sõltumatu uuring

Iseseisva õppimise kontseptsioon on DISC-i filosoofia võti.

  • Tugevdame oma õpilaste iseõppimisoskusi ja toetame Technische Universität Kaiserslautern väljatöötamise kaudu, mis aitavad luua elukestva õppe kultuuri.
  • Seejuures anname me mitte ainult olulise panuse Technische Universität Kaiserslautern üliõpilaste erialase pädevuse arendamisse, vaid aitame neil saada iseseisva õppe ekspertideks.

Õppige kõikjal maailmas

Ligikaudu 4200 lõpetajat kasutab praegu DISC pakutavaid kursusi oma karjääri edendamiseks - arv, millele ükski teine võrreldav kaugõppeinstituut Saksamaal ei sobi. Õpilased on pärit kogu Saksamaalt, saksakeelsete naaberriikide naabrite seast, aga ka välismaalt, näiteks Hiinas, Indias või USA-s viibides.

Suure edukusega koolitus

80% DISC kaugõppes osalejatest läbivad oma kursuse edukalt. See kõrge edukuse määr põhineb tunnustatud ja tunnustatud õppejuhtide kooslusel, millel on tugev praktiline suund, esmaklassiline didaktiline õppematerjal, veebiseminarid ja DISC töötajate pakutav usaldusväärne õppetoetus.

Technische Universität Kaiserslautern

Tulevikule suunatud õppekursused, praktiline reaalmaailma koolitus ja kaasaegne infrastruktuur on raamtingimused, mida õpilased võivad oodata Technische Universität Kaiserslautern . Alates selle asutamisest 1970. aastal on ainus Rheinland-Pfalzi ülikool, millel on tehniline ja insenertehniline fookus, pälvinud kadestusväärse maine ja suudab end rohkem kui väljakujunenud tehnikaülikoolide vastu hoida.

Auhind, mis anti Technische Universität Kaiserslautern , millega tunnustatakse asutamist ühena kuuest võitnud ülikoolist Saksamaal, on elav tõestus pakutava õpetamise kõrgest tasemest.

Umbes 14 000 üliõpilasega ülikoolilinnaku ülikoolis (neist umbes 4000 on kaugõppe üliõpilased) pakub see kaheteistkümnes osakonnas üle 100 tulevikule suunatud praktikapõhise õppekursuse. Selle hõlpsasti hallatav suurus tagab ka tudengitele tiheda kontakti professoritega ja silmapaistva tudengitoetuse.

Lisaks saavad õpilased kasu arvukatest tunnustatud uurimisinstituutidest, sealhulgas kahest Fraunhoferi instituudist, ühest Max Plancki instituudist, Saksa tehisintellekti uurimiskeskusest (DFKI) ja komposiitmaterjalide instituudist (IVW), mis kõik asuvad kas ülikoolilinnakus või selle läheduses ning teeme ülikooliga tihedat koostööd rakendusuuringute valdkonnas.

Jaanuaris 2010 Technische Universität Kaiserslautern ning instituudid IESE, ITWM, DFKI ja ITA kaks viiest auhinnast.

Technische Universität Kaiserslautern kaks uurimiskeskust, mille eesmärk oli luua suuri, koordineeritud teadusettevõtteid, sealhulgas erilisi uurimisvaldkondi, ning võita edukalt projektide rahastamist riiklike ja rahvusvaheliste tipptaseme edendamise meetmete raames.

Asukohad

  • Kaiserslautern

    Technical University of Kaiserslautern Distance & Independent Studies Center (DISC) Postfach: 3049 67653 Kaiserslautern, Germany, , Kaiserslautern

Programmid

    Küsimused